Лакове за нокти - тема 38

  • 36 799
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
И аз съм склонна да отговоря като Mims* , че е циклично- понякога купувам всеки ден, през ден..понякога нищо не ми харесва и не купувам със седмици. Затова и аз отговорих с "незнам". Току що се лакирах с Габрини М108 , на безименните с новия ми KOH  Heart Eyes 

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Аз незнам по колко купувам. Вече почти не обикалям парфюмериите, защото харесваните от мен лакове ги няма тук и поръчвам да ми вземат от някой друг град.
Дори на мен ми е по-удобно така, а и всичко пристига накуп.  Laughing

# 17
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 453
Гласувах с - нито един гледаям да не купувам , често а и съм от село тук няма как , някога няколко месеца не взимам дори .

# 18
  • Мнения: 303
Благодаря за новата тема!
По анкетата: „Не зная”, но не защото не зная, а защото отговора ми е „Колкото ми харесат, толкова”  Mr. Green нямам норма  Thinking

densi, наистана е добре да ползваме само качествени продукти и то не само за нокти, но с тия пари които разполагат 95% от хората в БГ просто ще стане след не знам коло години за съжаление – много сме далеч от истината. Лаковете са един от 1000 ни вредни навика /а цигари и др няма да коментирам/– а дали лаковете като СА, Флормар и другите по МАСОВИ марки са НЕвредни?... А поставянето на ноктопластики? Или гримовете, червилата ... то едно ли е? Дали кремовете, които ни предлагат са НЕвредни, а за храните да не говорим ... всеки знае за вредните неща и въпреки това продължаваме, защото просто така се побираме що годе доволно във фонда "И аз съм човек човек". Мисля, че е много дълга тази тема за обсъждане. И не мисля, че ако всички имахме достатъчно пари щяхме да купуваме лакове с вредни съставки и всичко друго вредно. Ако не е така, някой нека каже ... А да не споделям и съмненията си, че не винаги това че пише, че е безвреден и със сигурност е СКЪП ... е безвреден ... И това е една от причините да не купувам само КАЧЕСТВЕНИ продукти!  Аз може да се каже, че се тровя с НЕкачествени лакове наполовина, защото имам и хубави и "хубави",а и се лакирам на седмица 1-2 пъти  Laughing 

# 19
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
http://www.beautyspaexpo.com/store/index.php/nail-furniture/othe … -polish-rack.html

Много ми харесва този rack за лакове!

# 20
  • Мнения: 282
Aма той без пари! Mr. Green Laughing

Денси,мерси за темата!  bouquet Hug

Гласувах с " не зная ",защото и при мен е различно.Последният лак,който купих е оранжевият на Лореал и го взех преди седмица.Преди това около месец не съм си взимала нищо,просто защото си имам цветовете,които харесвам и не изпитвам нужда и желание за нещо ново. Peace

# 21
  • Мнения: X
Гледам да не прекалявам с количеството лакове, обикновено имам около 40-50 броя. Разменям, подарявам, после си купувам някой нов и бройката си остава горе-долу толкова.  Laughing Mr. Green Гласувах с "един".
Ulenceto, много си мила, но напоследък много не ми се снима, а само чета тук.  Hug

# 22
  • Мнения: 94
dollface,   bouquet Hug!
TheBlackWidow, наистина е доста оригинално!
Аз да попитам отново - кои са лаковете, използвани за омбрето, показано от placholina в предната тема?
Ето как се лакирах:

Цветовете са:
палец - ChG - For Audrey;
показалец - Flormar - 423;
среден - Catrice - Am I blue or green?;
безименен - Flormar - 424;
кутре - Seventeen - N30;
Не успях да хвана хубаво цветовете. Утре ще пробвам на дневна светлина.


# 23
  • Мнения: 1

По анкетата гласувах с един, макар че не мога да определя точно, понякога почти всеки ден, понякога със седмици нищо не си харесвам...

Гласувах с не зная, защото се случва и месец да не купя нищо, а понякога и за един ден 5, така че нямам норма Laughing

Да си повторя питането в новата тема
Снощи си отрязах ноктите до дъно и днес си взех заздравителя на Микросел, смятам да си направя терапията, както е описано в опътването и да не се лакирам 2-3 седмици.
Имам само един въпрос към ползвалите го- техния лакочистител ли ползвахме(така е написано в опътването) или и с обикновен безацетонов ще има същия ефект? Аз ползвам зеления на Ебелин по принцип.
Аз ползвах обикновен безацетонов, но след изтриване втривам Макси балсам и съм много доволна, никога не съм имала такива нокти (е...поне не за дълго, вечно чупещи се...)  Flutter

# 24
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Тъкмо се наклепах с любимият ми КА 800. Радвам се, че се запасих с още едно шиенце, пък като свършат ще му мисля. Simple Smile


Снимката е стара. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 400
Гласувах с не зная, защото се случва и месец да не купя нищо, а понякога и за един ден 5, така че нямам норма Laughing

Да си повторя питането в новата тема
Снощи си отрязах ноктите до дъно и днес си взех заздравителя на Микросел, смятам да си направя терапията, както е описано в опътването и да не се лакирам 2-3 седмици.
Имам само един въпрос към ползвалите го- техния лакочистител ли ползвахме(така е написано в опътването) или и с обикновен безацетонов ще има същия ефект? Аз ползвам зеления на Ебелин по принцип.

Аз използвах съвсем обикновен ацетонов дори - на Форте. Спазих си нещата както е описано, не съм прилагала други терапии, не съм слагала кремове и лак. В следствие на което ноктите адски ми се заздравиха. Но пък успоредно пиех и витамини, което ги накара и да растат повече  ( Макси хеър от американските).  Peace
Сега от време на време слагам Микросел-а под лака за поддръжка.

# 26
  • Мнения: 31 208
iiv_mortisha, не си ме разбрала. Peace Аз говорех за лаковете с неустановен произход, най-често от Китай, не за скъпи или евтини продукти. Този спор е безсмислен и няма нужда да се подхваща. Още повече, че сами сме си доказали, че лаковете от най-високия клас не отговарят грам на претенциите си, освен цветово. Толкова ниска трайност като Шанел и Диор няма при никои други лакове за мен. Есенс им съперничи само на моите нокти, защото ми пада за ден. Шанел държи два. Mr. Green
КА, Флормар и др. такива лакове не са безвредни сигурно, но поне са от обявен производител и минават през някакъв контрол.
Всеки преценява сам какво да използва. Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 222
аз се бях зарекла да не купувам повече лакове, обаче минлата седмица - 2  Mr. Green
много съм доволна от качеството на новите флормари - сега съм с розовия, дето трябваше да ви го покажа  Whistling изключителна покривност на 1 пласт и трайност  Peace

# 28
  • Мнения: 35
Записвам се и аз в новата тема. Напоследък купувам все по-рядко, защото трудно си харесвам цвят. Преди месец обаче беше страшно  Mr. Green Сега съм си набелязала няколко цвята, които са по-есенни и не бързам още с покупките.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря за новата темичка   bouquet

На анкетата отговорих с нито един. По скоро купувам 1-2 лака месечно и то ако търся някакъв конкретен цвят.

НЕ купувам китайчета и подобни - не само лакове ами и за останалия грим, който използвам.
След като преди години, като ученичка, купих лак с незнайна марка и той успя за по - малко от 24 часа да пожълти цялата ми нокътна плочка в цвят от ярко жълто до тъмно кафяво... Не, благодаря! Само лакове на доказани производители. Не съм убедена, че бих си купила и Сеш вит само заради бързото съхнене. Изградила съм си някакъв стереотип на лакиране, чрез който лаковете ми съхнат достатъчно бързо, а тези, което не желаят да изсъхнат просто не ги ползвам върху ноктите си.
Освен това - аз в момента не работя, т.е. нямам възможност да купувам скъпи лакове, но ВИНАГИ спестявам или правя бюджета си така, че основата, топ лака, лакочистителя и кремчето за ръце са ми достатъчно качествени, за да съм сигурна, че лакът ми ще е траен, ноктите отдолу без забележка, а кожата на ръцете нежна и хидратирана. Гледам и да са икономични продукти.

Общи условия

Активация на акаунт