Училищата в район Младост, София- IV част

  • 104 960
  • 739
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 35 951
39 и 118 - "гнезда" за кандидатстващите седмокласници тази година

# 2
  • София
  • Мнения: 595
Да ви следя  Peace

Прехвърлям си молбата от края на мин.тема:
Може ли да споделите отзиви за следните учители от 10-то СОУ - Цеца Димитрова, Мария Тодорова и Невена Радкова?
За 2014/2015 ще поемат подготвителните групи към Луис Карол.
Благодаря!

magina, благодаря за споделеното за М. Тодорова   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 480
Вместо "запис" да споделя, че дъщеря ми ходи на подготвителното лятно училище към сдружение "Луис Карол" (подготовка за първи клас) и е много щастлива- учат много, играят много, посещават различни забележителности из София.
И аз съм щастлива, защото заспива вечер в 8.   Mr. Green

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само начален етап е първа смяна в 10то.
нагоре са на смени, доколкото зная и виждам.

# 5
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Всички са първа смяна в момента, но от есента най-вероятно това ще се промени.

# 6
  • Мнения: 2 687
и на мен м идадоха добри отзиви за лятното училище Simple Smile

# 7
  • Мнения: 7 263
само начален етап е първа смяна в 10то.
нагоре са на смени, доколкото зная и виждам.

Вероятно следобяд виждаш децата ходещи на занималня.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само начален етап е първа смяна в 10то.
нагоре са на смени, доколкото зная и виждам.

Вероятно следобяд виждаш децата ходещи на занималня.

да, всеки ден около 15.30-15.45ч извеждат едни дребосъци и макар, че има поне 2ма преподавателя с тях, няма начин някой от последните да не се изцепи нещо от рода на "алооооу" по децата.

# 9
  • Мнения: 10 547
Това са луискаролчетата. Само те остават до 17 вечерта, както и държавната занималня.  Но не разбрах, Шани, кой им подвиква. Simple Smile

# 10
  • Мнения: X
Вместо "запис" да споделя, че дъщеря ми ходи на подготвителното лятно училище към сдружение "Луис Карол" (подготовка за първи клас) и е много щастлива- учат много, играят много, посещават различни забележителности из София.
И аз съм щастлива, защото заспива вечер в 8.   Mr. Green

Ако тръгва в първи клас в 10-то към ЛК, пак ще заспива в 8.... Hug
Вечер са изморени децата от целодневното учене.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 035
Това начален курс да са само първа смяна е страхотно облекчение, за съжаление в 144то само първи клас е така, мъжът ми твърди, че и втори ще са само ърва, но си мисля, че нещо не е разбрал.

# 12
  • Мнения: 7 263
Всички училища в Младост са на смени и в начален курс, което за мен е пагубно за децата.

# 13
  • Мнения: 35 951
Това начален курс да са само първа смяна е страхотно облекчение, за съжаление в 144то само първи клас е така, мъжът ми твърди, че и втори ще са само ърва, но си мисля, че нещо не е разбрал.

първи клас са само първа, втори клас вече се сменят като втори клас са в смяната с "малките" /до 7 клас/, трети клас са с "големите" /над 7 клас/ - втори и трети учат в една стая

# 14
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Това начален курс да са само първа смяна е страхотно облекчение, за съжаление в 144то само първи клас е така, мъжът ми твърди, че и втори ще са само ърва, но си мисля, че нещо не е разбрал.

първи клас са само първа, втори клас вече се сменят като втори клас са в смяната с "малките" /до 7 клас/, трети клас са с "големите" /над 7 клас/ - втори и трети учат в една стая

Не е точно така, защото синът ми от 2 до 4 клас беше в една стая с "г" паралелка от същия клас. "Б" и "в" паралелка бяха една смяна, а "г" и "д" в другата, защото учиха в едни и същи класни стаи.
Явно зависи с кого си ползваш класната стая.

Общи условия

Активация на акаунт