как миете косата си след боядисване

  • 1 662
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Първо с шампоан, после с балсам.

# 16
  • Мнения: 1 558
Винаги след боядисване съм я миела със шампоан и слагам маска или балсам. Обаче последния път я изплакнах само с вода и после вложиш балсам  и незнам на това ли се дължи, но за първи път кожата на главата ми не беше черна!

# 17
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Дори , когато се боядисвам в салон, винаги ми измиват косата с шампоан след изплакване на боята. И в къщи правя така. Боята и в двата случая е Лореал. Балсамчето им обаче го обожавам Blush, но не мога да си представя да не сложа поне малко шампоан след боята Crossing Arms

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
прочети в опътването. Преди, когато косата ми беше един цвят я боядисвах с лореал - след като измия косата от боята с вода слагам "нещото" наречено балсам. сега съм на кичури и ходя на фризьор

# 19
  • Варна
  • Мнения: 366
Винаги със шампоан за боядисана коса и след това с  балсам. Ако не я измия с шампоан ми остава една сламеста и гадна косата.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
 Joy  "нещото" е фиксатор, т.е. фиксира боята, за да не се отмие бързо и лесно.
Не мия с шампоан, а само с балсамчето, чак на другия ден измивам с шампоан.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами то това "нещо" нали е само балсам,няма измиващи способности?
 newsm78
Мия се първо със шампоан и после с балсама.А като свърши балсама,продължавам с маска или балсам за боядисани коси. Peace

и аз така,след "нещото" винаги слагам маска(балсам по принцип не ползвам,само маска)

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Първо мия с шампоан, после слагам балсама.

И аз Peace

# 23
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Слагам само нещото от кутийката...то на боята си пише ,че не е нужно да се мие с шампоан.

# 24
  • Мнения: 5 299
По същият начин - по който си описала Grinning

Общи условия

Активация на акаунт