Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 54"Кекс със стафидки на есен"

  • 20 211
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 180
лека нощ деца Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 290
Лека нощ и от мен. newsm07

ПП: Май мамето легна преди децата. Mr. Green

# 62
  • Мнения: 56
Лека нощ Лелче,Маминке   Hug Hug

# 63
# 64
  • Сливен
  • Мнения: 15
Добро утро  Hug



ДА се запиша в новата  тема  Mr. Green Хриси   bouquet

В анкетата гласувах че много ми липсва Rolling Eyes ама не вярвам да има на някои на които да не му липсва  Crazy Crazyно има още малко само месец и пак ще започне  Peace

Успешна седмица !!!  Party

# 65
  • Мнения: 8 443
Добро утро. Hug

Мими, благодаря за закуската.    bouquet  bouquet  bouquet

На двама от гласувалите в анкетата  не им липсва АФК Shocked - да си признаят веднага кои са. newsm66 hahaha hahaha hahaha
Хубава седмица на всички!   bouquet

# 66
  • Мнения: 54
Добро утро Hug Hug Hug

Мими bouquet

Наде, бързо оздравяване на цялото семейство  bouquet

Хриси, и аз, когато мога ще се включвам в преводите Wink да ги свършим по-бързо сериите.




На двама от гласувалите в анкетата  не им липсва АФК Shocked - да си признаят веднага кои са. newsm66 hahaha hahaha hahaha

hahaha hahaha hahaha а на един малко Thinking

# 67
  • Мнения: 8 443

Вярно, това "малко" не бях го забелязала.  Thinking Хм? hahaha hahaha hahaha

# 68
  • Мнения: 21 201
Добро утро и успешна нова седмица. Hug
Мими    bouquet
И аз гласувах, като Мими, но интересно на кои ли не им липсва филма?
Благодаря на всички Ви  Hug за милите пожелания, но днес вече и тримата сме добре.

Последна редакция: пн, 08 авг 2011, 08:19 от Neidjal

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 324
Добро утро  Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 21 201
Тинче ще помагаш ли в превода от английски на български  Rolling Eyes


ще помагам , но когато имам време тъй като съм доста ангажирана Peace- просто няма да е супер бързо

По въпроса за преводите , миля , че трябва да махнеш Еми от списъка с преводачи , тъй като  се отказа да превежда , а и никаква не влиза в темата  Peace


Аз пиша тук от зимата, но никога не съм засичала Мeriii  и Janette. Те също ли са преводачки?

Дано никой не се засегне, но не мога да не си го кажа. Кой от нас би си изкривил душата и да не  признае пред себе си, че за преводите разчитаме главно на Тинчето и Габи, а за качване на сериите за теглене на Мими. Не казвам, че и другите момичета от списъка не помагат от време на време, но Габи и Тинчето го приемат като лична отговорност към нас не разбиращите.

Последна редакция: пн, 08 авг 2011, 09:08 от Neidjal

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 324
В оня списък съм писала момичетата които са превеждали серии в смисъл благодарение на които имахме превод в бокса  Rolling Eyes Както са направили в темата за ВВ

# 72
  • Мнения: 36 759
Добро утро   bouquet и хубав ден и седмица.
Тук има видео с вашето момиче за новия й филм. Извинявам се ако вече е поставяно, но се върнах страница назад и не го видях  Hug

# 73
  • Мнения: 180
Добро утро милички Simple Smile
Надявам се всички да са добре и седмицата да е лека. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 21 201
На двама от гласувалите в анкетата  не им липсва АФК Shocked - да си признаят веднага кои са. newsm66 hahaha hahaha hahaha
Мисля си, да не са някои гости.

Общи условия

Активация на акаунт