КГБ = Клуб на Готините Баби - 113.

  • 41 715
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 432


Тути,излиза ти нашия албум понеже последно си гледала нашият албум.........

                                           Добро утро момичета .....

                 

Светле, отиди на първа страница и виж поста на Кристи и ще разбереш за какво става дума. Говоря за дадения от нея линк, който отваря директно албума без парола????????  Защо ..... newsm78...това е въпроса ми   ooooh!
А в нашия албув влизам винаги от първа страница с парола без проблем.

Спорен ден, аз отлитам по задачи   
     Laughing

# 31
  • Мнения: 549
На мен албума на Кристи ми иска потребител и парола.Въобще не ми се отварят снимките

# 32
  • София
  • Мнения: 5 079
Писах, писах и всичко се затри... #2gunfire

Отначало:

Вчера бях при нея, почти 2 часа стоях, като изключим, че е отслабнала супер-много и още повече Cry, изглеждаше добре, има дух и цвят. Овързана е с катетри, дренове, ставала е за малко с татко, но още няма сили и възможност за повече. Sad На нея не казват нищо, сълзите ми потекоха, като ми разказваше как са се отнасяли в Реанимация с тях - като с животни. Cry След-оперативните резултати още не са ясни, засега има надежда да няма повторение, поне според надеждите, които докторът ни даде. Не пускайте палците, сега има най - голяма нужда от положително развитие на нещата, моля се бързо да се възстанови и да забравим този ад, всички... Praynig
Всеки ден ще прескачам до нея за малко, в обедната почивка, поне ми е близо. Поздравите ви и предадох, тя ви ги връща стократно. И благодари, че сте с нея.
Каза, че който има възможност и желание, може и да и се обажда. Да и минава бързо времето, че иначе е тягостно м/у 4-ри стени... Sad

П.С. Благодаря за хубавите думи за децата, снимките успях да разгледам, страхотни внучета, кучета Laughing, пу пу.
Много пораснала Неда, виждала съм я на по - бебешки кадри, едва я познах. С баткото са опасни сладури, Дидиа, да ги нацелуваш. Heart Eyes Heart Eyes Жабче и ти твоя красив Краско! Светле, и ти плувеца! Heart Eyes
Изобщо всички прегърнете по веднъж любимите ви хора, тези които са в момента най - близо до вас, и им кажете, че ги обичате. Докато имате възможност. Sad Hug Heart Eyes

Последна редакция: пн, 08 авг 2011, 09:34 от ღолчеღ

# 33
  • Мнения: 77

Здравейте момичета! Hug
Джили, Тути, благодаря за закуската и кафенцето!

Олче, добре че не ни оставяш без информация миличка! Heart Eyes
Поздрави мама, като отидеш днес и й предай, че я целуваме, силно я прегръщаме и стискаме палци за нашата приятелка Шпунц! Heart Eyes Hug Flowers Four Leaf Clover

Джили, как е зъба, премина ли болката? Дано не ти създава проблем! Heart Eyes

Моите мъжленца още спят, у нас е тихо, компа е свободен за мен, ама си имам работа!
Изаура изпра, отивам да простра прането.
Днес пак няма излизане, имам нужда да напазаря, обаче толкова са палави, че сама с тях не смея да се покажа навън, играят в къщи, на двора......

Приятен ден, приятна седмица, като ми дадат възможност, ще ви чета и пиша! Joy

# 34
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро , момичета!    bouquet
Олче , благодаря за поздравите и добрите новини понеделнишки.  Hug
Постепенно ще се възстанови мама. Само живот и здраве.  Peace
Тути , благодаря за трапезата.  Hug
А за албума на Кристи ми иска име и парола. Peace
Джили , направи консултация за всекик случай със зъбаря.
Според мен не е много нормално толкова време да те боли.  Peace
Хубав ден и спорна нова седмица! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 998
Привет момичета!

Жабче - багодаря ти и аз за новата тема Hug Hug
Присъединявам се към пожеланията да я изпишем само с хубави неща.

 Тути - благодаря за трапезата и аз Hug Hug Grinning

Олче - радвам се за милата Шпунц.Гушни я и от мене Hug Hug
Също и черешката и Вели - всеки път различни и порастнали Hug Hug

След двата почивни дни минали в работа - ето ме на линия Grinning Grinning
И аз се трудих за благото на семействата ни - готвих лятна манджичка за зимата.
Доста години не бях приготвяла такова чудо за  в буркани ,ама като гледам как капят доматите на село ,а те едни хубавии,големи и захванах Grinning Grinning
Абе луд умора няма Grinning Grinning

Разгледах  снимките на внучета,кучета ,котки и т.н.
Аз съм котарана,но  си обичам и кучетата. А и те мене Grinning Grinning Децата ни и Павел - също.
Даже и на работата ме обичат . Имаме си един Митко глезанчо ,който е гледан и хранен поне от 10 човека.Той ни се отблагодарява с обич - мъркане ,галене и т.н. котешки работи.
Храня  от време на време и няколко кучета - и те ме обичат Grinning Grinning

Джили - писанчо  ви е   много красив с тия зелени очета Grinning Grinning

Завиждам на Маринчето за моренцето и за срещите.
Дай боже и ние да го видим  в близките десетина дни.
Чакам понеделник с нетърпение- излизам в отпуска. Според мен - заслужена Mr. Green
поне ще се наспя,че колкото задачи съм си поставилааа,ама докъдето стигна.


Приятен ден момичета Hug Hug

 

# 36
  • Мнения: 2 099
Добрутро, девойки!
Олче, ако искаш дай тел. на мама да й звънна.
Светле, твоя плувец с трапчинката го гответе за министър. Някой да се е сещал, като мен, да преброи колко са мъжете с трапчинка на брадичката в днешното правителство? Joy hahaha Joy

на всички мили момичета много  Hug

# 37
  • Мнения: 1 250
Здравеите девоики, то станало вече обяд, аз от рано рано хукнах по задачи, покупки и т.н.Все гледам да не се свъртам в къщи заради шума,ама не става.

Олче,благодаря за хубавите новини. Hug
Момичета сега говорих с Шпунц,праща на всички ви много, много поздрави и прегръдки.Много се зарадвах да чуя бодрия и глас.Помоли ме да ви предам колко силно всички и липсваме и ще се радва ако желаете да и се обаждате. Peace


Тутка е права за линка към албума.Не става дума да влизаме от първа страница , тогава е с парола, но когато е от линка даден от кристи,си е директно .

Джили,за зъбобола, вследствие интервенция,има един гел които се продава по аптеките, при нас е Corsodyl- dental gel, но при вас може да е под друго название, маже се около мястото, свен че е обезболяваш също е и лекуващ.

Олеле пак почнаха с бормашините,изчезвам че не мога да търпя.
Хубава седмица милички Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 7 387
             Олчееее,толкова много се радвам на хубавата новина!Продължаваме палцестискането и  предай на мама много  Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.
             При мен албума от поста на Кристи изобщо не се отваря,а като го отворя от първа страница не намирам никакви жУвотинки! Laughing
             Аз съм по цял ден и вместо децата да намаляват се увеличават  ooooh!
             Успешна седмица на всимчки и работещи и почиващи!

# 39
  • Мнения: 3
Здравейте ,момичета!Изтрих линка ,не знам само дали някой е видял снимките,аз направих паролата ми да се запамети и повече не съм влизала,просто нямам време сега ,ама и съм много неопитна още.При първа възможност ще се опитам да се поправя Embarassed,дано само да не объркам пак нещо,че и няма сега кой да ми оправя кашите  Laughing
Лек остатък от деня и до довечера Hug

# 40
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 Най-после ви изчетох!Ами то много маТриал,бе! Joy
Аз да започна от събота, когато ви писах последно.Тъкмо го публикувах и чувам вик от тоалетната.Криско влязал да се крие от Анжелка и превъртял ключа.Да, ама този ключ си стои там от години без да го е ползвал някой и той не може да отключи.Ами сега! Вратата е направена плътно пред плочките и не може да се пъхне отдоло дори лист,камо ли ключ.Криско познава цифрите и каза,че на ключа има цифра 5.Аз пък имам друг такъв и опитах да отключа.Даааааа, обаче ключът дори не иска да влезе от външната страна.Криско все повече се плаши и в един момент ревва...Бравата не може да се махне като е затворена вратата - ще се извадят само дръжките,а от това файда няма.Тръгвам да търся някой комшия - всички са си по села и гости.В един момент се сещам,че съседът ми от ляво сигурно си е в къщата (тя е срещу блока) и отивам да го търся - отворено навсякъде,но няма никой.Докато се чудя какво да правя - той пристига с една кола.Казвам му какъв зор има у дома и човекът отряза едно парче стоманена тел,закриви го на някаква машина и дойде. Малкият реве,та се къса.Елле, след няколко опита вратата благополучно се отваря! Криско се успокои бързо,но аз бях пред нервна криза! А после чак ми беше смешно.
Сега ще публикувам,че шефът ме търси по тел.После пак ще пиша.

# 41
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 След случката в тоалетната на Криско му се случваха все неприятни неща: върви и се спъва в стъргало, взема парче диня и го изтърва в пръстта, абе изозобщо не му беше ден, та съм гледала с 4 очи Joy
В неделя бяхме на фестивал.Представихме се отлично,но класирането е било късно вечерта,така че още не знаем резултатите.Ама беше едно чакане.....Прибрахме се снощи към 19ч, тази сутрин дядо беше така добър да ни докара, а после е взел Галена и Криско и ги е закарал до Русе.Всеки по дома си bowuu
Диде, добре,че разясни въпроса с полудневните групи,но дори и така Анжелка е малка: все пак чак декември ще навърши 5.Но тя си е доста отворена,та мисля,че ще се справи.Днес й занесох ЕГНето да я запишат и вече от 15 ІХ сме ученици Joy
И аз разгледах снимките на внучета,кучета и котета - всички са много сладки,най-вече внучетата! Да ги нацелувате силно,силно! А линкът в поста на Кристи и на мен ми искаше потребителско име и парола.Светлеее, браво на момчето! Присъединявам се към пожеланията за НАПРЕД И НАГОРЕ!
Жабче, Краско е пораснал и разхубавен
Танчеее, ние с теб сме от една кръвна група с това хойкане! Joy Сега ни поканиха на 5 ІХ на фестивал в с.Борово - близо до Русе.Ръководителката обеща,че ще пита днес за регламента и може би ще отидем. То пети септември щял да бъде почивен (пак 4 дена заради шести)!
Олче, радвам се искрено за Шпунц! Продължавам да стискам палци,а ти я поздрави!
Ох, прескачам много, но никого не забравям! За всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

п.п. Фуриииии, завиждам на всички варненки и Маринчето! И аз искаааам, ама...

# 42
  • Мнения: 7 387
             Янееееее,не е малка Анджелка  Laughing Като е 2006 - та родена трябва да тръгне 2013 година септември с набора си на училище - първи клас.Децата тръгват първи клас по закон в годината,в която навършват 7 години.Това значи,че 2011/2012 е ПГУ за 5 - годишните, а 2012/2013 Пгу за 6 годишните и на есен 2013 с песен на училище. Laughing Вярно,че ще бъде на 6 год и 9 месеца,но ако решите да я давате по-късно т.с.2014 г ще бъде на 7 г и 9 месеца.
              Нашата Неда също е на 4 и половина,но ще си е с наброа и от септември  ще е старата трета група или новата ПГУ за 5 годишни.И Мимето тръгна на 6 год и 9 месеца в първи клас ,защото и тя е родена декември,но си тръгна с набора 2002 год.
              Така,че Анжелка си е баш за там дето си я записала. Peace
              Лелееее,тоя Криско какви емоции ти е създал,ама е така с малки деца - сервират ти това дето и през ум не ти е минало. Wink

# 43
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Здравейте и от мен  Simple Smile
Радвам се, че сте добре и трупате зимнина, а аз само едни настъргани тиквички във фризера съм сложила - за шницели, че много ги обичаме така.

Момичета сега говорих с Шпунц,праща на всички ви много, много поздрави и прегръдки.Много се зарадвах да чуя бодрия и глас.Помоли ме да ви предам колко силно всички и липсваме и ще се радва ако желаете да и се обаждате. Peace


Чудесна новина!
Джили, дано при следващото включване да нямаш зъбобол.
На плувеца на Светлито,пожелавам да стане олимпиец!
Танюшка, и аз не знам кога пораснах Laughing
За линка на Кристи - не се притеснявайте, не се вижда нищо, за нямащите достъп.
Обадих ви се и отивам да  prostor clean cook, че довечера гости.

Прекрасен ден на всички! Каквото е останало от него де.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 672
Привет, банда!

Включвам се да ви кажа, че сме добре и изкарвяме много приятно. Макар и в чукарите намираме си приятни места за плаж, благодарение на Фури и Васко, и някои от нас лудуват до насита.  Joy Нетът почти го няма, бавен, бавен, дано поне публикува. Моите хора спят, а аз при вас.

Продължавам стискането на палци за Шпунц!  Hug

Светле, браво на Боби! Все по-нагоре и нагоре.  Peace

Внучета, кучета и котки не мога да гледам сега - в София чак.

Очаквам с нетърпение срещата с варненки и Фури. Както се разберете с Фури, аз ще се съобразя. Hug

Момичета, толкоз от мен, че ми мърморят, че преча.  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт