Ин витро Плевен - 4

  • 80 701
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 78
Няма да правиме кръвен момичета, ние чухме двете сърца как бият Simple Smile) Чувството е страхотно на всички го пожелавам от сърце и стискам палците. Днес летиме, дойдохме тука трима а се заврщаме наобратно петима Simple Smile)))

# 721
  • Мнения: 181
Божееееееее, чудо!  Hug Hug Hug Нямам думи, страхотно! Много щастие, делсол  Grinning

# 722
# 723
  • Мнения: 817
Делсол, страхотно  Peace, честито ти двойно щастие. Е, виж ти как ги наместихте 15-те хиляди. Дай боже всеки му такова развитие.

# 724
  • Мнения: 4 651
Няма да правиме кръвен момичета, ние чухме двете сърца как бият Simple Smile) Чувството е страхотно на всички го пожелавам от сърце и стискам палците. Днес летиме, дойдохме тука трима а се заврщаме наобратно петима Simple Smile)))
Има един лаф: добре дошла и бързо отишла Simple Smile. Ти го претвори в дела и то как  Heart Eyes. Желая ти две хубави бебчета на финала!

# 725
  • Мнения: 4 651
За фонда не знам, не можахме изобщо да се доредим до него, но аз челно се сблъсках с абсурда да съм си внасяла 10 години всички осигуровки на реалната заплата и да чуя, че ЗК нямала клинична пътека за моя случая. Искала съм да правя инвитро, направила съм си, изтеглила съм късата клечка с усложненията, значи трябва пак сама да се спасявам. Сега другата любима институция НОИ ще ми плати и 70% от заплатата за болнични (ако иамм късмет след 2-3 месеца), защото как съм посмяла да не бъда 5 седмици на работа и защото имало едни хора, които злоупотребявали с болничните и си ги пускали вместо неплатена отпуска. Красота.

# 726
  • Мнения: 44
  марголина много ти благодаря за разбирането и  за това,че ми писа виждам ,че момичетата не ме разбират или харесват,но не съм свикнала с писането,но ще се науча старая се друг път не съм писала в такива форуми затова ми е трудно.хубаво е да си пишем и подкрепяме .лека вечер и ви стискам палци.

# 727
  • Мнения: 4 651
karamfil, няма как някой да те харесва или не те харесва, след като не те познаваме. Всички сме тук, да си помагаме с информация. Просто пиши малко по- четливо. Пишеш безкрайни изречения и докато стигнеш края им се губи началото и човек трудно разбира кога какво се е случило и ти какво точно питаш. Започвай всяко ново изречение с голяма буква. Когато човек е развълнуван говори на един дъх, но за да те прочетат и разберат всички, когато пишеш трябва да използваш по- прости изречения и да си по- ясна.   bouquet

# 728
  • Мнения: 483
Делсол честито!    bouquet Страхотна новина! Вдъхна ми надежда, че може и на нашата улица да изгрее слънце!

Фиксче дано да се подобриш скоро и всичко да върви добре!    bouquet

Момичета аз искам да ви питам нещо. Случвало ли ви се е докато пиете противозачатъчните  или Естрофема и Климарата да се потите нощно време в областта на гърдите, врата и бедрата?
Знам, че от Декапетила ставаше така, ама сега и без него съм така.
 Sick newsm78 ooooh!


# 729
  • Плевен
  • Мнения: 197
  bouquet Браво Делсол винаги има нужда от толкова щастливи новини.

Фиксче, скоро всички трудности ще са зад гърба ти!   bouquet

# 730
  • Мнения: 4 651
kartiche, не се вглеждай толкова. Не би трябвало да е от естрофема или климарата, но пък може да няма нищо общо с трите лекарства. Толкова ли е фрапиращо това изпотяване?

# 731
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Къртиче, аз реагирам доста бурно на противозачатъчни и се потя доста като ги приемам, но пък имам и друг проблем, та не знам дали това потене не е резултат от двете newsm78

# 732
  • Мнения: 4 737
Къртиче и на мен, не ми се е случвало  Thinking

# 733
  • Мнения: 212
Честито Делсол    bouquet
Има ли някой правил инвитро при д-р Стефанов  или някакви отзиви.

# 734
  • Мнения: 261
f(x), от както сме направили ин-витрото, аз съм в болничен. НОИ не са се забавили нито веднъж с изплащането му. Можеш да си вземеш ПИК код /от НОИ/, с който да следиш какво и кога е подадено от работодателя ти към НОИ. Така ще знаеш предварително, ако има грешка в попълването на болничният ти лист, ако има забавяне от работодателя с подаването, колко и кога ще ти изплатят. Освен това тези 70% не се облагат, та ще взимаш малко повече от това, което взимаш, ако си на работа /ако разбира се те осигуряват на това, което получаваш в действителност/.
Стискам палци на всички  Peace

Общи условия

Активация на акаунт