128 СУ "Алберт Айнщайн"

  • 21 181
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 185
Нека тук споделяме информация за сегашни и бъдещи ученици в столичното 128-мо.

# 1
  • Мнения: 28 706
Благодаря за темата. Мислим другата година да запишем сина ни там. Моля за повече мнения за 128 СУ, учителите, базата, отношенията в самото училище.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 185
Училищната база е добра. Малките разполагат с два етажа само за тях, т.е от 1-4 клас. Училището е от 1-12 клас. Учителите в начален етап и като цяло всички учители са много добри.

# 3
  • Мнения: 28 706
Благодаря ти за мнението, наистина звучи добре! Доколкото знам да само първа смяна, а следобяд е занималнята. До колко часа са вечер?

# 4
  • Мнения: 185
Да, всички са първа смяна от 8:00, като 1 и 2-ри клас часовете са по 35 минути, 3 и 4-ти са по 40 и от 5 до 12-ти са по 45 минути. За занималнията не съм сигурна до колко точно беше.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 395
Бихте ли споделили впечатления от учителите по БЕЛ след 4 клас. Също какъв език е по- добре да изберем от 5 клас- немски или руски?

# 6
  • Мнения: 185
От учителите по БЕЛ не мога да дам коментар, защото на сина ми му предаваше една госпожа, много добра, но разбрах, че са я пенсионирали тази година. Иначе учителите като цяло нагоре са на ниво, не са злобари, дават шанс на всеки да се открои по собствен начин. Доволни сме. По отношение на език: При нас втория чужд беше НЕ,, г-жа Патаринска, ако помня, и сме доволни. За квартално училище езика бе усвоен. Учителката по РЕ беше класна на сина ми, но и тя се е пенсионирала, тъй че не мога да помогна с РЕ.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 395
Ами дъщеря ми си избра немски без да познаваме нито един учител, но после ми казаха, че учителката по руски си е истинска рускиня и било по-добре. Та чудех се дали да настоявам да сменим езика, но щом отзивите и за немския са добри няма смисъл. Благодаря!

# 8
  • Мнения: 28 706
От кой клас започват втори език?

# 9
  • Мнения: 185
Ами дъщеря ми си избра немски без да познаваме нито един учител, но после ми казаха, че учителката по руски си е истинска рускиня и било по-добре. Та чудех се дали да настоявам да сменим езика, но щом отзивите и за немския са добри няма смисъл. Благодаря!
Отново казвам: Това е лично мнение. И преди беше рускиня,  знам, защото беше класна.

# 10
  • Мнения: 185
От кой клас започват втори език?
5-ти клас.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 395
Аз нямам кой знае какви претенции към учителя по езика. Дъщеря ми учи немски в школа от 3 години и със сигурност ще е по- напреднала. Искам само да е добър човек, а тя искаше да й е по- лесно. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 28 706

Благодаря, а в първи клас само с английски ли са?

# 13
  • Мнения: 185

Благодаря, а в първи клас само с английски ли са?
Мисля че да.

# 14
  • Мнения: 28 706
Благодаря за отговора.

Насочили сме се догодина към 128 СОУ. Колебая се къде другаде да пуснем документи. За 144 какво ще споделите?
Би ми се искало да го запиша на музика/музикален инструмент. Към 128 СОУ предлага ли се нещо подобно?

Общи условия

Активация на акаунт