Пациентки на АГ ВАРНА

  • 14 416
  • 193
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 686
Ето ме и мен, успяла от първи опит ин витро след един аборт и две извънматочни бременности! Сега се радваме вкъщи на две момченца Grinning
Късмет!

# 16
  • Мнения: 53
Записвам се и аз сред фенките на АГ. След 15 години надежда за дете, благодарение на невероятния Д-р Александров днес имам щастието да прегръщам дъщеричката си Надежда. 

# 17
  • Мнения: 6 624
Хеей wavey

С най-голямо удоволствие се записвам в темата. Слънце, с теб заедно ще чакаме на диванчето май. На мен трябва да ми дойде около 25-27ми този месец. Около 22-ри ще се завърнат отпускарите в АГ-то. Разбрахме се с Малена тогава да се обадя, да се разберем дали от този цикъл ще стартирам или от следващия. Зависи от организацията им...

Много късмет и успех желая на всички. И, разбира се, много бебета да бъдат заченати и да се родят през идния сезон в АГ Варна! Heart Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 246
***Надежда***,
успех, дано стартираш още този месец Hug През септември може и да се засечем из коридорите, тогава ще имам малко отпуска и ще потърся д-р Александров за консултация относно лапароскопията.
Успех на всички thumbsup

# 19
  • Мнения: 6 624
Месечинке Hug

Успех и на теб и дано по-бързо намерите причината и предприемете нужните действия!
Пък, ще пием по едно кайве, ако се засечем в АГ-то Grinning

# 20
  • Мнения: 95
 Party за кафето и мен ме викайте Simple Smile

# 21
  • Мнения: 9
Цоп, и аз тук. И аз сам пациентка на АГ-то. Предстои ми следващия месец инсе. Някой запознат ли е с процедурата как протича. Ани ми каза да отида на 5-ти ден от МЦ. Не е ли малко късно. Има ли някой който е правил инсе там. Благодаря ви, момичета, че отворихте тази темичка  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 6 730
Ехааа, много се радвам, че все повече момичета се включват в темичката. Hug  Дано скоро се напълни и с още бебчета- живи, здрави и така чакани. Честито на всички, които са сбъднали мечтата си и я/ги гушкат вече ( цункайте ги и от мен бебоците  Heart Eyes )
Надежда, то ние може да си седим на диванчето и да треперим заедно, ама като не се познаваме..  По този повод да кажа, че много ще се радвам да се запозная на живо с вас, момичета! Тъй че за кафето викнете и мен - ще afwitch
Месечинке, успех и на теб и на всиииички Hug Hug

Последна редакция: чт, 11 авг 2011, 12:45 от слънце

# 23
  • Мнения: 822
както казах и преди, и аз може да съм на диванчето, ако е рекъл господ, ще ме познаете по най-щурото дете, дето в началото ще е с мен, че няма къде да го остявя по жалко стечение на обстоятелствата, после ще дойде таткото и ще се оправят. от сега мисля колко ще ми е неудобно, но това е действителността.

# 24
  • Мнения: 368
И аз.
Септември може би да започнем ЗЕТ.Преминах наскоро през второ инвитро-неуспешно.И аз ще съм с баткото  Simple Smile
Добре        ще е  да се срещнем ,наистина .

# 25
  • Варна
  • Мнения: 801
Цоп, и аз тук. И аз сам пациентка на АГ-то. Предстои ми следващия месец инсе. Някой запознат ли е с процедурата как протича. Ани ми каза да отида на 5-ти ден от МЦ. Не е ли малко късно. Има ли някой който е правил инсе там. Благодаря ви, момичета, че отворихте тази темичка  Heart Eyes
не не е късно аз правих 3 инсета там но за съжаление неуспешни след ваканцията ще стартираме инвитро
успех дано с инсето успееш Praynig

# 26
  • Мнения: 9
ох, дано! На мен ми се искаше да минем направо към инвитро, защото мъжкият ни фактор малко куца, но от последната спермограма док каза, че е добре, на долната граница е, и е добре да пробваме инсе. за да се види и аз как ще реагирам, така ще има той по ясна представа.
shoko ти кога стартираш с инвитро, имаш ли изготвен план вече?
Успех на всички

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 84
Цоп, и аз тук. И аз сам пациентка на АГ-то. Предстои ми следващия месец инсе. Някой запознат ли е с процедурата как протича. Ани ми каза да отида на 5-ти ден от МЦ. Не е ли малко късно. Има ли някой който е правил инсе там. Благодаря ви, момичета, че отворихте тази темичка  Heart Eyes

Бивша пациентка на АГ-то съм.Три инсеминации - третата успешна - резултата е в подписа ми.Хиляди благодарности на д-р Ковачев.За мен е един много добър специалист

# 28
  • Варна
  • Мнения: 801

Още нямаме план другата седмица отивам да се уговорим как започваме

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Успех момичета и аз съм бивша пациентка на АГ ВАРНА,благодарение на др. Александров съм майка   на 3 годишна принцеса.

Общи условия

Активация на акаунт