Рожден ден на плажа - подходящо място около Бургас

  • 6 741
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 479
Milla Elaine, и на Сарафово и на Крайморие е големичка плажната ивица. Около Крайморие също могат да си намерят някое по-закътано местенце, на "централния плаж", естествено, няма да е подходящо. Времето позахладня вече и едва ли ще е толкова пълно с народ.
svetlaem , Приморско е на 62км. от Бургас. Колкото по на юг, толкова повече спокойни местенца има, но не мисля, че разстоянието ще ги устройва.

# 16
  • Мнения: 284
Milla Elaine,

и на Сарафово, и на Крайморие, и на Бургас, и където и да се сетиш наоколо в НЕДЕЛЯ няма да намериш такова местенце. Единственият ти шанс е плажа на Отманли, както някой по-горе беше подсказал.
Всичко вече е застроено, пренаселено или занемарено.

# 17
  • Burgas
  • Мнения: 214
Празнували сме рожден ден и на плажа в Сарафово PeaceНито е занемарено, нито е застроен пясъка;)Имахме аниматор, седнахме на едно малко капанче, весело си беше Hug

# 18
  • Мнения: 284
morska ribka,

август месец?! В неделя?! Там няма къде колата да си спреш, какво остава хавлия или чадър да разпънеш. За гости и барбекю да не говорим.
Май не си ходила скоро там...

# 19
  • Мнения: 1 298
Аля, ами да де.  Laughing
Аз нали това казвам, че е пълно с хора по плажовете, особено в неделя, август месец.
И запалено барбекю не е препоръчително.

Колкото до застрояването, на Срафово не съм ходила,
но крайморския плаж не е застроен. Като преди си е.

# 20
  • Мнения: 284
Milla Elaine,

много ти е хубава идеята, но ще ти е доста сложно изпълнението и. Около Черноморец има скали, може там да огледаш. И по-горе ти дадоха идея за новия басейн в Морската градина. Там със сигурност правят детски рожденни дни. Късмет с намирането на Мястото. И да почерпиш и нас с BBQ  Simple Smile

# 21
  • Burgas
  • Мнения: 214
morska ribka,

август месец?! В неделя?! Там няма къде колата да си спреш, какво остава хавлия или чадър да разпънеш. За гости и барбекю да не говорим.
Май не си ходила скоро там...

аз съм от сарафово;)

# 22
  • Мнения: 284
morska ribka,

август месец?! В неделя?! Там няма къде колата да си спреш, какво остава хавлия или чадър да разпънеш. За гости и барбекю да не говорим.
Май не си ходила скоро там...

аз съм от сарафово;)


Оуч  Laughing
Ми иди на плажа, който е от Главната улица само надолу. Уикендът паркинга е зверски пълен. Даже последния път някой ми е одраскал колата. Добре, че съм с каско...
Абе истината е, че плажовете ни са много пренаселени и застроени. Преди 10 години беше различно.

# 23
  • Мнения: 1 298
Аля, идеята не е моя. Само помагам на авторката.  Peace

# 24
  • Мнения: 284
Ами дайте и на мен една добра идея за моето момиченце. Искам интересен и различен рожден ден, втори по ред. Ноември месец е...

# 25
  • Burgas
  • Мнения: 214
С аниматор става много хубав рожден ден. А и всеки има различен вкус за направа на рожден ден. Досега какво ли не сме пробвали, на плажа, на басейн, с аниматор, все ще им е интересено да децата. Важното е да има забавление, торта и подаръци Hug

# 26
  • Мнения: 2 479
Авторката не пише напоследък. Интересно ми е да разбера дали вече не е минал рожденият ден и къде и как го отпразнуваха Simple Smile.
Аля, за втори рожден ден май е най-добре в някое малко заведенийце да си наемете анимация само. Малки са още и е добре майките да са около тях.

# 27
  • София
  • Мнения: 672
Рождения ден е на 21 Август - не е минал Simple Smile
Благодаря на всички за идеите - не пиша защото всяка ваша идея се проверява от моя "агент" в Бургас.
1) За басейна в Морската - на майка ми и хареса, но заведението било резервирано на 21 в 10:00 за рожден ден (доколкото разбрах заведението било малко (3-4 маси), а и предлагат храна само за децата - за възрастните има само чипс и ядки). - отпада
2) Вариант е едно заливче преди Поморие близо до строящ се хотел - там сме ходили уикендите и е имало не повече от 10на човека, но ще отидем в Събота вечерта да го проверим в какво състояние е... Най-вероятно ще е там.
3) Резервен вариант ще е пикник в парк "Росенец" - но и там в събота ще минем да видим къде е подходящо - разбрах че има обособени места за пикник.

Вече съм подготвила забавления - фризби, сапунени балони, атрибути за рисуване (който има желание да нарисуват картина за рожденика), сега обмислям някакви малки подаръчета за всеки и ще им измисля викторина Simple Smile

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 11:50 от Tanitu

# 28
  • Мнения: 296
А погледнахте ли на Даляна в Отманли ? Има голяма зелена градина с детски кът, масите на заведението са терасовидно разположени към малкия плаж. Непретенциозно, автентично, евтино. В 10 сутринта предполагам, че няма да има много хора...

# 29
  • София
  • Мнения: 672
А погледнахте ли на Даляна в Отманли ? Има голяма зелена градина с детски кът, масите на заведението са терасовидно разположени към малкия плаж. Непретенциозно, автентично, евтино. В 10 сутринта предполагам, че няма да има много хора...

Не сме - ще отидем в събота да го "проверим" - изглежда добре - нали е това? http://www.tablehopper.net/daliana/

Общи условия

Активация на акаунт