Училищата в район Младост, София- ІІ част

  • 58 819
  • 962
  •   1
Отговори
# 30
  • London
  • Мнения: 292
Да не Ви изпусна.

За сега нямам интерес към български училища, но пък нищо не се знае и да съм подготвена.
Само за сега мога да кажа, че ако ми се наложи пак да търся училище в Младост няма пак да е 125-то!

# 31
  • София
  • Мнения: 4 035
От известно време се каня да питам каква е политиката на 144  СОУ за мобилните телефони за първи клас и купуването и носенето на униформа за начален курс задължително ли е?

# 32
  • Мнения: 1 883
От известно време се каня да питам каква е политиката на 144  СОУ за мобилните телефони за първи клас и купуването и носенето на униформа за начален курс задължително ли е?
О, и мен ме интересува. Аз мисля на девойката в предучилищна да и дам телефон.

# 33
  • Мнения: 5 234
Благодаря за темата!   bouquet
Дори и да не гласувате, споделеното е много полезно!  Hug
Интересно кой е гласувал за 145то и с какво го е харесал.  Thinking
Някой знае ли кои учителки ще поемат 1ви клас наесен в 125то; или да ме насочите, ако има друга тема за него, където да прочета.  Praynig

# 34
  • Мнения: 10 547
В големите училища е въпрос на връзки, дали ще попаднеш при желания учител, а и като гледам, дали изобщо ще попаднеш. Та, и да получим и дадем насоки за г-жа Х или У- все тая. Късмет.  Simple Smile
А и предвид това колко се различава моето мнение за класната на детето ми от това на някои от другите родители, субективизмът играе по-лоша шега, отколкото слепият късмет.

# 35
  • Мнения: 1 288
От известно време се каня да питам каква е политиката на 144  СОУ за мобилните телефони за първи клас и купуването и носенето на униформа за начален курс задължително ли е?

Телефоните са с изключен звук през цялото време. Могат да звънят децата в междучасията. Униформи нямат.

# 36
  • Мнения: 5 234
В големите училища е въпрос на връзки, дали ще попаднеш при желания учител, а и като гледам, дали изобщо ще попаднеш. Та, и да получим и дадем насоки за г-жа Х или У- все тая. Късмет.  Simple Smile
А и предвид това колко се различава моето мнение за класната на детето ми от това на някои от другите родители, субективизмът играе по-лоша шега, отколкото слепият късмет.
Съгласна съм напълно. Но ми се искаше да съм чувала имената им поне + някое друго, макар и субективно мнение.  Peace

# 37
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
В големите училища е въпрос на връзки, дали ще попаднеш при желания учител, а и като гледам, дали изобщо ще попаднеш. Та, и да получим и дадем насоки за г-жа Х или У- все тая. Късмет.  Simple Smile
А и предвид това колко се различава моето мнение за класната на детето ми от това на някои от другите родители, субективизмът играе по-лоша шега, отколкото слепият късмет.
Съгласна съм напълно. Но ми се искаше да съм чувала имената им поне + някое друго, макар и субективно мнение.  Peace

Не робувай на такива неща. Дъщеря ми е при една госпожа, при която от тук от там само лоши неща бях чула и то от форума тук. Много се бях притеснила и направо със свито сърце отидохме на първия учебен ден. Мога да кажа, че в началото направо си бях предубедена от всичко каквото се беше изписало. Мога да кажа, че поне до тук имаме наистина много голям късмет(да не чуе дявола) много симпатична жена, строга но децата мисля, че доста я харесват, а и болшинството от родителите също са много доволни от нея. Има си своите кусури разбира се не е перфектна, но гледам да не обръщам внимание на тях и не мисля, че ми пречат. Така, че мога да ти пожелая само късмет! Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 2 265
Дано и ние да случим!!! Peace

# 39
  • Мнения: 7 263
Мразя, тъпия "запис" - но се радвам, че има нова темичка и че ще продължим традицията да поддържаме на ниво информацията за училищата в квартала, техните плюсове и минуси така както ги виждаме.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 265
Ще кажа само за 144 за предучилищна за клас на г-жа Гекова.

Разреши на всички малчовци да имат телефони, с оговорка, че няма да играят и да звънят. А така - за спешни случаи... Аз специално взех един от най-обикновенните за моето момче... 2 пъти досега ми звъня... Докато ме чака - играе игрички.. Peace

# 41
  • Мнения: 498


в 128 на този етап не бих записала децата си, училището е разграден двор, някои от учителките супер интригантки като госпожата им в предучилищна група. нещо не ми хареса и 144, но без да сме били ученици в него, може и да не съм права за него.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 756
Моят син е 2клас в 81 у-ще.Госпожата ни е доста либерлна не бих казала строга напротив,но не и анархия.Децата я обичат много и им е мьчно ако я няма.
Като цяло дисциплината в самото училище е на ниво та на моменти чак ме дразни строгостта на портиера относно пропусквателният режим  Mr. Green
За сега сьм доволна ще видим по нататьк какво ще е  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 2 265
Моят син е 2клас в 81 у-ще.Госпожата ни е доста либерлна не бих казала строга напротив,но не и анархия.Децата я обичат много и им е мьчно ако я няма.
Като цяло дисциплината в самото училище е на ниво та на моменти чак ме дразни строгостта на портиера относно пропусквателният режим  Mr. Green
За сега сьм доволна ще видим по нататьк какво ще е  Peace

Да не е г-жа Петкова? Много е готина и сега тамън трябва да е 2 клас...

В 144 в 1 клас по рисуване ще са г-жа Евтимова - тя и е логопед в училище, хареса ми(вчера се запознах с нея. И Петьо я прие добре) и г-жа Захариева, младичка, хубава с приятно излъчване...

# 44
  • Мнения: 1 732
Като цяло дисциплината в самото училище е на ниво та на моменти чак ме дразни строгостта на портиера относно пропусквателният режим  Mr. Green
За сега сьм доволна ще видим по нататьк какво ще е  Peace
Благодаря за споделеното, това е важно за мен!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт