90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 147

  • 27 424
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 68
Добро утро!
Виждам че сте задълбали темата с кантарите....нормално е момичета всеки кантар да ви дава различно тегло...аз на моя ако се качвам през 30 мин. съм различни кг.....важното е да вървят на долу и как всъщност изглеждате - огледалото е най-добрия кантар! За това аз препоръчвам - теглене на един и същ кантар и по едно и също време!
За режима който говорите - на мен ми прилича на олекотена версия на д-р Папе....
Тинки, почини си мила.....хапвай си от време на време и за вечеря въглехидрати и варива....
За Вега теста - това е много относителен тест...той показва непомонисмост към определени храни. На мен са ми правили и ми обясниха че може да излезе и храна от която организма има пренасищане и трябва да се прави на всеки 6 месеца. Също така  примерно може сирене, домат и краставица да са поносими за вас храни, но в комбинация не /примерно шопска салата/....та това са пари дадени на вятъра...
Да дам отчета! Естествено незадоволителен! +400!
Ама след воден е така...
З - диня
О - салата от домати, пилешка пържола
В - салата от моркови /с дресинг...в който имаше и чесън...нещо ужасно вкусно/, пилешка пържола и зеленчуково шишче.....е това ми беше проблема - прекалих с вечерята, но умирах от глад...за сметка на това изпих 2 литра вода само на вечерята...общо 4 литра.
Сега да видим кога ще разкарам този плюс и ще отчета минус. Може и да не е тази четворка, но това  е положението. Още повече че след около 7-10 дена ще ми идва, което допълнително ще вдигне стрелката на кантаря....
Хайде спорен ден момичета!

# 736
  • Мнения: 6
Добро утро, да вдъхна кураж на тези, които се колебаят дали да започна 90 дневното разтоварване от килограми или на тези в началото. Имам три пълни дни / от първата четворка начало 15 август/, та за три дни  минус 1.200, което си е супер. Днес съм на приятния плодов ден. За мен е важно, че се отървах от отоците по глезените, коремът ми не е подут и се чувствам прекрасно. И това само за някакви си три дни. От днес ще започна и по малко на степера, който горкия сисседи в ъгъла и чака да му обърна внимание. Успешен ден на всички.

# 737
  • Мнения: 6 604
Тинки- и аз ще те посъветвам като Поли-Моли. Почини си малко и престани да го мислиш толкова. Вярно е ,че си е до организъм,но аз не съм яла въглехидратите само на обед. Просто следях показанията на кантара и като тръгваше нагоре си правех разтоварващ ден.
Успех с почивката и дано успееш да разкараш и някой друг кг още Hug

# 738
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен

flowerrr - не, режимът не е точно такъв, но си приличат. Имаше и грамажи някъде, като идеята беше постепенно да си намалявам грамажа. Вега тест не съм правила кръвен, само един друг, но нещо хич му нямам вяра.
Тинки - варивата също са въглехидрати Simple Smile Просто друг вид - захарта, спагетите и тестото са бързи въглехидрати, които стават на захари в организма. http://dieti.rozali.com/dieti-lubopitno/p11220.html ето тук има малко повече информация, може да потърсиш и в нета Simple Smile

Безсънието не е от диетата - и мен ме гони тия дни, нещо от луната или времето е. Та от него днеска  изядох една бисквита през нощта, та сега ми е едно гузно и тъпо  Cry Ма.. няма да правя драми Simple Smile Днес въглехидратния ще го карам полека - филийка препечен хляб със салата за обяд, вечерта салата с 2-3 мънички бисквитки Simple Smile
Вчера бях на гости на леля ми и баба ми , не са ме виждали няколко седмици, така се радваха, много ми личало, физиономията ми се била променила, бедрата ми се били оформили, бюста ми изпъквал, вече не се сливал с коремчето  Laughing супер. кеф ми стана

Момичета - СПРЕТЕ да се мерите на ден по 100 пъти! Адски натоварващо е и естествено е да ви покаже различни килограми. Аз се меря сутрин на гладно, след като ида до тоалетна - тогава е реално и се опитвам да се меря през няколко дни веднъж.

# 739
  • Мнения: 1 942
А бе не че искам да ви отчайвам, ама скоро приключвам с 3 пълни цикъла на диетата - без прегрешения и резултата е - 6 кг. Очкавах повече  Rolling Eyes и то при наличие, че имам да свалям МНОГО. Каквото се свали първия месец и после край, само тъпчешна нагоре - надолу с 1 килограм.

Яд ме е  #Cussing out То не беше готвене, то не беше носене на храна на работа ииии нъцки резултат! 

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 9 748
Силвето, значи има нещо, което при теб не е, както трябва.
Аз приключих с - 16 кг. /8-5-3/ и наистина имам да свалям още много, но и не съм била на 100 % стриктна.
Така че, момичета, не се отчайвайте.

# 741
  • Мнения: 1 517
Момичета пуснете нова тема, че тази върви към заключване newsm03
Санитка мерси за линка. txtloves Наистина си е така за варивата. Прави сте наистина почивката си е почивка.  Crossing ArmsАз и без това правя разтоварващи няма да се товаря. Peace Сега само съм си свикнала да ям преди 8 и това ще ми е трудно като излизам, ooooh! но нищо ще измислим нещо.
Силви не знам какво е положението при теб, нито колко си висока и колко кг си, но според мен няма начин да няма начин както се казва Mr. Green Ако си си втълпила в главата, че няма да отслабнеш няма и да стане. Аз ще дам за пример моята майка. Тя започна на 8 август след много дълги увещания от моя страна и все пак видимия резултат при мен. Не е много висока някъде 165, при 66-67 кг.(с тях е от 15 години откакто е родила брат ми)В момента е 64 кг. Резултат има видим. При мен дори нямаше толкова бърз ефект. Вярно е бяга 1 кг на ден, но не е кой знае какво. Днес и станаха едни дънки, които не можеше да закопчее сигурно 3 години. Аз ежедневно и копитар нещо стимулиращо от тук и така няма продължава и благодарение на вас. Тя започва да повярва и само така според мен се получават нещата!
Извинявайте, че ви занимавам с това просто исках да кажа за пореден път, че режима работи. Аз в момента усещам мускули, които не бях виждала и като бях активно спортуваща преди 7 години! Трябва упоритост и не вманиаченост. И колкото и налудничево да звучи, ако трябва веднъж ще се наруши, но ще ти е стимул.За поредене път в Нанино отсъствие я споменавам(извинявам се за което Нана Hug Blush) но тя е живото доказателство.Тази жена е свалила 50 кг. (3 завъртания)
И сега ви желая един хубав ден и най- вече мислете позитивно, колкот и да е трудно понякога. smile3525

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 723
ДобрУтрУ фиданчета Grinning

Вчера изкарах един мноооого оскъден Плодов ,
в тая жега само на вода ме палеше.
Днес обаче кипя от енергия и съм чистила 2часа сутринта на работа newsm28

днес Белтъчен:
З:банан
О:кюфтета + салата домати
В:печено свинско месце + салата домати

На кантар не съм се качвала от  неделя и се чуствам божествено.
Днес колежката ми каза че видимо съм се"свила" и че дрехите вече ми стоят
по малко по-различен начин Wink

Sillveto да не би порциите ти да са били оскъдни newsm78
това най-често стопира свалянето.
Предният път аз приключих - 16кг/9,5-3,5-3/,
сега се надямвам да сваля 8-10кг/и повече няма да ме натъжат де Wink/

 

# 743
  • Мнения: 0
Аз днес заковах точно минус 10 кг, на 70 ден от диетата съм, остават още 22, надявам се да успея да сваля още 4-5 килограма Simple Smile Ако не - здраве да е. Свалила съм общо 12-13 кг, първите 2-3 бяха преди диетата и с нея още 10. Много съм доволна, при мен става сравнително бавно, но все пак и не съм от най-стриктните. Не прекалявам, но това кафе... не мога да си се отказа от него - всичко друго мога да изхвърля от менюто си, но кафе без захар - не става ! И това без особена физическа активност, да не кажа и никаква. Сега като си напиша дипломната почвам спорт! Силви - нещо си бъркала, ако си си писала менюто някъде, дай да го погледнем Simple Smile

Тинки  Hug
Nediala - що не вземеш да пуснеш новата тема, ти си по "стара" в темата  Laughing

# 744
  • Мнения: 124
Колко време е почивката и през какъв период може да се повтори пак диетата?

# 745
  • Мнения: 904
Мисля че най-рано след 90дни почивка беше възможно второ завъртане.
Аз днес съм на белтъчини и за обяд ще са три яйца на очи и салата, а за вечеря ще е скумрия на барбекю +салатка.

# 746

Общи условия

Активация на акаунт