Son bahar - Любов назаем - Еркан и Айча # 48

  • 20 818
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 238

Добро утро Сон Бахарки Hug HugСлагам повечко цветя,та да има за всички GrinningРазбира се благодаря и на Бел за положения труд Hug

# 16
  • Мнения: 10 803
Добро утроооо, дружкииииииии ! Hug Hug Hug


 
hahaha hahaha hahahaЧе не се вижда хубаво на другата снимкааааааааа !  Joy Joy Joy


Дано да е добро,Арфии! Hug Hug Hug
Ух....че сладко кафенце.... Laughing Laughing Laughing...само ... Thinking...закусчицата много диетична ,бе мила....хм...не ми се нрави  Naughty....мойта душичка си иска месце Joy Joy Joy....ама ,хади холъм ,ша са жертвам Wink Wink Wink Joy Joy Joy
Лек ден ,скъпи мои !!! Peace Heart Eyes Peace

# 17
  • Мнения: 10 803

Добро утро Сон Бахарки Hug HugСлагам повечко цветя,та да има за всички GrinningРазбира се благодаря и на Бел за положения труд Hug

 wavey  love001

# 18
  • Мнения: 238
Снощи ви оставих в старата тема newsm09 newsm09Дами,от този епизод нататък,Галип и Сабиха,носят очарованието ,на зараждащата се любов Grinning GrinningМного чар и много естествена красота има в тях,особено в Сабиха/за пореден път,човек да се убеди -от естественото и истинското по-хубаво няма/Какво сте го заръфали Кемал GrinningИ той като всички изживява шок - брат му мъртъв,умува как да съобщи,че парите ги няма,не му върви в бизнеса - и просто така отреагира,иначе знаем колко е грижовен PeaceДа знаете аз малко ще се явявам в ролята на адвокат на Кемал и Кюри Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 793
Здравейте сладурчета Hug Hug Hug


Добро утро Сон Бахарки Hug HugСлагам повечко цветя,та да има за всички GrinningРазбира се благодаря и на Бел за положения труд Hug

Тоти  bouquet

# 20
  • БГ
  • Мнения: 78
За вярната ни дружка - Белл

Ето ме и мен, дружна чета сонбахарска! hahaha

Има кафенце, лека закусчица и хади на сладка приказка!Аз слагам и по един турски чай - пък да става каквото ще!



Тоти, не те давам за адвокат на Кюршат,за Кемал - иди -дойди,ама оня плужек Кюршат, а-а-а - не!

# 21
  • София
  • Мнения: 829
   love001  love001  love001  love001  love001
Бел,много хубава тема   bouquet Момичета,нали щяхте да обединявате двете теми,отказахте ли се от тази идея  newsm78
newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

# 22
  • Мнения: 793
За вярната ни дружка - Белл

Ето ме и мен, дружна чета сонбахарска! hahaha

Има кафенце, лека закусчица и хади на сладка приказка!Аз слагам и по един турски чай - пък да става каквото ще!



Тоти, не те давам за адвокат на Кюршат,за Кемал - иди -дойди,ама оня плужек Кюршат, а-а-а - не!

di_ni   bouquet

С кеф ще пийна едно чайче Wink

# 23
  • Мнения: 10 803
   love001  love001  love001  love001  love001
Бел,много хубава тема   bouquet Момичета,нали щяхте да обединявате двете теми,отказахте ли се от тази идея  newsm78
newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68


Още я мислим... Thinking Thinking Thinking

# 24
  • Мнения: 10 803
За вярната ни дружка - Белл

Ето ме и мен, дружна чета сонбахарска! hahaha

Има кафенце, лека закусчица и хади на сладка приказка!Аз слагам и по един турски чай - пък да става каквото ще!



Тоти, не те давам за адвокат на Кюршат,за Кемал - иди -дойди,ама оня плужек Кюршат, а-а-а - не!

Диииии....чайчето е суперр....Мерсаж,скъпа newsm03  love001

# 25
  • Мнения: 10 803


Тук ми е много хубава Сабихата ,па макари тъжна и сломена  Cry Cry Cry
Как би я гушнал и утешил в този момент Галката bowuu

Последна редакция: вт, 09 авг 2011, 11:09 от Светла Иванова

# 26
  • БГ
  • Мнения: 78
Светленце-е-е-е Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

Като я гледам на тази снимка Саби си мисля - цяло чудо е ,че тази жена изтърпя такива жестоки удари в живота,но пак някак си като на магия отново се влюби...

Ами Галип - и той горкия работа,работа и една разюздана богаташка,съсипваща живота му!

И тези две душички,които живота ги е шамаросвал как ли не - накрая се влюбиха,обичаха се,но тази коварна дама Съдбата,отново им поднесе горчива чаша.
ще съпреживеем отново тази ЛЮБОВ ,момичета!
Щастлива съм,че ви има!

Целувки и хубав ден!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 793
   love001  love001  love001  love001  love001
Бел,много хубава тема   bouquet Момичета,нали щяхте да обединявате двете теми,отказахте ли се от тази идея  newsm78
newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68



Благодаря Слънчо Hug

# 28
  • Мнения: 4 725
Ето ме, пак изпуснала веселбата ! Толкова ви се радвам, скъпи дружкииииии !  В тази жега слагам и сладоледчетоооооооо !  love001  love001  love001

# 29
  • Мнения: 4 725
Пийвам си бавничко, славничко чая на Ди, вперила поглед в цветята на Тоти, наслаждавам се на музиката на Слънчо, вентилаторът замества вятъра и си броя дните до моретоооооооооо - 4  newsm26 newsm26 newsm26 !


Благодаря ви, милички, прекрасно е да си мечтая с ваше участиееееее !   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт