Пазаруване от ASOS -18

  • 27 254
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 767
Днешната ми поръчка стои процесинг още, вашите как са?
Уф, имам пари само за едни чаши май, дали ще дойдат със Спиди?

# 16
  • Мнения: 685
Не е важно с какво, важно е да дойдат здрави....ееее стига с тия чаши, че аз от сума дни им се чудя, ама съм на диета... откъм покупки  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6
 hahaha Joy Joy doh И аз така  hahaha

# 18
  • Мнения: 3 767
Ми на мен те ще са ми за последнооо! И си мисля, че ако са с куриер има по-голяма веротност да са здрави!

# 19
  • Мнения: 685
Ми на мен те ще са ми за последнооо! И си мисля, че ако са с куриер има по-голяма веротност да са здрави!
Joy Joy Joy Това подчертаното е в смисъл на за последно за тази седмица, `дето утре си отива, а?

# 20
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Как ми гепиха едните очила от кошницата не ми стана ясно!  newsm78
Ееее и аз се замислих за тези чаши  Crazy от няколко дена ми седят в наблюдаваните.  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 767
Ми на мен те ще са ми за последнооо! И си мисля, че ако са с куриер има по-голяма веротност да са здрави!
Joy Joy Joy Това подчертаното е в смисъл на за последно за тази седмица, `дето утре си отива, а?
Зависи дали ще се докопам до карта с пари:))) Ама вече съвсем нищо не ми трябва! А и последните ми поръчки са доста неуспеши!

# 22
  • Мнения: 6
Хайде, хайдеее, на топлите, пресните, сочни чашииии  newsm44 Joy newsm18 smile3535  animal037 newsm79 moresmile за последнооо  Joy tooth

# 23
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Запис и от мен.Туко що пуснах тези обувки на Мис 60
Че за роклите трябва и обувки.
http://www.javari.co.uk/Miss-Sixty-Shoes-Womens-Pamila/dp/B004EY … ty&sort=price
 Heart Eyes
Доставката е безплатна до Бг

# 24
  • Мнения: 1
Намаленията до кога са?Извинявайте за спама

# 25
  • Варна
  • Мнения: 67
Освен и аз да пусна едно чаши  Crazy

И да си повторя питането за тази рокля от предната тема: http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1582415 , че съм на сватба, а всички готини рокли са къси  Close

# 26
  • Мнения: 123
Аз пък да се похваля, че ми възстановиха парите от недошлата оръчка от начлото на юли:)))))))))))))))

# 27
  • София
  • Мнения: 1 035
   Здрасти и от мен! Няма ми поръчка още от 30.06 шипната на 1.07, но не смея да пиша да не стане като тези от 25.05 дето ми пристигнаха след месец и половина 2 дни след като ми ги изпратиха отново с куриер и трябваше да ги връщам. Още не съм си взела пощенските.  Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 470
ауууу, чашите са супер  Hug

# 29
  • Мнения: 2 883
Запис  Blush
Аз чакам мъжките маратонки от предната тема, да видим какво ще дойде  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт