Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 10

  • 29 300
  • 743
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 36 786
Добро утро  newsm51 newsm51 newsm51 С пожелание за един успешен, спокоен и усмихнат ден  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Снощи мина един от най-вълнуващите епизоди....Галип и Сабиха по-красиви и по-вълнуващи от всякога.....Сабиха беше невероятно красива....Галип трудно прикрива чувствата си......А двамата сякаш родени един за друг Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes....Сани ще ни пусне анонс за следващите епизоди.....но започва един от трудните моменти в живота на Галип и Сабиха.....Сердар ще започне да си отмъщава за безразличието на Сабиха към него....Но нека бъдем търпеливи  Praynig
Кралице вече си ни пуснала новата тема, за да не се притесняваме както казваш ти....Благодаря ти....За снощният епизод има още какво да се пише....За Галип и Сабиха, за Нурсел, Сердар и Къймет....и най-много за Кемал......Но ще видим какво ще свършим днес.....
Приятен ден момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 631
  • Мнения: 36 786

Днес 17 август Farah Zeynep Abdullah - Айлин има рожден ден.....Да й е честит рожденият ден с лекота да постига мечтите си, да има успех в актьорската професия и да бъде много щастлива и обичана  Hug Hug Hug Hug Hug



# 632
  • Мнения: 36 786

Празненството във вилата продължава... За малко останали сами Галип, като добър домакин пита Сабиха - Всичко наред ли е.....Сабиха отговаря притеснено....Да наред е.....Въпроса на Галип според мен не беше свързан конкретно и само с обстановката на приема....Мисля, че той зададе въпроса и за причината за закъснението на Сабиха, но Сабиха не изпадна в подробности - кратко даде отговора, който трябваше да даде. Нито времето нито мястото, а пък и характера на Сабиха е такъв, че тя не би изпаднала в подробности какво й се е случило преди да дойде на приема....Галип обаче не може да прикрие чувствата си.....Тя любовта е една немирница.....Дори и да се опитваш да я прикриваш, тя се настанява трайно в очите ти и те очите казват всичко, което тя иска да каже.....Само Сабиха не забеляза какво казваха очите на Галип......

# 633
  • Мнения: 36 786

Господин Карстен - немския гост прекъсва разговора на Галип и Сабиха и кани Сабиха на танц....Сабиха се опита да откаже, но по настояване на Гарип тя танцува с немския гост...


Галип не откъсва поглед от танцуващите ....В този момент може би е искал да е на мястото на господин Карстен......


# 634
  • Мнения: 36 786
След като танца на Сабиха и Карстен свърши...Карстен като джентълмен благодари на Сабиха, и тя много грациозно благодари....Но Карстен, впечатлен от красотата на тази изтънчена дама иска тя да танцува с...Галип. Галип не чака втори път покана, напротив изобщо не чу, че Сабиха се опита да откаже.....Галип е човек на момента....Той много рядко пропуска шанса си...И когато го е пропускал, го е правил за да не я притеснява. Държанието на Галип спрямо Сабиха у мен винаги е предизвиквало възхищение.... Той никога не се натрапваше с мнението си....Той беше търпелив да изчака тя сама да вземе решение...И така Галип казва, че не е добър танцьор, но да танцуват...








Двамата танцуват безмълвно.... Сабиха е притеснена, но и щастлива, а Галип....ооооооо Галип няма да забрави никога този танц - първия танц на любовта.....

# 635
  • Мнения: 36 786

А ВИП гостите на балкона сплетничат...

Сердар: Твоят мъж нали не можеше да танцува.....

Нурсел: И все още не може......

Сердар: Според мен добре танцува....

Нурсел: На това танц ли му казваш.....





Лятифе и Зюлфие гледат с умиление танцуващата двойка.....

# 636
  • Мнения: 36 786







И хубавите неща имат край....танца свърши....Галип е щастлив....танцува с най-красивата жена, която е виждал....Вече знае тя е истинска.....
 Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 637
  • Мнения: 36 786


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Гласувайте за таланта, красотата и любовта  Peace

Еркан Петеккайа  http://www.whopopular.com/Erkan-Petekkaya

Айча Варлъер   http://www.whopopular.com/Ayca-Varlier


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 638
  • Мнения: 36 786
В предишен пост писах, че любовта се настанява в очите.....Дамян Дамянов го е казал по един неповторим начин....



Вдигни очи ! За мен вдигни очи !
Защо? Не питай ! Просто погледни ме !
Помилвай ме и просто помълчи ...
И ако искаш двама да мълчим.
Защо ? Не питай ! Ти ще разбереш -
загледай се в погледа ми влажен
очите, ако можеш да четеш,
очите, вместо мене ще ти кажат.
В тях блести сега една сълза,
а твоят смях е птичка под небето.
Ръцете ти са клонки на бреза,
а аз живях без сини небеса,
без пролети, без цъфнали надежди.
Очите ти са капчици роса,
в които небесата се оглеждат.
Лицето ти е цялото в светлина,
косите ти горят като житата.
А в моите нощи нямаше луна,
затуй израснах блед сред тъмнината,
затуй протягам смръзнали ръце
и жадно през очите ти надничам.
През тях се вижда твоето сърце
и затуй тъй много те обичам !

                                    ~ Дамян Дамянов ~

# 639
  • Мнения: 36 786






 

 

 


След като свърши танца, Галип и Сабиха отиват при Карстен. Той има едно желание преди да отпатува.

Карстен: /на турски/ Галип, аз утре искам да видя Босфора....

Галип: Доста добре се справя с турския....Моят немски дали е на това ниво....Как мислите госпожо....

Сабиха: Струва ми се, че на вас много не ви се отдават езиците....

Галип: Благодаря...Окуражихте ме.....Бихте ли попитали госта ни какво иска да прави утре, ще му направим програма....

Сабиха: към Карстен....Какво искате да правите утре....

Карстен: Параход...хубаво ....бавно....

Галип: Параход...хубаво, бавно...../към Сабиха/ Кажете на госпожа Сехер да направи програмата за утре....

Сабиха: Добре....

Галип: към Карстен....Значи параход - хубаво, бавно....


Замълчи, замълчи........в изпълнение на Мими Иванова....

# 640
  • Мнения: 36 786

Леле не послуша Сабиха да се махне от този страшен бизнес, заради който загина и Мехмет...Ако не мисли за себе си да помисли за Мемо...Но Леле е свикнала да печели пари по непочтен начин, с мръсен бизнес.....Сега е измъчвана и изоставена в необитаемо помещение.....Въпреки всичко преживяно, тя и по-късно няма да се откаже......

# 641
  • Мнения: 36 786
Сабиха за момент е останала сама....Сердар не пропуска тази възможност и тихо се приближава до нея......




Сердар: Тази вечер си много изящна и красива Сабиха....

Сабиха: /с неохота/ Благодаря....

Сердар: Не сме те виждали такава......Ще танцуваме ли?....

Сабиха: Извинете ме, но трябва да се върна към задълженията си.....

Сердар: Не те разбирам....Цяла вечер си на дансинга....Защо не танцуваш с мен......

Сабиха: /почти с отвращение/ Господин Сердар моля ви....


# 642
  • Мнения: 36 786
Този разговор не остава незабелязан от Галип....... Naughty






Галип наблюдава разговора между Сабиха и Сердар. След като Сабиха се отдалечава, той се извинява на Нурсел и майка й и се отправя към Сабиха.....




И следва вълнуващата сцена .....до парапета  Hug Hug Hug Hug

# 643
  • Мнения: 36 786



Галип: Сабиха....Добре ли си.....

Сабиха: Добре съм.....

Галип: Сердар ли те притесни.....

Сабиха: Не....Просто искаше да танцуваме......Аааа...аз не обичам много да нанцувам....

Галип: /със светнали от изненада очи/ Тогава танцът с мен е бил по принуда.....

Сабиха: Неее....не исках да кажа това......





# 644
  • Мнения: 36 786

Сабиха се изненада от въпроса, който зададе Галип дали танца с него е бил по принуда, изненада се и от отговора, който тя даде, че не  не е бил танца с него по принуда....Получи се една неловка пауза, от която Галип изведе и двамата....

Галип: Сабиха, ......кога почина съпруга ти.....

Сабиха гледа изумена...може би от къде знае Галип бей за починалия й съпруг...Но отговори без да задава въпроси...

Сабиха: В средата на лятото.......Ако искате да не оставяме господин Карстен сам.....

Галип: Извинявай,....натъжих те...Прости ми....Извинявай....







Общи условия

Активация на акаунт