Първи симптоми при бременност

  • 9 420
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 65
изследвания сам си правила само микробиология преди 3,4 месеца и цитонамазка ,но гинеколога е отпуска до 31 август и няма как да си я взема,предната цитонамазка беше преди 4,5 месеца,каза,че съм 1 група,което било най-добрият му резултат.

# 31
  • Мнения: 65
отново се извинявам за правописа,но не мога да свикна още Wink

# 32
  • Мнения: 65
само да вметна,подуването си стой и входа на влагалището ме боли,но нямам обилно или нетипично течение,не разбирам какво става newsm78

# 33
  • Мнения: 1 092
а партньора ти направи ли синякакви изследвания?

# 34
  • Мнения: 9
6u6ulkata, задължително първо се прегледай преди да мислите за бебе. Преди години и аз така се бях подула и се оказа, че съм с възпаление. Сърбеж имаш ли? Ако имаш 100% е нещо такова и трябва да се излекуваш. И ние се опитваме да си направим бебе и съм на същия хал Simple Smile На мен трябва да ми дойде към 20, но няма да ти казвам колко теста направих вече. Само първия беше положителен и следващите нищо. Болеше ме ниско корема и отидох на преглед. Аз мислех, че съм бременна (не се знае де), а се оказа се възпалени яйчници. Бях на ехограф и там нищо не се видя. Дано при всички ни има радостни новини скоро. А относно симптомите, понеже аз имам вече едно дете, при мен бяха гадене от миризми, не ми се пушеше и кафе не понасях, но като разбрах съм била около 4 седмица.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Това чакане е ужасно. Станала съм кълбо от нерви. Всичко ми е черно. Самата аз не се понасям. Тъжно ми е, реве ми се. Излизам в отпуска, отивам на море, а всичко ми е безразлично. Усещам, че тези дни ще ми дойде. Отказах се да правя тест толкова рано, защото ми е ясен резултата.

# 36
  • Мнения: 86
Момичета, а на мене ми се гадеше само втория месец. Вече съм в 10.г.с и нищо - ниакакви симптоми- само дето от време на време ми е гаден вкуса в устата и ми кървят венците. Иначе даже и гърдите си не ги усещам толкова напрегнати. Сякаш изведнъж хормоните позатихнаха нещо. Нормално ли е това? Бях на гинеколог и  видяхме сърчицето на бебчо, което ме успокои. Другата седмица ще си взема час за фетална морфология.

# 37
  • Мнения: 852
inlove,щом си била при лекаря и всечко е наред с бебо и с теб, според мен няма място за тревоги.
Успех и здраво бебече на финала!

# 38
  • Мнения: 249
Здравейте, момичета имам въпрос не знам къде да го задам затова тук . От няколко дни имам болки ниско долу в слабините, изчетох какво ли не но определено това не е болка като при цистит. Не е болка и от друго заболяване, тъй като се следя как е урината ми и другите течности-влагалищни...Нямам парене при уриниране, нито болки. Ходя често до тоалетна. Искам да питам дали това може да са симптоми за бременност или аз си внушавам нещо? Просто много се тревожа и исках да питам дали на някоя раждала или бременна дама - е имала такава случка? Ще помоля някой ако има такъв проблем да ми пише. До сега не съм имала никакви гинекологични проблеми и се моля Богу и да нямам за в бъдеще. Имам и болки в гърдите: болезнени на допир и твърди. ЧУвствам се в общи линии неразположена почти през целия ден. Друг е въпроса със смяната на настроенията ми. Миналата седмица бях направо в депресия, днес ме изби на смях, сега пак ми е гадно едно... Извинявам се, че пиша в тази тема дано дамата която е пуснала темата няма нищо против.    bouquet
Благодаря Ви предварително за помощта.   Hug

П.П. Тревожат ме тези болки ниско долу които ту идват, ту стихват...Просто много съм притеснена и изнервена от факта, че не знам какво става с тялото ми. Болките ниско долу са ту в ляво, ту в дясно или посредата...Имам и усещане за гадене, мисля че от два дни. Правих тест за бременност днес след обед, но показа отрицателен. Не съм преди цикъл, по-скоро би трябвало да съм след овулация...Цикъла го чакам чак към 29 този месец. Благодаря на всички, които ме изчетоха и на тези които ще ми помогнат.   Heart Eyes

Последна редакция: сб, 19 ное 2011, 22:16 от kori_1

# 39
  • Мнения: 591
Твърде е рано тест да отчете бременност ако има такава. Честото уриниране, болките в гърдите и придърпването в корема могат да бъдат признаци на начална бременност (при мен присъстваха в началото), но може само да се гадае. При всички случай не мисля че острата болка е нормална в случая. Най-добре да се консултираш с лекар, за да си по-спокойна  Peace

# 40
  • Мнения: 249
Твърде е рано тест да отчете бременност ако има такава. Честото уриниране, болките в гърдите и придърпването в корема могат да бъдат признаци на начална бременност (при мен присъстваха в началото), но може само да се гадае. При всички случай не мисля че острата болка е нормална в случая. Най-добре да се консултираш с лекар, за да си по-спокойна  Peace
  bouquet Да, благодаря ти просто много се тревожех и исках да попитам. В началото на седмицата ще ходя на лекар, за да разбера какво точно ми е. Искрено се надявам да не е нещо лошо... Praynig

# 41
  • Мнения: 591
Стискам палци дано всичко е наред   Hug

# 42
  • Мнения: 249
Стискам палци дано всичко е наред   Hug
Благодаря, дай Боже.  bouquet Hug

# 43
  • Мнения: 346
Здравейте,

Досега само няколко пъти съм писала във форума на бг-мама и то предимно в темата за бременност и Хашимото. Накратко казано изследванията , които сме правили досега са отлични и единственият проблем, който вече преодолях, бяха високите нива на хормона ТСХ. Утре очаквам да ми дойде или по-точно се надявам да не дойде, но бих искала да ви помоля за мнение за следното.
От 10 дни поддържам температура 37 градуса като в някои дни бе и 37,2. Днес имам бледо бежово гъсто течение и отново температура 37. Гърдите ми са доста болезнени като този месец са чувствителни и отгоре така да се каже, а не само отстрани, понякога имам и напрежение в корема. Въпросът ми е има ли ли сте такова бледо бежово течение и кога спада температурата (под мишница) преди менструация. Зарекла съм се да не правя тест преди закъснение, така че ще се трепери още 1-2 дни , дай Боже! Simple Smile
Благодаря на всички, които ще ми отговорят.

# 44
  • Мнения: 3 242
Високта температура е добре , но не е 100% показател че ще има бременост . По скоро е показател когато почне да пада.
Стискам ти палци и дано всичко да е наред. Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт