Бременни Майнички има ли??? - тема 1

  • 69 466
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 173
Бамбуча, много ти благодаря за информацията!
Събирам отзиви за педиатри, ако работят и по ЗК ще е чудесно.

# 676
  • Мнения: 13
И аз съм така за педиатрите, че не остана Simple Smile
Искам лекар, който обяснява поне малко и е спокоен. Не съм привърженик на антибиотик от вратата или пък хомеопатия и търпеливото чакане с нея. Не че не вярвам, по-скоро предпочитам да подсилвам имунитета превантивно, знам че от вирусите няма как да се избяга, но поне по-леко да минават. Все пак и гена ще си каже думата де, но искам да мога да вярвам на педиатъра, живеем в центъра, но това не е от значение.
Така че, момичета, чакаме отзиви за вашите лекари   bouquet

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 2 250
Бебчо е при д-р Арнаудова до Понеделник пазара. Не е в ДКЦ-то, а в отделен кабинет. Жената обръща много внимание - консултацията все е по 20-30 минути. Вдига си винаги телефона, но и аз се съобразявам да не звъня за глупости. Обяснява всичко подробно, че даже и отгоре. На моменти повече говори, но това не е проблем. Никога не съм чакала на опашка. Винаги си влизам като отида, което значи, че се спазват часовете. Досега е пил един път антибиотик и то предписан от друг лекар. Не се е разболявал освен 1 път, така че не мога да кажа дали предписва лекарства веднага.

# 678
  • Мнения: 5 173
Чудесно, тя ЛЛ ли е?

# 679
  • Мнения: X
И аз съм там, ама при Трифонов  Peace

# 680
  • Мнения: 5 173
Бюти, не бъди срамежлива, дай малко повече инфо за педиатъра на Анди.

# 681
  • Мнения: 410
И ние посещаваме Трофонов-изключителен човек.
Как мога да разбера кога има дни на отворените врати в Селена?

# 682
  • Мнения: X
Шушулче, малко контакти съм имала с него, за да там адекватно инфо. Но като цяло ми го препоръчаха, човекът е много добър, даже притеснителен  Mr. Green винаги ми казва да звъня по всяко време, ако има нещо. Беше ми дал час за консултация, като отидохме точно в часа, въпреки че имаше хора пред вратата, си ни викна и така. Има неща, които ми каза да правя, ама аз си бях решила, че няма - като даването на вода, даването на глюкоза за жълтеницата и т.н. Той е и личен лекар, брат ми и жена му ходят при него - казвали са ми, че изписва антибиотици само в краен случай. И така  Peace

# 683
  • Мнения: 5 173
Спомням си, че беше записала бебето още преди да се роди. Толкова ли е голям напливът за него? Може ли координати някакви негови?

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 2 250

Да, ЛЛ-педиатър е. Иначе Трифонов е също добър педиатър. Аз също имам добри отзиви за него  Peace

# 685
  • Мнения: 5 173
Дони, ще може ли и контакти на вашия педиатър?

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 2 250
Адресът й е ул. Митрополит Панарет № 6 ет. 1, каб. 1. Това е една кооперация близо до ДКЦ 1. Телефонът в кабинета й е 632 744.

# 687
  • Мнения: 201
Момичета аз се завърнах  Simple Smile .Много ми липсвахте,но там нямах интернет.Фейт върнах назад,но не успях да видя какво става с теб.Зорница 85 аз съм до камела,но като гледам ти остават 3 дни и едва ли ти е до мен,но мога да ти пожелая леко раждане и едно сладко здраво бебенце  Peace  и дано не съм закъсняла.
Говорите за срещичка и аз много искам.Хайде да се организираме.Пишете къде ви е удобно и кога и ще го измислим,че скоро това хубаво време няма да го има.
Кати, като ти чета поста и се върнах няколко дни назад - към 17-ти септ- първите дни прекарани с никола. На 16-ти на обяд родих нормално малкия\голям\ Никола със завидните размери 3850 и 51 см. Вече сме си вкъщи,правим всеки ден разходки, обикновено или до пазара на Слънчеви лъчи или в парка до Поликлиниката на георги Кондолов.
Кати ти къде разхождаш твоето съкровище, може да направим една боща разходка.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Добро утро,момичета!
Записвам се във вашата тема- бременна съм в края на 10.г.с., първа бременност. Всичко ми е ново и странно и имам много въпроси. Нядявам се да може да ми помогнете за някои Simple Smile
В 12г.с. смятам да направя БХС и ранна ФМ. Вие къде ги правихте? В един ден ли трябва да се направят? Доколкото разбрах, за ехографското изследване за БХС може да се използва замерването при ФМ.
Аз бях за слушане на първите тонове при др. Крумов, той ми изреди всички ехографии, които е хубаво да направя и ми препоръча за ФМ в 22 г.с. седмица да посетя доц. Малинова във ВМИ. За ранната ФМ обаче нищо не ми каза. За съжаление сега е в отпуск и не мога да го попитам, а за ФМ май трябва поне седмица две по-рано да си запазя час.
Ще се радвам да споделите вашия опит за тези две изследвания.

# 689
  • Мнения: X
първото ми разочарование от педиатъра...малкия още от родилното е със запушен нос и на първата консултация го питах да не би да е стафилококова инфекция и той ми вика: не, не, рядко е изолирана, не знам си кво..и ето вече 50 дни..и на своя глава отидох в Писанец и пуснах секрет от носа и познайте какво - стафилококи  Cry много съм бясна, баси лекарите некадърни - а това е най-малкото, кой знае кво ни чака  #2gunfire
да не говоря, че мен са ме зашили супер неграмотно и още имам зверски болки от епизиотомията...и ходих на сума ти лекари и едва преди дни поредния ми каза, че съм имала мъртво месо вътре  Cry някой сблъсквал ли се е? и сега ако не се изчисти до 10 дни ще трябва да го режат  Sick а  аз не мога да търпя вече нищо отдолу, толкова изтърпях  Sad

Общи условия

Активация на акаунт