Ин витро Плевен - 4

  • 80 602
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 483
Като гледам колко малко приятели има човека, може и да не му е идеята да е публичен профила Simple Smile

Той си го направи онзи ден.  Wink

# 16
  • Мнения: 216
Като гледам колко малко приятели има човека, може и да не му е идеята да е публичен профила Simple Smile

Амиии...ако не е искал да е публичен, трябваше да си го заключи. Вече е късно. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 300
Танитка, изключително добро начало на новата тема, силни прегръдки и само спокойствие!

И за останалите - много повече късмет,  Hug!

# 18
  • Мнения: 817
Браво Танитка ти си майка-героиня, ще следваме твоя пример. Нека в тази темичка да имаме повод споделяме само хубави неща.  Praynig

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте ,момичета още не мога да повярмам вчера теста ми показа стойности 977 на 14 ден от трансфера.На 11 08 съм на преглед и на вливания.

# 20
  • Мнения: 4 737
Като гледам колко малко приятели има човека, може и да не му е идеята да е публичен профила Simple Smile

Фиксче малко са аверчетата му защото и той от едва 2 дена си има профил Wink

# 21
  • Мнения: 4 737
Здравейте ,момичета още не мога да повярмам вчера теста ми показа стойности 977 на 14 ден от трансфера.На 11 08 съм на преглед и на вливания.

Честитоооооо Hug ! Безпроблемна докрая. Най-малко са двечки според мен Wink При кой доки си ти в КИРМ?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 079
Танитка,благодаря за темичката,ръси ни смело с бременелски прашец,че имаме голяма нужда от него всички Hug
Вече преминахте трудностите,лека и безпроблемна бременност до край с бебочковците preggo

kartiche,Д-р Е още не ме е виждал,ама нали и аз съм вече "Негов човек" Joyи аз му изпратих заявка  smile3521

stela_79,Едно голямо Честито от мен и пожелания за най-красивите и послушни бебчета  bouquet

# 23
  • Мнения: 2
При доктор Емин .

# 24
  • Мнения: 216
Стела, честито!  bouquet Моят кръвен тест беше 1000 и се оказах с 4 бебчета. Така че, ще са поне две с този хубав резултат. Лекичка бременност ти желая! Hug

# 25
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
stela_iozova79 ,честито и от мен! Лека бременност! Готви се за близначета! Hug Grinning Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 81
Браво на Танита - майка героиня.Успешна бременности и на нея и на stela79.

# 27
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Привет и от мен в новата темичка - Танита, благодаря за щедрото поръсване  bouquet Гледам започваме добре - Стела, честито и на теб, лека и успешна бременност до термин и от мен Hug
Бебезанче, Cry Cry Cry Никакви шансове ли няма, бе пустоооо.... Голям гуш от мен Hug
Хайде, от тук нататък само положителни тестове и новини да валят в темичката ни и да леем само сълзи от радост! Praynig Praynig Praynig
Хубав неделен ден ви желая!  bouquet

# 28
  • Шумен
  • Мнения: 206
Момичета док ми изписа едно лекарство, което като чета листовката май е за диабетици- Метфогамма. Означава ли това, че трябва да спра консумацията на храни съдържащи захар?

# 29
  • Мнения: 4 651
Момичета док ми изписа едно лекарство, което като чета листовката май е за диабетици- Метфогамма. Означава ли това, че трябва да спра консумацията на храни съдържащи захар?

Ами аз се ограничавам, макар че никой не ми е казал да го правя. По принцип кръвната ми захар е на границата, така че има идея да ям по- малко сладко.

По принцип го изписват като лечение на СПКЯ или за подобряване качеството на яйцеклектките.

Общи условия

Активация на акаунт