Ремонт без надзор. Възможен ли е?

  • 1 469
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
Сам ли ще работи или ще си вика хора да му помагат! Защото САМ не може да свърши НИЩО!
Ще направи новия покрив точно като стария , само ще ремонтира по стария или новият ще е различен! Нямате ли проект на покрива , конструкция и количествена сметка! Мислете за защита на гредите от дървояди! Разбери работил ли е нещо в последно време или разчита само на стара слава! Питай за препоръки от старата му бригада или някой друг!

# 16
  • Мнения: 0
здравейте на всички.Аз не съм нова във форума просто доста време не бях влизала и забравих потребителското си име затова на ново се регистрирах.
Това лято се прибрах от чужбина и спешно ми трябваха майстори за ремонта на къщата ми в Гниляне.Тъй като никой не живее там аз също имах това притеснение.Как ще оставя ключ,ама дали ще се справят.Но попаднах на доста свестни момчета.Нямах никакъв проблем.Свършиха чудесна работа и ги препоръчвам.Аз ги препоръчах и на приятели,който също останаха доволни. Grinning
Имало и свестни хора ,не само такива(попадах доста често)който гледат да ти вземат парите и да избягат

Общи условия

Активация на акаунт