Гласът на България тема 3 - Музикалните двубои!

  • 39 559
  • 694
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
Да се включа и аз  Peace Не пиша много често, защото не успявам да гледам всичките предавания, но за това пък ви чета редовно  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 291
С нетърпение чакам двубоите и аз.
Надявам се да бъде интересно и дрехите на треньорите да са последното нещо, което би ни хрумнало да коментираме.   Stop   Laughing
Между другото, колко дълго мислите, че ще ги гледаме с новите тоалети - някакви предположения!?!   Thinking   Joy
Благодаря за темата!

# 17
  • Мнения: 14 830
С нетърпение чакам двубоите и аз.
Надявам се да бъде интересно и дрехите на треньорите да са последното нещо, което би ни хрумнало да коментираме.   Stop   Laughing
Между другото, колко дълго мислите, че ще ги гледаме с новите тоалети - някакви предположения!?!   Thinking   Joy
Благодаря за темата!
Е сега за дрехите - мисля че вече ще има разнообразие нали все пак няма да го дават всяка вечер  ама знае ли човек. Зависи по колко предавания са заснемали наведнъж

# 18
  • Мнения: 5 704
И аз се надявам да бъдат интересни двубоите и с нетърпение очаквам предаването довечера!

# 19
  • Мнения: 2 280
И на мен ще ми е тъпо , ако и в това предаване се заложи на интригите!  Sick

# 20
  • Мнения: 3 211
И колко време ще гледаме заснети предварително предавания, ще има ли концерти на живо?

# 21
  • Мнения: 583
Записвам се и аз...
Ще ми се да седнем една седмица и да изгледаме Гласът на България докрай. После нещо друго  Mr. Green

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 820
Здравейте. Гол запис. Благодаря за темата  bouquet Очаквам с нетърпение двубоите.

# 23
  • Мнения: X
 Oha! благодарско за новата тема! Дано няма наистина интриги от личностен и м/уличностен характер или....каквото и да е там. За пръв път се хващам да гледам такова 'риалити шоу' от първият Биг Брадър (след който се заклех, че повече такива неща-не!). Дано победи наистина добър глас.
 П:С: Ако някой посмее да изрита моя фаворит (за Тодор Гаджалов говоря ако някой все още не е разбрал  Rolling Eyes) на който и да е етап...ще се бия!

# 24
  • Мнения: 904
Не знам дали съм се изразила правилно, но се е случила лична драма при двама от участниците, които стават достояние на всички. Която малко или  много влияе на решението на журито, според човека с който говорих и който е бил в публиката като подкрепящ на друг участник, но е станал свидетел.

# 25
  • Мнения: X
Аууууу, "двама от участниците", значи от мъжката част....и няма да кажеш имена, така ли  Rolling Eyes 4 часа има да ги мисля сега.....

# 26
  • Мнения: 904
Ами сърбят ме ръцете да разкажа, каквото чух, ама мисля че не е редно. Може би ще го коментираме след като се излъчи, всъщност това е станало на живо и не знам дали ще бъде оставено при монтажа на сериите, но останах с впечатлението, че ще го излъчат. Затова си мисля, че е редно да не навлизам в подробности.

# 27
  • Мнения: X
Привет и от мен.
Тревожи ме дуета на Тодор и Константин. Лично за себе си нямам съмнения кого предпочитам, а и Тодор като цяло се очертава фаворит. И все пак Константин има интересен глас и .. знае ли човек. При все таланта му обаче първият епитет, който ми изниква като го видя е 'позьор'. Дразни ме.  Confused

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт