Бременни Майнички има ли??? - тема 1

  • 66 402
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289

Шушулче

на 32г, термин 16.12.2011
Shocked
Ама моля ви се. Аз съм на 25 и определено не съм бременна, поне аз не знам да съм де. Още по-малко терминът ми е на 16.12.2011г.

Станала е грешка, стъписах се.

охххх, за Богааа, по дяволитееее, каква съм я свършилаа.

# 16
  • Мнения: 90
Да допълня и аз инфото за първата страница Simple Smile :
Казвам се Емилия, 27 години, първо бебе, следя бременността и ще раждам в Англия.
Все още не знаем пола, но здраве да е.
Относно докторите, впечатленията са ми малко стари, но преди близо 7 години имах вземане-даване с д-р Христамян - син и много добро впечатление ми направи. Частният му кабинет (поне тогава) беше в един блок, близо до Централна гара, срещу едно заведение Бълборг (което вече не съществува, незнам защо, много готино беше  Crazy)

# 17
  • Мнения: 8
Здр., и аз съм от Пловдив .. термин 01,04,2012 .. Окр.болница...

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте, аз съм на 27 години, бременна с първото ни дете. Терминът ми е на 16.10, вече очакваме с нетърпение момиченцето ни. Избрала съм да родя в Окръжна болница при доктор Бачуров. Ще изкажа впечатленията си в последствие, за да мога да бъда полезна на мами, които още не са се ориентирали. Успех на всички!   bouquet

# 19
  • Мнения: 13
Аз съм с термин 01.03.2012г. д-р Велевски.Още не съм избрала къде ще раждам.В момента съм в 17 г.с.

# 20
  • Мнения: 8
Здравейте. Моят термин е 27.04.2012, следя бременността си при д-р Заимов, а къде ще раждам -нямам идея. На 30г съм, първа бременност.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Хелоу, записвам се и аз при вас. Първа бременност ми е с термин 29.03.2012 г., момченце е  stork-boy. Бременността ми я следи д-р Тотев по ЗК, а на частно ходя при д-р Даскалов. И от двамата съм много доволна. Имам един мисед аборт март месец и сега съм на доста тежка терапия, но се справям засега. Мисля да раждам в Селена живот и здраве.

тити пити, аз съм администратор на сайт и общо взето поназнайвам някои неща и няма проблем да направя оформлението на темата, а ако ще и да пускам новите теми  Peace

# 22
  • Мнения: 10
тити пити, аз съм администратор на сайт и общо взето поназнайвам някои неща и няма проблем да направя оформлението на темата, а ако ще и да пускам новите теми  Peace


Дони ,аз бях започнала ,но видях че авторката на темата се зае да я оформя и спрях ,аз даже я попитах дали иска да се заема с това ,но така и не получих отговор .Ако ти се занимава мила ,направи я ,предполагам ,че smarfietka_,няма да има против .

Иначе добре дошли на всички мами от мен ,леко бременеене на всички  Simple Smile

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Ясно. То това може да стане за втората тема, понеже аз тази не мога да я редактирам  Peace

# 24
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
мила, започнах темата, но наистина незнам не съм наясно с оформянето. Нямам нищо против някой друг да се заеме

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 74
Здравейте, моят термин е на 27.12.2011, втора бременност, чакаме момченце stork-boy. Сега ходя при д-р Мандов по ЗК, но все още не съм решила къде ще раждам.
Хубав слънчев ден на всички!

# 26
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен!

Термина ми е на 27.12.2011, втора бременност - момченце. Д-р Амалиев от ВМИ ме консултира. Той изражда и първото ми дете и съм много доволно от вниманието и грижите.

P.S.: nanq май ще имаме астрални близнаци Grinning

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
lulu4MU, добре дошла и лека бременност до финала!

Момичета, някой да знае от къде мога да си купя дънки за бременни тип цигара, т.е. да са по тясни надолу, а не широки или чарлстон  newsm78
Бях в Конти, Миро стил и Рени фешън и няма  Tired

# 28
  • Мнения: 0
 Simple SmileЗдравейте и от мен ,първоначалният ми термин е 17.11.2011г,после го промениха на 10.11.2011г защото растял по-голям та се чакаме  вече!Леко бременеене на всички ,бърз и лек финал и здрави и щастливи бебета! Grinning

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 74
lulu4MU, добре дошла и лека бременност до финала!

Момичета, някой да знае от къде мога да си купя дънки за бременни тип цигара, т.е. да са по тясни надолу, а не широки или чарлстон  newsm78
Бях в Конти, Миро стил и Рени фешън и няма  Tired
Вчера видях на витрината на Waikiki в МОЛ Галерия дънки за бременни. Мисля, че бяха тесни надолу, но не съм сигурна. Може да провериш.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт