КГБ = Клуб на Готините Баби - 113.

  • 41 784
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 065
Аз съм една сбъркана и шантава  романтична бабетка Simple Smile - вместо да спя, до сега се ровя и слушам музика. Но пък музиката е балсам за душата ми, налягат ме едни спооомени Wink и ми е едно леееко и   младооо... Heart Eyes.
Боже, кога се изтърколиха толкова много години...

.
 
Знам, че сигурно не съм единствената, която харесва Н. Йорданов Embarassed, тук съм чела чудесни стихове, които са ми стягали сърцето и насълзявали очите.

Скоро ще съмне, а на мен все още не ми се спи, а ме чака дълъг и тежък ден...
Нека съм първата с хубавите сутрешни пожелания.
Да ви е хубав и спокоен денят, момичета, да ви се случи поне едно нещо, което да ви накара да се усмихнете и да  стопли сърцето ви  Hug

За настроение-вълшебния Клайдерман.

.

# 661
  • Мнения: 1 065
djily и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Драги ми, Госте, защо не спиш?
Покажи се, ще си правим компания, пък може като домакиня тук да почерпя и по биричка?

djily и 2 Гости преглежда(т) тази тема..

Яяя, гостите се увеличават, да ставам ли да нося бирата ???

Последна редакция: сб, 03 сеп 2011, 03:56 от djily

# 662
  • Мнения: 77

Джили, не си сама, на мен също не ми се спи! Heart Eyes

А гости- дал Господ!
Нека четат, щом и на тях не им се спи!

Аз ще лягам, че утре-днес съм гледачка на близнаците, трябва да съм бодра!

ЛЕКА!

# 663
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!

Днес съм на повикване,а при нас преваля и сега съм в чуденка newsm78,дали ще ме извикат.Толкова е гадно,защото стоиш на"титик" и тъкмо си започнал нещо и телефона звъни. doh
С яденето съм почти готова,изпекох пържоли на скарата и бутнах едни картофи във фурната,а то като имам ядене,другото остава за после.
Джили,дано изхвърлиш лошото си настроение.  Hug
Доби,благодаря! Heart Eyes
Яна,дано днес да си видиш юнака Виктор. Hug
Яжка,много добре са ти казали момичетата.Когато се затъжиш за Вики,ще ги посетиш или поканиш при теб ако може.Не страдай,нали е жива и здрава. Hug
Мая,отдай се на почивка и удоволствия.Като Танита си намери един клуб и няма да ти липсва работата.
Кристиденка,пристигнаха ли ти дръвцата?Дано братята роми се появят.
Дидка,направо ти се възхищавам на енергията.Вече те виждам и кмет.  bouquet  bouquet  bouquet

# 664
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 504
Привет девойчета   wavey wavey wavey

ЧЕСТИТ ЮНАК ВИКТОР на бабетка Яна.  Да ви е жив и здрав, късметлия и много радост да ви носи!

                            

Дидка събра ми очите с твоите дейности....но вече знам къде ще отскачам на гости..... Ха дано и кметица да станеш!  smile3521

Момичета в голЕЕЕЕЕЕма чуденка съм... newsm78 newsm78 newsm78

коя да е датата: Яжка            на 1 и 2.10 не може

                            Танита         на 8 и 9.10   не може,        
                
                             Руми            на 15 и 16.10  не може


айде че съвсем се обърках, давайте акъл..... защото много ми се иска да се съберем всички.

Мислех да ви предложа като най-подходящи дати точно 1 и 2.10 или 8 и 9.10.,а ма май котка ми мина път. Вярно е че има време до тогава, но пък предварително ще знаем, да не поемаме други ангажименти за тези дати.

А Фури въобще  не си мисли, че ще мине без теб....ти на Майорката си иди, но и в Трявна ела....спомни си колко беше хубаво в Търново.    newsm19 newsm19 newsm19

Давайте предложения, че аз зациклих.     smile3518

Гледам, че никой не е сервирал кафенце,ето го и него.....

                          

Последна редакция: сб, 03 сеп 2011, 10:08 от tutulina

# 665
  • Мнения: 1 065

.

Усмивка за вас! Липсвате ми! Hug

# 666
  • Мнения: 77

Здравейте момичета! Hug

Най-после успях да седна на компа! Laughing
Момчетата гледат някакъв филм на лаптопа, та затова стола се оказа свободен!

Близнаците довечера ще си отидат у тях, че баща им утре тръгва на път, като го изпратят ще дойдат, че майка им в понеделник е на работа, а те при баба в Аспаруховооооооооооооо!

Тути, за срещата- трудна работа!  Heart Eyes

Дидка, като чета колко работиш в къщи, по двора, колко си заета с децата, във фирмата ви, възхищавам ти се миличка! Сигурна съм, че ще намериш време и да кметуваш! Стискам ти палци! thumbsup

Джили,  Heart Eyes Hug thumbsup !

Отивам да си нахраня армията! Joy

# 667
  • Мнения: 1 065
Моля ви, стискайте палци за успешен полет на децата ми.
Чета, ( а и те ми казаха вчера) че мощен тайфун идвал към бреговете на Япония, дано не ги застигне и всичко да е на ред:pray:
Дано да са излетели, дано довечера успешно кацнат в София.
Дай БОЖЕ Praynig Praynig Praynig.
Пак ме обзема параноята, а след малко тръгвам на работа.
Ще ми е тежък ден, още сега ми текат сълзите и ми треперят ръцете.
Дано БОГ пази дечицата ми...

# 668
  • Мнения: 814
Е-то съъъм! Пристигнах вкъщи преди малко.
Яна 131, да Ви е жив и здрав Виктор!Голям мъж, голяма радост! Победител във всичко да бъде - в папкането, слушането, порастването, в радостите, които ви доставя, с благополучие и късмет да е съпроводен живота му! И всички, които го чакахте и обичате, да се радвате с него на успехите му!
Джили, стискам силно палци, дано твоите деца успешно да се приземят в София  Peace!Мисли само позитивно, но майчиното сърце винаги се страхува и притеснява, за това Бог да пази децата ни, хайде, разпиши се, че са пристигнали живи и здрави  Hug! Предстои ти такава радост!
За срещата - мога по всяко време, единствено проблеми по свекъра ми/ пу-пу-пу Praynig/ да не ме "изненадат"/.
Дидка, как се справяш с толкова много ежедневни задачи? Оправна си! Сигурно заради твоята неизчернпаема енергичност и си номинирана за кмет!Стискам ти палци!
Тути, благодаря ти за кИфенцето, ще си го сръбна като следобедно, за тонус и предстоящия отскок!
Яжкааааааа, хайде, идвай в Пле"ин! Оттам до Гулянци са само 40-50 км. Вдигаме се с колата и  - за теб среща с Вики и Еми, за нас - с братовчедката и лелята на Ст. Хем ще се видимс теб, ще се наговорим, ще ми гостуваш - хайде, не се май повече!
Дидия, как е в първия работен ден след ...заслужения отдих? Няма да ти е леко с работата  и задълженията вкъщи, но да си жива и здрава, ще издържиш, железна си Peace!
Отивам да простирам, Мимито си свърши работата, после ще изпратя Ст. на работа, ще отида да нахраня свекъра си и да го пооправя, а след това ... и до кога...ще поема битовизмите.
И ще ви хвърлям по един поглед.
За всички  и за неспоменатите  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet!





# 669
  • София
  • Мнения: 1 529
 Здравейте. В сряда вечерта при нас имаше буря с гръмотевици ,поради която изгоря лан картата на компа ,но товае по малкото зло.
 През деня бях по изследвания ,писах но Вели ми изтри тогава фермана. Simple Smile
 Та да си повторя.
 Честит рожден ден на Софи. Да бъде щастлива с прекрасното си дете,съпруг и борбената си майка . Само здраве и късмет.

Яна131 да ти е живо и здраво внучето. Да бъде добър син и внук.

# 670
  • Мнения: 814
Шпунциии, радвам се да те видя, как си, миличка? Бързо възстановяване сред най-близките - те са най-добрата  терапия Hug Hug Hug!

# 671
  • Мнения: 77

Джили, пристигнаха ли децата ти? Heart Eyes
Дано са си дошли, че да си се успокоила! thumbsup

Шпунц, привет, радвам се че се появи! Heart Eyes

С Дилянчето заведохме близнаците у тях, но по пътя спряхме пред МОЛ-Варна, че искаха да влязат в изложения надуваем, грозен динозавър, може да сте прочели за него.
Пълна глупост с вход 6 лева!
Няма деца, няма ученици, няма пенсионери! Балтията за всички- 6 лева! Mr. Green
Влиза се през устата на дзверо, и излизаш от някъде си към опашката!!!
Как да си пуснеш внуците сами! Наредихме се пет човека, за......сметнете колко платих, а аз на петата крачка исках да се върна, ама внуци оставят ли се! Laughing
Тъмно, тясно, криволичещо тунелче, въздух няма, горещо, нещо мърда в тъмното, уж сърцето му пулсира, чува се някакъв шум, храносмилането му ли не беше в ред, червата му ли къркореха.... вървим в тъмното, блъскаме се в миризливата мушама и се чува "ааааа", "оооох"............
Като излязохме пихме по три глътки вода против уплаха , а как им туптяха сърчицата на децата!!!
Моето най-много, молех се по-бързо да излезем на въздух, но внуците бяха доволни!
Такива преживявания имахме след обяда! tooth

Минахме и през сестра ми, да се видим, че нали живеят с Росито на близо и преди малко се прибрахме.

Ако има седянка, тук съм, ако няма......
Л   Е   К   А       Н   О   Щ !

# 672
  • София
  • Мнения: 4 179
Шпунциии Hug Hug Hug Hug Надявам се всичко при теб да е ОК

Танче, ама си голама фога. Нищо не става без теб, а!  Joy Не се оплаквай, все пак си е изживяване.

Джили, дано вече да си гушнала твоите съкровища и вече да няма притеснения. После ще ни разказваш.

Арита, Тути и всички останали - дано скоро се видим.  smile3534  car003

Къде зачезна Дидиа? То и други няма, ама нея я изгубих по трасето, нали ми е комшийка.

# 673
  • Мнения: 1 065
Добър вечер.
На работа съм,  положението при нас става все по-затегнато, та ,,нелегално''  влизам в Интернет.
Не Тани-та, още никой нищо не ми се е обадил, но ако всичко е наред  трябва да си дойдат около 23.00- 24.00 часа.  Аз не съм в София, работя в друг град ( не искам да пиша къде, та поне малко да затрудня шпионите)

Що така в последно време тук има толкова малко хора? Да не сте си направили нов алтернативен форум ( шегувам се, сигурно всички си имате неотложни работи и не ви остава време)

Танитка, усмихна ме с вашето забавление в динозавъра.

Шпунц, и аз се радвам да те видя тук , пиши по често ( ако имаш възможност) .
Как си, пораздвижваш ли се вече? Как са изследванията? ( Ако някои въпроси ти се сторят недискретни, не отговаряй)

Аритка, не ти леко и на теб-задачки много, не остава време за седянка.

Яжка, Дидиа, Мая, Каролин, Кристиденка Айша, Тути, Римар- как сте?
 
Отдавна не съм срещала Маринка, а Здравка-Мравка  и Веси направо изчезнаха.

Извинете ме, сигурно пропускам доста от вас, но нещо не мога да си ,,събера акъла''  днес.
Ще пиша пак когато има нещо важно при мен.
Лека за сега.

# 674
  • София
  • Мнения: 16 159
Танита, както го описваш динозавъра - страшно ми е. А и посеттелите ги третирт като храна т влизане до излизането около  Laughing опашката.
Тук такова чудо няма. Но в 2 мола има нещо като детски басейн и в него прозрачни огромни топки.
Влизаш в топката и като мърдаш тя се върти насам-натам. Участникът пада-става, мъчи се да се изправи. 5 мин - 6 лв.
Добрите шефове ни пуснаха днес наобяд. Помотах се на зей-пазар и се прибрах.
Нещо ме мързи и само поглеждам и чета.
Ани и тя като никога си е у дома рано. Утре ще прави булка за сватба.
Пламен нещо много изморен, помагал да оправят кола на роднина. Сигурно скоро ще заспиваме.

Общи условия

Активация на акаунт