От септември, Джансел и Фахрийе в Yalancı Bahar / Лъжовна пролет *3*

  • 33 139
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 886
И Серкан пише в туитър  Joy Joy Joy
Serkan Ercan twitter:
@srknrcn bodrum'da son gece.. çekimden önce memedof..
преди 8 часа

last nigh in Bodrum (for shooting there)

# 16
  • Мнения: 510
Е поне ще сме информирани ,че Джансел от снимки и футбол все по малко време му остава за туитър. hahaha Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 15
Добро утро!  Hug

Тинче   bouquet  bouquet

Шатци   bouquet  bouquet

Интересен паралел в колажа на  Диана.



Отново рязка промяна в температурите, сиво  и мрачно небе, предлагам изпитан антидепресант в огнено червено.  Joy Joy Joy

Приятен ден!

# 18
  • Мнения: 10 240
Добро утро!  Hug

Тинче,  newsm51 за прекрасната тема!

Серкан ни прави поредното предложение за приятно прекарване в Бодрум- Мемедоф:

Дали е бил сам или с целия екип са хапнали риба в края на снимките в града?


# 19
  • София
  • Мнения: 5 334
Добро утро и от мен - нанунаното вече Тинче! Hug hahaha hahaha hahaha

Ринка, чудесни gif-чета. Heart Eyes

Ох, чудесна дружинка се оформяме - дано да сме си все така. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 10 авг 2011, 12:36 от t1n43t0

# 20
# 21
# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
 newsm51

# 23
  • Мнения: 1 095
Здравейте момичета!
Днес, определено е по-тихичко в темата...
Затишие преди буря... Joy Joy Joy Joy (да не дава господ)
Днес цял ден ми се е набила в главата музиката, която звучи в трейлъра на сериала...
Много хубава музика (изпълнение), много,  много тежко звучене (все едно е изповед) , абе ще има мъка в този филм...

# 24
  • София
  • Мнения: 7 886
Здравейте Hug
Днес ни изненадаха , няма инфо  Joy Joy Joy ама нищо де септември наближава  Hug


Кали  Hug ясно е че ще има мъка ама ние сме си на пост, а и си я очакваме мъката де . Mr. Green
Пък туко виж не е точно така Джансел нали каза , че няма лош герой  newsm78 Пък и в техните сериали гледала съм два и половина  Joy Joy Joy , независимо от жанра мъката си е на почит Hug 

# 25
  • Мнения: 1 095
Шатси, аз затова, мине не мине време и си го набивам в главата това, че ще е мъка...., а ако пък не е чак такава..., то лесно ще приемем другото.... Joy Joy Joy
Няма все още инфо за музиката на сериала..., ще ми се да науча нещо за композитора, певицата...

# 26
  • Мнения: 10 240
Два колажа от днес:

# 27
  • Мнения: 15
И аз от снощи търся, но не мога да намеря  инфо за музиката, много е силна, тя е половината от въздействието на трея.  Peace

Ще пререфразирам една мъдра мисъл, еврейска е:  "Радвай се на днешния ден, утре  ще е по-лошо". Очакванията ми са и съм готова за мъка на макс, всичко друго, и най малкото добро нещо би ме зарадвало.

# 28
  • Мнения: 1 095
И аз от снощи търся, но не мога да намеря  инфо за музиката, много е силна, тя е половината от въздействието на трея.  Peace

Ще пререфразирам една мъдра мисъл, еврейска е:  "Радвай се на днешния ден, утре  ще е по-лошо". Очакванията ми са и съм готова за мъка на макс, всичко друго, и най малкото добро нещо би ме зарадвало.
Напълно съвпадащи са мненията ни,  Римини. newsm10

# 29
  • Мнения: 510
Днес няма инфо и е много тихо.
Даже турския форум са на вълна Дженсел и Берен. hahaha Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт