Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим предложенията - БУРГАС

  • 52 497
  • 740
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 3
Момичета някой ползвал ли е тези рибки и какво мислите http://grabo.bg/burgas/fish-spa-terapiia-za-ratze-ili-kraka-za-12lv-0dsqw8



рибките са номер едно. Радвам се, че вече ги има и в Бургас. Не се чуди изобщо, офертата си заслужава.

Тя едва ли се чуди,всъщност горната оферта е от салона на barbi7...


?????????????????????????????????????????

# 676
  • Мнения: 4 076
До този момент най-доволна съм от
http://bg.kolektiva.net/burgas/svezha-kozha-i-sijaen-ten-samo-za … aid=4e53546f91977
Дано има и други сред нас,които са си взели тази оферта.Ще следя и за други от това студио.
От всичко съм доволна-козметичка,хигиена,процедура...

# 677
  • Мнения: 47
rompecabezas - сега нещо не мога да я намеря  newsm78 офертата беше: първите 12 ваучера за 8лв., до 20ваучер - 15, останалите 24лв. За един шопинг ден в Букурещ. Ама от толкова сайтове забравих, в кой я гледах  Thinking

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 641
До този момент най-доволна съм от
http://bg.kolektiva.net/burgas/svezha-kozha-i-sijaen-ten-samo-za … aid=4e53546f91977
Дано има и други сред нас,които са си взели тази оферта.Ще следя и за други от това студио.
От всичко съм доволна-козметичка,хигиена,процедура...

http://bg.kolektiva.net/burgas/svezha-kozha-i-sijaen-ten-samo-ot … i-shtastlivi.html

# 679
  • Мнения: 4 076
Благодаря,точно такова нещо ми трябваше.
Поръчах,следобед ще платя в Хендито.

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 641
Влизам да споделя мнението си за масажен център Сикера, като ще се постарая да не коментирам излишно.
Обадих се днес сутринта да попитам кога можа да си запазя час като уточних че съм закупила офертата "Почистване на лице + консултация с дерматолог" на цена от 14,80 лв. от техния сайт и дадох номера на ваучера. Уговорихме се за 15 часа.
5 минути преди 15 часа  бях там, едно от момичетата ме разведе из студиото за да ми покаже и останалите услуги, които предлагат. Навсякъде беше топло и звучеше нежна музика.
След това влязох при козметичката, която беше болна, но носеше маска. Попита ме какво предпочитам да ми направи и аз отговорих че тя е професионалист и тя решава какво е подходящо за мен. Получих страхотен релаксиращ масаж (наистина невероятно приятен) и маска. След като приключи момичетата от салона ми обясниха, че дерматолога в момента го няма и ако искам мога да ги посетя утре. Обясних им че не ми е възможно. След това уточниха че за масажа дължа още 15 лв. Попитах друг ден ли да дойда и за почистване - отговориха ми че маската всъщност е почистване. До тук бях с приятните изживявания ...

# 681
  • Мнения: 89
Влизам да споделя мнението си за масажен център Сикера, като ще се постарая да не коментирам излишно.
Обадих се днес сутринта да попитам кога можа да си запазя час като уточних че съм закупила офертата "Почистване на лице + консултация с дерматолог" на цена от 14,80 лв. от техния сайт и дадох номера на ваучера. Уговорихме се за 15 часа.
5 минути преди 15 часа  бях там, едно от момичетата ме разведе из студиото за да ми покаже и останалите услуги, които предлагат. Навсякъде беше топло и звучеше нежна музика.
След това влязох при козметичката, която беше болна, но носеше маска. Попита ме какво предпочитам да ми направи и аз отговорих че тя е професионалист и тя решава какво е подходящо за мен. Получих страхотен релаксиращ масаж (наистина невероятно приятен) и маска. След като приключи момичетата от салона ми обясниха, че дерматолога в момента го няма и ако искам мога да ги посетя утре. Обясних им че не ми е възможно. След това уточниха че за масажа дължа още 15 лв. Попитах друг ден ли да дойда и за почистване - отговориха ми че маската всъщност е почистване. До тук бях с приятните изживявания ...


хахаха многокофти. Аз пък не бих им дала 15 лева. Не, че ми е за парите, ама аман от такива професионалисти. Благодаря, че сподели Simple Smile

# 682
  • Мнения: 47
Steltion - защо те е питала какво да ти прави, като имаш ваучер?  newsm78 В смисъл навсякъде като отида с ваучер и се знае, че определи неща влизат в него и ми правят тях. Опитват се да ми слагат ампули, както в Angel Face и после +10лв. отгоре, ама вече отказвам и тях  Laughing като се опариш и другия път знаеш. 

# 683
  • Мнения: 539
Steltion,какви са тез работи,чудно newsm78!!!Направо да ти се прииска да си редовен клиент там.Иначе нали и аз бях с ваучер,аз сама отказах дерматолога(сега като се замисля можеше да ми вземат 15-20 лв за него) но козметичката не ме е питала какво искам,а си действаше,почисти ми лицето,маска,пилинг.Пари не са ми искали допълнително.
Дребен,да те питам нещо,ти нали си беше правила антицелулитни процедури пак в Сикерата,караха ли те допълнително да си купуваш за домашна употреба крем,маска и пилинг-антицелулитни?Защото аз поразпитах за себе си за тези процедури там,но по финансови причини няма да се възползвам,и ми казаха че поне 6мес. трябва да се мажа с крем,маска и пилинг,и после още 6 мес.само с крем.

# 684
  • Мнения: 4 076
Влизам да споделя мнението си за масажен център Сикера... До тук бях с приятните изживявания ...
Съжалявам,дано да е някакво недоразумение.Но определено не трябва да бъде така.
Да ви разкажа за "Красиви и щастливи".За първи път ходих,салончето е много чисто,приятно топло,релаксираща музика.Козметичката е по образование мед.сестра,много деликатно и ненатрапчиво момиче.Няма да чуеш какво й се е случило през седмицата в махленски стил,работи си спокойно,старателно,няма претупване,даже по-скоро обратното  Simple Smile Коментира се само и единствено грижата за клиента,но без да ти пробутват разни продукти.То се усеща,когато гледат на теб като на портфейл или като на човек,който трябва да излезе по-хубав и доволен от салона.При мен беше еднозначно второто.Нямах време да поразпитам за други терапии и цените им,но останах много доволна.За съжаление,в България рядко продукт или услуга си запазват качеството,дано този салон да е изключение.Ще пробваме и ще коментираме.

# 685
  • Мнения: 89
Навярно видяхте офертата за суши Simple Smile
http://grabo.bg/burgas/sushi-set-za-doma-s-19-ili-30-hapki-s-do- … -otstapka-07vg2qq
Много се радвам, че вече има от къде да си взема и за дома, и то на нормална цена    bouquet  bouquet  bouquet . В Хепи за тези 9 лева, ще ми донесат 2-3 хапки.
Друго което искам да обърна внимание е моя любим салон Глория.
http://grabo.bg/burgas/keratinova-terapiia-podstrigvane-i-oformi … s-seshoar-0h6m8gw  - харесва ми професионализма и работното време Simple Smile))) С моите ангажименти това си е направо безценно  Hug Hug Hug.
За друго не се сещам. Сега се оглеждам за някоя хубава почивка - Котел Жеравна, някъде по наблизко да е Simple Smile)

# 686
  • Мнения: 1 894
Ще се радвам на отзиви за сушито.

# 687
  • Мнения: 863
И аз съм тук да споделя за сушито Crazy Не знаех,че в Бургас има откъде да си купиш суши за вкъщи...

# 688
  • Мнения: 2 577
happy_aneta по-наблизо много рядко има...и аз все се оглеждам, но масово и зиме и лете Банско, Велинград и т.н.
Сега са пуснали в Грабо за гр.Елена - там е хубаво, аз го харесвам градчето и за Божура има във ВипОферта

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 130
Aз си взех суши ваучер,ще споделя като го ползвам-8 март:) сега чакам да ми потвърдят само!

Общи условия

Активация на акаунт