Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 130

  • 38 883
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 114
За първи път виждам да са изрязали Туба от обща снимка  newsm78.......обикновено каменното лице е сполетян от тази участ  Joy
Тази снимка е за сравнение на Онур С Бик /Телец с рогата напред/

# 676
# 677
  • Мнения: 0
Това общо мълчание от двете страни винаги съм смятала че, е по взаимна договорка  newsm78 защото Мурат е ясно защо мълчи, като знаем за кого и как се е оженил, но за Томрис и Туба ми е страшно непонятно това поведение, след начина по който са постъпили Терзиоглу с нея и проекта.......а е видно от ПС и многото препратки с МЙ и историята от АСИ че, тя /Томрис/ не е човек който забравя.........и съм си мислела че, Терзиоглу знаят нещо неприятно и злепоставящо Туба и това е причината Томрис да мълчи и да не предприема явни действия  newsm78, защото Томрис е като майка за Туба и никога няма да и навреди, но от друго страна тя, е доказала че е непримирем и борбен човек ............

Asi & Demir-Ako te nije pronasla ljubav

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 17:47 от elma

# 678
  • Мнения: 0
Аз смятам, че Туба е инициаторката да не се снимат с Мурат. От някалко дни гледам на нова сериала и виждам, че във втората част има разлика в целувките на Аси. По скоро са бутафорни. Може и да греша.

# 679
  • Мнения: 260
Момичета а според мене Томрис и Туба са решили с мълчание да излязат победители от тази ситуация ,спомнете си интервютата на Мурат той беше забравил ,че има такъв филм и още повече ,че си е партнирал с най -красивата турска девойка явно в началото е повярвал във властелина ТАТКО а после много гузен  от явния неуспех на сем.Терзиуглу се опитваше да отклони всички въпроси задавани му от всички журналисти и за това мисля ,че с това си държане  се срина в очите на своите колеги на самата снимачна площадка а и на една част от феновете му защото ние ги обикнахме двамата те двамата създадоха за нас тази приказка и е много грозно да се държиш по този недостоен начин за много от нас точно тези герои им донесоха известност и световна слава и за съжаление пренебрегването от страна наМурат и мълчанието на Туба не им направиха добра реклама

# 680
  • Мнения: 0
Че каква по добра реклама от филма? Този филм се доказа - дали ще говорят или не , филма бе световно признат. Всичко останало е суета и клюки.

# 681
  • Мнения: 0
То и защото всички мълчат, затова и феновете чоплят я...

явно това също си е вид реклама...залагат на клюкарския женски нагон.

Ако всичко беше прозрачно...охоо..от кога щеше да бъде забравено...

А пък така...червеят на съмнението те изяжда и не ти дава мира. hahaha hahaha hahaha

# 682
  • Мнения: 260
Ами точно това според мен направиха Туба и Томрис замълчаха и търпеливо изчакаха филма сам да говори за себе си иначе със сигурност щеше да стане грозно а това нямаше да бъде добре за никого и това поведение приеха двете дами -избраха по малкото зло

# 683
  • Мнения: 0
Страхотен поздрав за момичетата от Ънлимитед от босненката Деяна  Peace Peace Peace

# 684
# 685
  • Мнения: 0
Е, това вече е върха  #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy Joy

Burçin Terzioglu  Actress

Trivia: Best friend of actress Beren Saat.

Born: March 9, 1980 in Istanbul, Turkey

http://www.imdb.com/name/nm1728933/

Burçin Терзиоглу актриса

Любопитно: Най-добър приятел на актрисата Берен Саат.

Роден: 9 март 1980 г. в Истанбул, Турция

# 686
  • Мнения: 0
Не го бях гледала този клип с Джани и Туба от 2007 преди началото на АСИ  newsm78

# 687
  • Мнения: 48
НОВ КЛИП:

:



  bouquet  bouquet  bouquet

# 688
  • Мнения: 3 114
Е, това вече е върха  #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy Joy

Burçin Terzioglu  Actress

Trivia: Best friend of actress Beren Saat.

Born: March 9, 1980 in Istanbul, Turkey

http://www.imdb.com/name/nm1728933/

Burçin Терзиоглу актриса

Любопитно: Най-добър приятел на актрисата Берен Саат.

Роден: 9 март 1980 г. в Истанбул, Турция
Аз въобще не съм изненадана, Верен е най- голямата  конкурентка на Туба. Та и връзката и с Юнал беше ей така мимолетна, само на пук на Туба, Но Берен е готина и се усети ,отдавна излезе от тези дребни игри

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

Общи условия

Активация на акаунт