Ин витро Плевен - 4

  • 80 724
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 300
Стреснах се като прочетох за Танитка, но пък това наистина е нормално - стискам палци всичко да е наред с нея и дребните,  Hug!

Пингвинче, кик, кофти емоции, но смело напред!

# 61
  • Мнения: 261
 Praynig Peace
Надявам се да намерите причините за неуспеха и времето, до получаването на заповедта, да мине много много бързо.

Последна редакция: ср, 10 авг 2011, 21:52 от margolina

# 62
  • Мнения: 78
Оглеждам се за новинки, че темата изпадна на 2-ра страница  Shocked Shocked

# 63
  • Мнения: 261
Явно повечето са почивка, а нали сега и клиниката е в отпуск и няма кой знае какво за писане може би  Grinning
Аз вчера бях в Плевен, имаше няколко секлажа при д-р Емин и много вливания, защото другите 2 седмици съвсем няма да има никой там.
На всички хубави почивни дни  sun

# 64
  • Мнения: 216
Ехоооо, тук съм! Току що ме изписаха от болницта. Постоях си цяла седмица там. Кървенето спря, бебчетата са в прекрасно състояние и са много пораснали, а тези, които редуцирахме вече ги няма. Резорбирали са се.

Много съжалявам за Кик и Пингвинче. Прегръщам ви, момичета и дано следващите опити да са успешни. Hug Hug Hug Praynig

# 65
  • Мнения: 4 737
Ехоооо, тук съм! Току що ме изписаха от болницта. Постоях си цяла седмица там. Кървенето спря, бебчетата са в прекрасно състояние и са много пораснали, а тези, които редуцирахме вече ги няма. Резорбирали са се.



Таниткаааа Hug супер хубави новини Simple Smile) Хайде, отсега насетне само положителни мисли и много почивка! Не ни забравяй  Peace

# 66
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Привет на всички, аз се завърнах след 2 седмици отпуска!  bouquet
Пингвинче, Кик, съжалявам за неуспеха ви и искрено вярвам, че това ще ви е за последно - другия опит ви искам мнооооого положителни! Hug
Танитка, слънце, радвам се, че при вас всичко се подрежда, както си му е реда и наистина ще се радвам и аз като Дездемончето да не ни забравяш и да наминаваш да ни ръсиш обилно с прашец! Hug
Иначе да се похваля, че от вчера си имам МЦ - учудващо на 27-ми ден, но този път пак доста осезаемо долових ову, та си мислех, че ще е навреме, но все пак съм приятно изненадана Peace И малко офтопик - имам си бебе Laughing Е, четириного е и ще е само за малко при нас (вече почти седмица), но много й се кефя на сладурката Grinning
Хайде, лека и спорна седмица ви желая на всички! Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 4 651
Добро утро и от мен!
Честит ден на Варна, честит имен ден на всички Марии!
Аз се излежавам в леглото и се опитвам да се изритам от там (днес е почивен ден във Варна  Mr. Green).
На момичетата с (-) тестове не знам какво да кажа. Само те си знаят какво им е. Кураж и да не се депресират!

# 68
  • Мнения: 4 651
Момичета някой може ли да ми каже колко струва Пурегон 900иу писалка (в клиниката), както и колко писалки трябват за къс проткол?
А фраксипарин  от колко се слага 0.3, 0.4 или 0.6 и до кога?
Какви други медикаменти се изписват при къс протокол?

# 69
  • Мнения: 216
Пурегон 900IU струва към 730 лева, но за къс протокол не мога да ти кажа колко трябват. Аз бях по дълъг и го изкарах с 4 пълнителя от 900 и два от 300 единици. Фраксито ти го дават след трансфера. Аз слагам от 0.3 и ще го карам до края на бременността. В аптеките Фраксипарин от 0.3 струва към 4 лева бройката. Аз в Ямбол си го взимам за 3.80 лева.

# 70
  • Мнения: 4 651
Пурегон 900IU струва към 730 лева, но за къс протокол не мога да ти кажа колко трябват. Аз бях по дълъг и го изкарах с 4 пълнителя от 900 и два от 300 единици. Фраксито ти го дават след трансфера. Аз слагам от 0.3 и ще го карам до края на бременността. В аптеките Фраксипарин от 0.3 струва към 4 лева бройката. Аз в Ямбол си го взимам за 3.80 лева.

Мерси! Просто исках да проверя дали цените, на които дават лекарствата в клиниката са завишени. Като че ли не са, може да се намери Пурегон 900 за около 20 лв по- ефтино, но не си струва сякаш заниманието.

Мерси Таня и приятно бременеене Simple Smile

Отивам аз да си попълня запасите с илачи, че посвършиха.

# 71
  • Мнения: 261
Момичета, честит празник на всички  Hug
Танита, чудесни новини! Сега много почивки и мечти Simple Smile  bouquet

# 72
  • Мнения: 216
Здравейте, момичета! Имам два Прегнила от 5000 IU. Подарявам ги, защото вече не ми трябват. Купени са миналата седмица, в кутийките са си, с ампулките с разредител, срока на годност им е до месец май, 2013 година. Изпращам ги с куриер, че е по-бързичко, за моя сметка. Така че, на който му трябват, да свирка. Hug

Търсих темата за подаряването на лекарства, ама не я намерих... newsm78

# 73
  • Мнения: 670
Здравейте, момичета! Имам два Прегнила от 5000 IU. Подарявам ги, защото вече не ми трябват. Купени са миналата седмица, в кутийките са си, с ампулките с разредител, срока на годност им е до месец май, 2013 година. Изпращам ги с куриер, че е по-бързичко, за моя сметка. Така че, на който му трябват, да свирка. Hug

Търсих темата за подаряването на лекарства, ама не я намерих... newsm78
Танитка супер че си решила да подаряваш   bouquet
Срещала съм такава тема в зачатие - тук май няма такава
Използвам публикацията си за да ти пожелая безпроблемна бременост  Hug. Чета те и тук и в блога ти  Wink

# 74
  • Мнения: 216
Уфффф, че съм забляна! Вярно, че в Зачатие беше тази тема! А аз колко си играх да я търся тук... Mr. Green Rolling Eyes Ама, нищо де, знам, че в нашата темичка все ще има някой, на който да му трябва Прегнил. Той си стои в хладилника и си чака новия собственик.

Като бях в болницата миналата седмица, всички доктори се изредиха да си дават "компетентното" мнение. Та, един от тях каза, че трябва да си слагам Прегнил до края на 15-16 седмица, по 5000 IU, два пъти в седмицата, като започнем с 10 000 IU. Даде рецепта на мъжа ми и каза да ходи да купи 5 Прегнила от 5000 засега. После ми сложи 10 000, след 3 дни още 5000. Обаче, днес моята докторка на консултацията каза, че това е пълна глупост и че винаги спорят с този доктор. Той много държи такива рискови бременности да ги тъпче с какви ли не лекарства. А в момента вече няма смисъл от Прегнил. Затова ми останаха два неизползвани.

Редактирам се. Прегнилчетата днес заминават по предназначение! Беше време да бъдат от полза за някой. Hug

Последна редакция: ср, 17 авг 2011, 07:20 от Tanita13

Общи условия

Активация на акаунт