От септември, Джансел и Фахрийе в Yalancı Bahar / Лъжовна пролет *3*

  • 33 165
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 240
yalancı bahar dizi klip




Може би става дума за автора на музиката:  newsm78

Yeni gelen haberler doğrultusunda sanıyorum dizinin müziklerini Fırat Yükselir yapacakmış... Kendisini araştırdım... Yurtdışında yaşayan ve bol ödüllü bir müzisyen aynı zamanda orkestra şefiymiş.. Türkiyede birçok film ve reklam müzikleri yapmış ama Yalancı Bahar ilk dizisi..

Sanat yönetmeni de yine oldukça başarılı bir isimmiş. Buket Kalyoncu... Bir çok başarılı dizi ve filmlerin sanat yönetmenliğini yapmış...
.

Последна редакция: чт, 11 авг 2011, 22:38 от rina-rina

# 76
  • Мнения: 15
Досега коментирахме предимно клипа на Джансел  и Серкан, постнах клипа с Фахрие, но мина сякаш незабелязано, ето го отново, дано тинчето и дани_ка     Hug Hug намерят  време да ни разкажат какво мисли Фахрие за филма и партньорите си.

http://www.startv.com.tr/yalancibahar/webtv/fahriye-evceni-taniy … aksiniz-3625.html

# 77
  • София
  • Мнения: 30 209
хей, човекът се е изразил толкова образно и оригинално, феновете до къде стигнаха  ooooh! Арабките направо са се оляли  ooooh!

# 78
  • Мнения: 15
Мише  Hug, чета  интерфейса на Джансел, там няма такова нещо,
претенциите са си нашенски.  ooooh!

# 79
  • София
  • Мнения: 30 209
Мише  Hug, чета  интерфейса на Джансел, там няма такова нещо,
претенциите са си нашенски.  ooooh!

сериозно ли  Shocked т.е. от къде тръгна слухът, че е определен за п****л заради думите си в крайна сметка Thinking

# 80
  • Мнения: 15
 Ами както обикновенно със слуховете, ЕЖК този път една две или три   жени казаха.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 81
  • София
  • Мнения: 30 209
ясно, измислици от класа. Широкоскроеният човек за съжаление остава почти винаги неразбран от тесногръдите хорица т.нар. дребни душици Wink

# 82
  • София
  • Мнения: 7 893
Добър вечер Hug
Аз питах Кали  в темата дали са арабките щото нямах връзка с фейса , явно не са те .След малко ровене аз открих кои са ма това няма значение  Joy Joy Joy Щото всичко това са големи глупости , ден да мине друг да дойде  .
Да си гледаме нашия си двор предлагам , щото иначе ако се чете наред какво пишат ум да ти зайде   Joy Joy Joy
Нашия на ракета са го носили та станал известен  Joy Joy Joy, сега с брадата  не е за описване  какви бисери има , за другото се изписа достатъчно Joy Joy Joy

 

# 83
  • Мнения: 1 095
Добър вечер Hug
Аз питах Кали  в темата дали са арабките щото нямах връзка с фейса , явно не са те .След малко ровене аз открих кои са ма това няма значение  Joy Joy Joy Щото всичко това са големи глупости , ден да мине друг да дойде  .
Да си гледаме нашия си двор предлагам , щото иначе ако се чете наред какво пишат ум да ти зайде   Joy Joy Joy
Нашия на ракета са го носили та станал известен  Joy Joy Joy, сега с брадата  не е за описване  какви бисери има , за другото се изписа достатъчно Joy Joy Joy

 

Абсолютно си права. Започнахме 3-та тема..., всичко си върви много лежерно и приятно...
Определено ще продължи и по-нататък в същия дух и тон. То всъщност зависи само от нас.

# 84
  • София
  • Мнения: 5 334
Hug Hug Hug
Момичета, какво да се нервим - винаги ще има хора, които си тълкуват по различен от нас начин нещата, че даже и непонятен за нас. "Разни хора, разни идеали" - знаете. Peace
За мен всичкото това тълкуване, че "бебенцето" означавало, че, разбираш ли, Джансел вече е хукнал към Фахрийе, е абсолютно абсурдна - ама всеки си има правото да говори/пише каквото си иска. Wink

Като свърши "Лъжовна пролет", се записвам на кастинг да играя с Джансел - 92ри набор съм. Ако каже, че съм "бебенце и сладичка, и не-знам-си-каквичка" - край - любовници сме hahaha
Шееееегуфкам са. hahaha hahaha hahaha

# 85
  • София
  • Мнения: 30 209
Шатци и аз открих творците на тези гениални мисли  Joy Joy Joy Never mind. Думите от горния ми пост си остават валидни, написани преди да открия "мислителите" на тези умотворения  Peace

# 86
  • Мнения: 1 095
Hug Hug Hug
Момичета, какво да се нервим - винаги ще има хора, които си тълкуват по различен от нас начин нещата, че даже и непонятен за нас. "Разни хора, разни идеали" - знаете. Peace
За мен всичкото това тълкуване, че "бебенцето" означавало, че, разбираш ли, Джансел вече е хукнал към Фахрийе, е абсолютно абсурдна - ама всеки си има правото да говори/пише каквото си иска. Wink

Като свърши "Лъжовна пролет", се записвам на кастинг да играя с Джансел - 92ри набор съм. Ако каже, че съм "бебенце и сладичка, и не-знам-си-каквичка" - край - любовници сме hahaha
Шееееегуфкам са. hahaha hahaha hahaha

Хич и не се шегуФкай, ще го спечелиш тииии..., той обича умни и интелигенти момичета, а пък ние ще "пием вода от извора".... ,обещаваш нали, трейчета, подсказки, как ще продължи сценария - всичко....ще казваш.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 87
  • София
  • Мнения: 7 893
Мише  Hug
Тинче ако го докарате до там няма да си само любовница , нали ти е съпруг взимаш си го за вечно ползване  Joy Joy Joyили до когато изкарате hahaha hahaha hahaha , че следващите набори чукат на врата , след като навършат 18 години разбира се  Joy Joy Joy

# 88
  • София
  • Мнения: 30 209
пък и какво ни интересува какъв е в личния си живот, нали уж било много грозно феновете да се ровят в личния живот на актьорите. Каква стана тя, крадецът вика, дръжте крадеца  Joy Joy Joy Типично по нашенски.

Хайде стига толкова смях  Joy

# 89
  • София
  • Мнения: 5 334
Мише  Hug
Тинче ако го докарате до там няма да си само любовница , нали ти е съпруг взимаш си го за вечно ползване  Joy Joy Joyили до когато изкарате hahaha hahaha hahaha , че следващите набори чукат на врата , след като навършат 18 години разбира се  Joy Joy Joy
hahaha hahaha hahaha
Абе, съпруг, съпруг - колко да ми е съпруг. hahaha Споделената hahaha ни любов вечно ще трае, разбира се, ама... hahaha

Кали, от сега мога да спретна сценарий. Трейлърът... малко ще почака. hahaha

Момичета, пу, да не ни е уроки - темата ни е сладурска - все така да си остава! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт