"Герои на нашето време" - "светилата" на съвременния "нюедж"

  • 15 753
  • 178
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
Няма лошо да искат пари хората (за да получиш, трябва да дадеш), но сумите в повечето случаи са ненормални ... духовните учители нямат тарифа - получават колкото им се даде... (поне на изток е така), колкото получаващия знание може да си позволи... или поне аз така ги разбирам нещата... а и не е ли целта малко поне да избягаме от материалното ... все около него се въртим ("пожелах си пари, кола, къща .... ама не идват" ами пожелай мир и благополучие на всички добри хора ... а на лошите пожелай да се вразумят ... все искаме за себе си ... и то повърхностно)

Съгласна съм че ние сме единство от материално и духовно, но се губи равновесието ...

Вокс, интересни са ми твоите постове  newsm10

Всеки има глава на раменете си, да чете, отсява и разсъждава... дори и Буда е казал че трябва да се съмняваме в думите му и да разсъждаваме над тях.

# 16
  • Мнения: 245
Няма лошо да искат пари хората (за да получиш, трябва да дадеш), но сумите в повечето случаи са ненормални

Зависи какви са му на човек приторитетите. Струва ми се, че много хора са готови да дадат 3 бона за 2 седмици да идат на море в Гърция, примерно, да дадат десетки хиляди за телевизори, коли, дрехи, да ддат 1000 лв за айфон, но като им кажат, че трябва да дадат 500 долара за семинар с Мантак Чия изпадат в праведен гняв защо им се искат такива пари и какво било това духовно учение.

# 17
  • Мнения: 65
Мантак Чия може да си има професия, и от толкова милиони книги едва ли са останали децата му голи,  да се взема около 1700$ за семинар.
Ако аз мога да правя безплатни лекции, и той може Stuck Out Tongue


относно кайенчето, не е въпроса в притежаването, а в придобиването.
и приоритетите Simple Smile

"ССФ, която продаде кайена си, за да си купи бентли с визуализация" Stuck Out Tongue

# 18
  • Мнения: 65
  Струва ми се, че много хора са готови да дадат 3 бона за 2 седмици да идат на море в Гърция, примерно, да дадат десетки хиляди за телевизори, коли, дрехи, да ддат 1000 лв за айфон

"По-добре с Петров на Майорка, отколкото с майор на Петровка*" Mr. Green
__________________
*улица на която има московска полиция 

# 19
  • Мнения: 245
Мантак Чия може да си има професия, и от толкова милиони книги едва ли са останали децата му голи,  да се взема около 1700$ за семинар.
Ако аз мога да правя безплатни лекции, и той може Stuck Out Tongue


относно кайенчето, не е въпроса в притежаването, а в придобиването.
и приоритетите Simple Smile

"ССФ, която продаде кайена си, за да си купи бентли с визуализация" Stuck Out Tongue

Ами аз нямам проблем с това, че нешата струват пари-и курса на мантак чия и кайена. И имам приторитети. Ако си на нивото на мантак и правиш безплатни курсове, обади ми се Laughing

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
С "плюене" и анатемосване на другите  Wink не се пълнят зали  Simple Smile


относно безплатното - имам предвид относно духовни курсове и инициации.
Моите рейки настройки, които съм получил до сега са платени, но има и Мастери, които правят безплатни и така смятам че е по-добре. Лекции правя безплатно, някой път ако се наложи и в НДK може да пробвам   bouquet
Идеята за служенето е нещо повече от "давам ти да ми дадеш" !

да си сложа кайенче в подписа?





persimon  чакай обаждане  Grinning


Освен метода на проба-грешка, можеш да избереш някой, на който да си платиш, за да избегнеш грешките?  

а даже може и безплатно:)
не могат да ме конкурират при цена от 0 лева Grinning


Цитат
Мантак Чия може да си има професия, и от толкова милиони книги едва ли са останали децата му голи,  да се взема около 1700$ за семинар.
Ако аз мога да правя безплатни лекции, и той може Stuck Out Tongue
Дам и той може ама ти не можеш като него  Sunglasses да събереш зала и цената да е 1700$ за лекцията



Вокси с интерес ще следим духовната ти кариера и "израстване"  Simple Smile




п.п.хади нЕма ти си пречкам у възвишената тема, от мен толкоз 

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 06:03 от Desss

# 21
  • Мнения: 65
С "плюене" и анатемосване на другите  Wink не се пълнят зали  Simple Smile


относно безплатното - имам предвид относно духовни курсове и инициации.
Моите рейки настройки, които съм получил до сега са платени, но има и Мастери, които правят безплатни и така смятам че е по-добре. Лекции правя безплатно, някой път ако се наложи и в НДK може да пробвам   bouquet
Идеята за служенето е нещо повече от "давам ти да ми дадеш" !

да си сложа кайенче в подписа?





persimon  чакай обаждане  Grinning


Освен метода на проба-грешка, можеш да избереш някой, на който да си платиш, за да избегнеш грешките?  

а даже може и безплатно:)
не могат да ме конкурират при цена от 0 лева Grinning


Цитат
Мантак Чия може да си има професия, и от толкова милиони книги едва ли са останали децата му голи,  да се взема около 1700$ за семинар.
Ако аз мога да правя безплатни лекции, и той може Stuck Out Tongue
Дам и той може ама ти не можеш като него  Sunglasses да събереш зала и цената да е 1700$ за лекцията



Вокси с интерес ще следим духовната ти кариера и "израстване"  Simple Smile




п.п.хади нЕма ти си пречкам у възвишената тема, от мен толкоз  

смята се че в Азия има ...изостанали адепти!
изобщо не смятам мантак чия за конкуренция, за някои неща просто може да не е в час, при колкото и цигун мастери да е ходил. не ме кефи и енергийно като излъчване. а това че е много популярен покрай книги за сексуални техники - мерсаж за ...такава известност!
И да, правя, безплатни лекции - щом са доволни хората и им е от полза, за мен е достатъчно.

# 22
  • Мнения: 245

И да, правя, безплатни лекции - щом са доволни хората и им е от полза, за мен е достатъчно.

кажи какви и къде да дойдем да се просветлим?  Grinning

# 23
  • Мнения: 620
интересна тема  Peace

мисля, че имат почва и тези семинари. Като тръгне човек възпитаван в  комунистическа страна по пътя на духовното, ами нормално е да попадне на такива курсове. Аз изкарах курс по Рейки и ми стигна да си продължа сама, но има хора дето им трябват много часове семинари за да се настроят на вълната. На мен от тези изброените никога не ми е допадала Д. Върчу. Тя има много да чисти, изплашена изглежда от света и ако и се четат книгите може да се по замърси човек. Хубавото е че колкото и да се цапаме си имаме чисти свети места. Аз лично много се цапам от всякакви неща, като натрупам изчезвам към манастир и се почиствам. Както казва Лазарев, изплаших се като видях каква лоша енергия има в книгите ми, дори се отказва от някои, е то хубаво но пък вече има изчели ги хиляди  Simple Smile Та всеки  е по пътя, един кривнал, друг сега стъпва , многообразието е интересно
Аз не ги съдя, щом има предлагане има и търсене и обратното. Слезли сме да се учим  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 65

И да, правя, безплатни лекции - щом са доволни хората и им е от полза, за мен е достатъчно.

кажи какви и къде да дойдем да се просветлим?  Grinning

"Изминаването на хилядата ли започва от първата крачка" - Лао Дзъ, но с подигравки, не е ли ...стъпване накриво? По-добре по вода!   bouquet

# 25
  • Мнения: 245

И да, правя, безплатни лекции - щом са доволни хората и им е от полза, за мен е достатъчно.

кажи какви и къде да дойдем да се просветлим?  Grinning

"Изминаването на хилядата ли започва от първата крачка" - Лао Дзъ, но с подигравки, не е ли ...стъпване накриво? По-добре по вода!   bouquet

Не се подигравам, какви лекции водиш?

# 26
  • Мнения: 1 520
Слагам в списъка с изброените Шри Матаджи и Шибендо Лахири.
Изключително неприятни особи, измамници и лъжци, чиито секти вече колко години не спират да идват в БГ, опитвайки се да промиват мозъци!
Последователите им пък са още по-нагли и обсебващи!

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 11:09 от krem-karamel

# 27
  • Мнения: 65
Слагам в списъка с изброените Шри Матаджи и Шибендо Лахири.
Изключително неприятни особи, измамници и лъжци, чиито секти вече колко години не спират да идват в БГ, опитвайки се да промиват мозъци!  
подкрепям

п.п.
Така наречената шри матаджи вече не е сред живите и въпроса с натрупаното от сектата имущество дали не станало частна собственост на ...роднините и.
Относно шибендо - въпреки че се говори за крия йога, дали не става въпрос по скоро за "шибедно йога", със странни последствия(непрепоръчителни) за енергийните канали...

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 22:47 от Vox populi

# 28
  • Мнения: 0

Не се подигравам, какви лекции водиш?


отговор ще има ли?   
къде и кога ги водиш? с покана ли са или "вход свободен"?  за дъновоизбрани или за простосмъртни?

имам и още въпроси, но след отговорите ти     Flutter

# 29
  • Мнения: 65

Не се подигравам, какви лекции водиш?


отговор ще има ли?  
къде и кога ги водиш? с покана ли са или "вход свободен"?  за дъновоизбрани или за простосмъртни?

имам и още въпроси, но след отговорите ти     Flutter

периодично и нерегулярно(примерно по покана), тъй като нямам имение за healing tao екскурзии по 1700$. Имало е и с покани, имало е и вход свободен.
Какво значи простосмъртни?
Би било малко странно да правя семинари за Безсмъртни Даоси, мм?
какви са въпросите?

Общи условия

Активация на акаунт