Училищата в район Младост, София- ІІ част

  • 58 784
  • 962
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 4 035
Не знам дали да не включим като отделно училище от 145то Сдружение Шилер, защото те са си самостоятелни, съвсем различни и само ползват сградата там newsm78

# 2
  • Мнения: 7 159
Не знам дали да не включим като отделно училище от 145то Сдружение Шилер, защото те са си самостоятелни, съвсем различни и само ползват сградата там newsm78
Мисля, че в темата не е удачно да се обсъждат и частните училища в кв. Младост.
За тази цел има друга тема: "За частното образование"

# 3
  • София
  • Мнения: 4 035
Ами Еспа, Меридиан и Българско школо са частни, затова предложих и Шилер, но аз лично хич и не държа. А и то не е и точно частно. Но като цяло на мен не ми е необходимо Mr. Green То отделни теми има за абсолютно всяко училище от изброените, останах с впечатление, че събираме на едно място всички в района.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 566
Здравейте и от мен в новата тема!  Hug

Още не съм гласувала, чудя се как точно, за да не е подвеждащо.  newsm78 От изброениете училища имам известен поглед върху 81-во, 144-то, 125-то и 39-то. Имам познати деца в ЕСПА, в Меридиан 22, в Шилер и в Българското школо, но нямам лични впечатления... Останалите училища не ги познавам никак, само знам къде са...

От тези, върху които имам поглед, имам мнение, но дали са най..., сложна работа...

Вие как точно гласувахте? Ако сте доволни и гласувате най-добро ли? Дали да не променим анкетата. за да е по-полезна. Да бъде например 1-во - кои училища познавате, 2-ро - кои училища харесвате от тези, които познавате... нещо такова.  Grinning

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От тези, върху които имам поглед, имам мнение, но дали са най..., сложна работа...

именно.
И за да не е съвсем без никакво инфо  Mr. Green... Всички квартални школа са един дол дренки.

# 6
  • Мнения: 21 458
Всички квартални школа са един дол дренки.


 Joy
  Проучвам, проучвам и аз, и май до тоя извод стигнах.
 Повече ме интересува за момента кое е удачно да бъде избягвано, като за първокласник.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 035
Шани, изнамери малко инфо за тазгодишните учителки, които ще поемат първи клас Mr. Green Много ме мъчи мисълта, че няма никакви отзиви Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 2 265
Благодаря за новата тема!

Този път гласувах за 144. Защото харесвам предучилищната в него!!!
Да видим в 1 клас какво ще стане...

Иначе до скоро определено бях фаворит за 81 училище... поради проста причина - нищо не знам за другите Peace

# 9
  • Мнения: 10 547
И моля, не е ли 145-то вече ОУ? Относно частните училища, винаги може да се махнат от анкетата.


Петя, моля те формулирай анкетата?  Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 фев 2013, 10:37 от Касита

# 10
  • Мнения: 1 288
Аз определено съм с резерви дали бих гласувала пак за 144-то. Вярно, че моето дете е там и го избрах пред другите училища, но сега вече вътре виждам много неща, които не ми харесват. Все пак нямам поглед към останалите училища за сравнение.

# 11
  • Мнения: 851
А може ли да споделиш за нещата от които не си доволна в 144?

# 12
  • София
  • Мнения: 5 566
...
Петя, моля те формулирай анкетата?  Simple Smile

ОК, Касита.  Grinning  Предлагам анкетата да изглежда по следния начин:

1. Детето ми учи в момента или е учило в (възможност за 2-3 отговора, ако някой си е местил детето или има две или три деца в различни училища):  

- 10то
- 145то ... и т.н.
- още не е в училищна възраст

2. Доволна съм от следното училище (може би опция за 2-3 отговора, ако някоя мама е доволна от повече от 1 училище):
- 10то
- 145то... и т.н.
- все още нямам лични впечатления от училищата
- не съм доволна от нито едно училище

3. Недоволна съм от следното училище (може би опция за 2-3 отговора, ако някоя мама е недоволна от повече от 1 училище):
- 10то
- 145то... и т.н.
- все още нямам лични впечатления от училищата
- не съм недоволна от нито едно училище


4. Ако ми беше близко и удобно, вероятно бих записала детето си в:
- 10то
- 145то... и т.н.
- не знам, събирам информация, тъй като ми предстои да избера

# 13
  • Мнения: 1 153
Моля майките, които гласуват в анкетата да напишат и с няколко думи подробности за това, което харесват или не в дадено училище. За мен именно тези детайли са по-важни от сухата статистика. Благодаря Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 3 484
Повече ме интересува за момента кое е удачно да бъде избягвано, като за първокласник.
да и аз за това се ослушвам

Сега съм на вълна предучилищна. И май 10 СОУ ми е най-удобно.
Големият беше в 144 и бях много доволна от предучилищната. Но с малкото ще имам проблем с воденето и взимането.

Затова моля, някой да сподели впечатления за предучилищната в 10 СОУ.

Общи условия

Активация на акаунт