Гласът на България тема 3 - Музикалните двубои!

  • 39 569
  • 694
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 2 402
Рая танцуваше в Танцувай с мен 3 Wink
http://vbox7.com/play:d6c972441b

# 676
  • Мнения: 21
Определено с танцуването си ме впечатли повече, отколкото с пеенето Simple Smile

# 677
  • Мнения: 18 009
Стига с тая Рая, РаЙя /или май с А накрая /беше момата.
Чувствителна съм към това име  Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 31 306
Много ще се учудя,ако спечели мъж  Mr. Green

е,що,МА как го спечелиха мъже  Peace аз пък ще се зарадвам  Mr. Green
МА нямаше ли само 1 мъж победител - Тома?  Simple Smile
да,бе,аз Джанаварова не я броя,Боян беше истинският победител  Mr. Green Joy
Това е и моята истина. Mr. Green

# 679
# 680
  • Мнения: 0
slashwoman, отпадна снощи.
Нека да не търсим отсега конспирации и да се наслаждаваме на предаването... Жълтите вестници достатъчно бълват нонстоп клюки за всеки, позавъртял се поне за малко в тв-ефира, а хич не искам да си развалям кефа от предаването с разни такива помии...
Hug мерси

# 681
  • Мнения: X
Гледах и слушах със смесени чувства.Някак не мога да се отърва от дежаву чувството-както с онази сляпата дето пя при Слави ли беше?Защо все избират да има драма в такива формати не ми е много ясно,дори да е случайност,ама е много ангажиращо...Хората чакат удоволствие,не напрежение все пак.А песни като песни,кой как ги е изпял..Тъй или иначе на финала пак ще е някой с връзки-корабни въжета.. newsm08
Страх ме , че гласът ще стане онова грамадничко девойче-протежето на Славчо. Аз още не съм гледала вчерашното предаване-кажете ми, че е отпаднала. Не й помня името, но беше висока 180, едричка доста. На излизането й в тъмната стаичка Слави беше с нея. Като глас и възможности не изпъкна с нищо осбено. та затова ме е толкова страх... Blush Confused
Това едричко момиче е доста слаба бира за този формат.
Гледах Гергана и Рая. И двата бяха някакъв ужас. Рая не се справи особено добре, но пък Гергана така грозно се опитваше да наподобява бученето на Анастейша, че направо ми бръкна в мозъка. Тази песен не е за такъв глас изобщо. Може би на Рая по й се доближаваше до... блендата, но тя пък никак не се постара. Явно затова и Мариана предпочете Гергана, защото усети, че предварително я е закопала с тази песен, давайки шанс на Рая, която не го сграбчи, а се прави на интересна с някакви изказвания за хлебарки и прочее.

# 682
  • Мнения: 2 280

Сигурно ще играе ролята на мацката от американския the voice, която стои в бекстейджа с участниците и им задава въпроси, публикувани във ФБ и туитър.

едит: да, сега изгледах и видеото от линка, това ще му е ролята Simple Smile

не го знам тоя пич, ама готин ми изглежда  Flutter

# 683
  • Мнения: 4 772
така се зарадвах , когато чух по новините , че ще има нов водещ, реших , че най - накрая са разкарали Викито Joy , но уви  Sad

# 684
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
така се зарадвах , когато чух по новините , че ще има нов водещ, реших , че най - накрая са разкарали Викито Joy , но уви  Sad
Аз пък обратното, притесних се да не я махнат, харесвам я!

# 685
  • София
  • Мнения: 721
Аз пък съм много приятно изненадана от Вики като водещ. Много ми харесва, класи е над много водещи, на които това им е професията Peace

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз бях много резервирана за Вики до преди да води това предаване НО справя се страхотно ...харесва ми.

# 687
  • Мнения: 11 757
Гласуването на концертите май ще е със СМС-и, което направо ми обезсмисля цялата тази селекция, която направиха треньорите. Вярно че от тях ще зависи и как ще подготвят участниците ама, макар и в цял свят да се гласува чрез СМС или обаждане, някак досега не чух някой да не каже, че фаворит му е бил втория в класирането.

# 688
  • Мнения: 18 009
Аз пък съм много приятно изненадана от Вики като водещ. Много ми харесва, класи е над много водещи, на които това им е професията Peace

И аз много я харесвам, много е естествена и ненатрапчива. Само не мога да проумея това тъпо решение с провесения микрофон, много ме дразни.

# 689
  • Мнения: X
Пък аз имам чувството че Ивана не може да си държи очите отворени от тия мигли  4470

Общи условия

Активация на акаунт