Какви телевизори имате и доволни сте от тях?

  • 4 289
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 773
Ами нали за това говоря де. Цената на този ТВ изобщо не е 800, 1000 лв... разликата в качеството и цената е доста голяма. Картината е невероятна, а за HD  каналите  нямам думи.

# 16
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Ами нали за това говоря де. Цената на този ТВ изобщо не е 800, 1000 лв... разликата в качеството и цената е доста голяма. Картината е невероятна, а за HD  каналите  нямам думи.
Споделете кой е модела на Сони, моля!

# 17
  • Мнения: 112
  Каквато и марка телевизор да си  купиш, това няма да подобри качествено простотията, която ще се излъчва по него.Така, че  май е все едно.

# 18
  • Мнения: 5 920
Преди да се спра на марка/предстои ни покупка на нов телевизор/ пред мен стои дилемата:колко голям.Със съпругът ми имаме разногласие.Аз искам 32 инча,той 37 или 40.То и 32 ми се вижда голям...Ще се гледа обикновено от разстояние 3.2 метра.Разучих във форумите разни изчислания какво ти трябва,съобразно разстоянието,но друго е да сподели някой,който е имал същите колебания и би казал сгрешил ли е,или е доволен от избора.Та моля да споделите опит.

# 19
  • Мнения: 2 172
Преди да се спра на марка/предстои ни покупка на нов телевизор/ пред мен стои дилемата:колко голям.Със съпругът ми имаме разногласие.Аз искам 32 инча,той 37 или 40.То и 32 ми се вижда голям...Ще се гледа обикновено от разстояние 3.2 метра.Разучих във форумите разни изчислания какво ти трябва,съобразно разстоянието,но друго е да сподели някой,който е имал същите колебания и би казал сгрешил ли е,или е доволен от избора.Та моля да споделите опит.

Ами ние гледаме от 2,5 метра ,а нашият е 42 инча  Crazy За мен е перфектно,но мъжа ми мрънка  Laughing Та сме му намалили формата и реално  го гледаме като 32 инча  Tired
Иначе като си пускаме филми от компа си го даваме на фул макс  Heart Eyes

Според мен за разстояние 3,5 метра,32 инча е малко.Не,че е малък,но поне 37 да е и да се усеща кефа  Peace

# 20
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
В спалнята съм с 32" и гледам от около 3,5 метра и е добре, от по-голям/по-малък смисъл няма.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 845
Абе и мен ме убеждаваха да си взема с по-голям екран . Свиквало се. Горе-долу мерих как ще изглежда, спрях се на 37 инча компромисен вариант, но като докараха телевизора, се ужасих. И го смених за 32. Сега си ми е добре.
Комшиите до мен гледат 46 инча от 1,5 м и казват, че им било супер.
Аз полудявам от тоя размер.
Различни хора...

А, и още нещо. В магазина телевизорите изглеждат по-малки като правило.

# 22
  • Мнения: 26
  Каквато и марка телевизор да си  купиш, това няма да подобри качествено простотията, която ще се излъчва по него.Така, че  май е все едно.
newsm10 Абсолютно, по тази причина телевизора Sony вкъщи използваме само за домашното кино и монитор на лаптопа. Излишно е да споменавам, че от кабелната сме се отказали отпреди 5г. Иначе като качество и функции от марката съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт