Гласът на България тема 3 - Музикалните двубои!

  • 39 584
  • 694
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 21
slashwoman, отпадна снощи.
Нека да не търсим отсега конспирации и да се наслаждаваме на предаването... Жълтите вестници достатъчно бълват нонстоп клюки за всеки, позавъртял се поне за малко в тв-ефира, а хич не искам да си развалям кефа от предаването с разни такива помии...

# 661
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950

Страх ме , че гласът ще стане онова грамадничко девойче-протежето на Славчо. Аз още не съм гледала вчерашното предаване-кажете ми, че е отпаднала. Не й помня името, но беше висока 180, едричка доста. На излизането й в тъмната стаичка Слави беше с нея. Като глас и възможности не изпъкна с нищо осбено. та затова ме е толкова страх... Blush Confused
еее,айде стига вече,това,че се пошегувал Слави с височината й не я прави автоматично негово протеже - мерете си малко думите,че да не се видите изтипосани в някой жълт вестник на първа страница  ooooh! Човекът я видя и каза,че за първи път виждал жена с неговия ръст - от тези му думи гаджета ще успеете ли да ги направите?! newsm78 Stop

# 662
  • Мнения: 105
Fortuna Flutter Ех,че си бърза!Точно,при Иван и Андрей!И пак имаше мелодрами...сълзи и сополи...Ами не обичам тия работи...Сори,ама не е конспирация,просто явно така си продават реалитата,което може за тях да е добре.Мене пък ме натоварват психически. Whistling

# 663
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Незнам и аз също съм с много смесени чувства,лека и пръст на майката на Роксана и Радо,,но защо не мога да се отърва от това подозрително чувство,незнам защо,още като видях Роксана на кастнгите и като че ли знаех,че тя е "нагласена" да спечели,защото в шоуто на Слави(последния певчески формат,не му помня името)до последно толкова много я хвалеха и като,че ли всичко сочеше ,че тя ще е победителката и хоп изведнъж спечели Люси(която даже беше отпаднала по едно време),и сега като я видях на кастингите и си рекох"а ето защо не е спечелила при Слави,просто е подготвяна за по голяма наград"За талант пее си момичето има глас,но не знам не обичам нагласени неща.
Аз съм за Радина от Сливен  Peace

# 664
  • Мнения: 31 381
Искам да спечели мъж. Определено повече ми допадат мъжките гласове в този формат.

# 665
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Гледах и слушах със смесени чувства.Някак не мога да се отърва от дежаву чувството-както с онази сляпата дето пя при Слави ли беше?Защо все избират да има драма в такива формати не ми е много ясно,дори да е случайност,ама е много ангажиращо...Хората чакат удоволствие,не напрежение все пак.А песни като песни,кой как ги е изпял..Тъй или иначе на финала пак ще е някой с връзки-корабни въжета.. newsm08
драми задължително има в такива формати,без тях не може -  друг е въпроса как да не се прекрачва границата   Peace започнат ли да се преекспонират много,нещата излизат извън контрол  Tired е,не че кой знае какво може да стане,освен да се спретнат няколко петиции и пет-шест страници във Фейсбук  Joy а това на кой колко са му връзките и големи ли са те - можем само да гадаем  Twisted Evil но общо взето във форума има много фенове и на жълтите вестници,и на теориите за конспирация,както и на детективските романи,а и време на ССФ бол,тъй че - простено да ви е  Rolling Eyes
а иначе,за драмите в подобни формати - американците са ненадминати в това отношение - при тях е драма до драма,направо като в турски сериал:)

# 666
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Искам да спечели мъж. Определено повече ми допадат мъжките гласове в този формат.

оо,да - Тошко,а и като чух Игор снощи  Heart Eyes

# 667
  • Мнения: 105
Много ще се учудя,ако спечели мъж  Mr. Green

# 668
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Много ще се учудя,ако спечели мъж  Mr. Green

е,що,МА как го спечелиха мъже  Peace аз пък ще се зарадвам  Mr. Green

# 669
  • Мнения: 105
И аз ще се радвам,ама едва ли Flutter

# 670
  • Мнения: 2 132
Много ще се учудя,ако спечели мъж  Mr. Green

е,що,МА как го спечелиха мъже  Peace аз пък ще се зарадвам  Mr. Green
МА нямаше ли само 1 мъж победител - Тома?  Simple Smile

# 671
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Много ще се учудя,ако спечели мъж  Mr. Green

е,що,МА как го спечелиха мъже  Peace аз пък ще се зарадвам  Mr. Green
МА нямаше ли само 1 мъж победител - Тома?  Simple Smile
да,бе,аз Джанаварова не я броя,Боян беше истинският победител  Mr. Green Joy

# 672
  • Мнения: 4 607
 hahaha

Слаш, момичето се казва Богдана и продължи напред. Цък.

# 673
  • Мнения: 889
Според мен продуцентите направиха гаф като акцентираха върху трагедията на Роксана и Радо /моите съболезнования за двамата/. Не беше честно  нито към останалите участници, нито спрямо самите тях. Вместо да се гледа само моженето пак ще го обърнат на сеирджийска история. Сега ще ги свързват с този нелеп инцидент, вместо наистина да ги оценят.
Лично на мен от всички жени до сега най- много ми хареса точно изпълнението на Роксана , колкото до Радо той бе категоричен победител в двубоя си. От самите двубои фаворитът ми е Игор, но не вярвам да има шанс предвид възрастта му.


p.s че то Джанаварова брои ли я някой  newsm78, там беше ясно още като я върнаха за какво иде реч.  Sick

# 674
  • Мнения: 21
hahaha

Слаш, момичето се казва Богдана и продължи напред. Цък.

Аз защо си мисля, че тази снощната Рая беше със Слави?  newsm78 Или нещо се бъркам...

Общи условия

Активация на акаунт