Училищата в район Младост, София- IV част

  • 104 982
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София-Младост
  • Мнения: 23 357
Ала-Бала, гледам, че миналата година след 3-то класиране са останали общо 6 места в 81-во, и тогава ли не сте успели? Питам информативно, по приема от миналата година бях останала с впечатлението, че децата от Младост 4 влизат спокойно в 81-во.
Tara_RZ, тази т.нар. Система показа толкова недомислици, че със сигурност за следващата учебна година ще има много промени, дано да са към по-добро.
И аз така се надявах...ами нямаше ни и в третото класиране...след това май  и не съм проверявала дали е останало нещо незаето.

# 736
  • Мнения: 29 446
Искам да попитам, ако знаете, дали в 128 СОУ има ден на отворени врати или някаква възможност да се разгледа училището, да се говори с преподавателите?

# 737
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Здравейте,

Догодина ни предстои записване в първи клас и съм меко казано притеснена! Поради факта, че сме от Младост-4 нещата изглеждат плашещи с тези районирания, излиза, че единствено 131-во ни е опция, а това меко казано не ме радва. Изумена съм как за такъв голям район като нашия има само 1 училище и явно всички трябва да се вместим в него. Много ми се иска дъщеря ми да не учи там, но ако променят приема за 144-то и там районът остане единствен критерий просто не знам какво ще правим.  ooooh!
 
Има ли сред Вас такива, които живеят в 4, но децата учат в някоя от другите части и как успяхте да ги класирате, ако не е тайна? Ще съм много благодарна за съвет.  bouquet

В нашия клас в 39то има много дечица от Младост 4. Миналата година приеха абсолютно всички, които подадоха документи. Отвориха допълнителна паралелка съответно, защото се събраха повечко деца.
По-нагоре съм дала мнение за 39то иначе. Като цяло положително. За началните класове по-важна е учителката.  Peace

# 738
  • Мнения: 31
Искам да попитам, ако знаете, дали в 128 СОУ има ден на отворени врати или някаква възможност да се разгледа училището, да се говори с преподавателите?

Можете да се обадите на директора и да разговаряте в училището с него. Преди време аз се обадих и той ме покани на среща с детето ми в училището.

# 739
  • Мнения: 2 881
Заповядайте в новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт