Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Тропп и аз в новата ни темичка-чудесна е,и списъчето  с появилите се бебчета е много сладко-скоро ще се напълни съвсем Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 63
Цоп и аз тука Simple Smile Супер е заглавието  Hug

Аз да ви се оплача. Днес бях на доктор и ми откри гъбички поне така мисли. Взе ми секрет за изследване, но не ми изписа нищо да се мажа. Някои има ли опит с това. Трябва ли да се вземат някакви мерки  newsm78. Утре ще ходя на видеозон най-накрая  Hug и ще видя бебо. Иначе ми каза че е с главата надолу и е слязъл ниско  Hug
Дано всичко да е наред с тези пусти гъбички   Praynig

# 17
  • Мнения: 2
jaded, и при мен нещо подобно се случва - много трудно заспивам, но после като заспя - на 4 часа се събуждам /преди на всеки 2/ и сутринта няма ставане - днес в 12 едвам станах и то само защото моя човек всеки момент щеше да си дойде и нямаше манджа готова Simple Smile а аз дори не излизам особено много - хем времето е лошо, хем не ми се излиза сама, да не стане нещо; през деня особено не се преработвам и си почивам и това хипер спане доста ме учудва;
но и аз си мисля, че е с определена цел   Thinking

аз утре по обед имам час за акушерката - това се води последната предродилна консултация според техните сметки - та ми е любопитно какво ще ми каже  Praynig таткото е голям мераклия да идва с мен - огромен ентусиазъм го тресе и него Simple Smile

аз след като отдавна съм накупила и 'приготвила' всичко, сега ми остана само прането и гладенето и доброто подреждане на нещата - и съм на този етап 2-3 седмици вече Simple Smile и си мисля, ако беби реши да се ражда тези дни - това ще е голям майтап - всичко накупено и приготвено, но не изпрано Simple Smile
но и това ще го сборим тези дни;

пожелавам ви хубав нов ден  newsm51

# 18
  • Мнения: 68
честита ни нова темичка,страхотно заглавие

честити принцески на мимозета и боряна.нека бъдат живи и здрави и да имат щастливо детство

иве много се радвам за хубавите новини за твоята принцеска,все така да е и скоро да си я гушкаш удома Praynig

лека и мека момичета Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 71
Добро утро,

Jaded, нещо не ми стана много ясно, но освен комплект за изписване ти искат и други дрешки ли???? Защото на нас в Шейново ни искат само комплекта, един пакет памперси, мокри кърпи, евентуално аз ще си стерилизирам една залъгалка и ще си взема две пелени за изолация на Рада от моето врящо тяло, докато сме в контакт, но толкоз, кви са тия измишльотини???!!!!
Аз за пореден път изръсих нерви и адреналин у дома с всички дърти, на които не им дреме в какво положение съм, така че с радост ще се разкарам и отивам към МОЛ-а за лекцията.
Я кажете мамите, вие от някой БГ електронен магазин бебешки артикули пазарували ли сте и кой може да ми препоръчате??
Лек ден и до скоро

# 20
  • Мнения: 5
Ето ме и мен. Заглавието е страхотно, дано ни донесе много здрави и щастливи бебчета! newsm04
Честито на новите мами - да са им живи и здрави куклите и многооооооо да ги радват. Все така да са първенци в живота, а на Ивето победителката днес да е качила 100 гр.  smile3501
Лея, нищо следващият път ще се запознаем. Живот и здраве може в Шейново да се засечем, макар че там кой по кое време ще е, не се знае doctor Хи хи.. Simple Smile Иначе бях замъкнала и таткото, беше ми обещал след това съботна разходка и добре, че имаше още един татко, че да не му е съвсем неудобно. За скучно - мисля, че му беше, ама какво пък - поне да чуе и от друг човек, че бременните и жените, току-що родили, изпадат в тъжни и депресивни настроения и не е нещо, което си измислям, за да оправдая леките си лудости Simple Smile  261uu
За спането - при мен също се е увеличило като продължителност, явно наистина организмът се подготвя.Бях чела, че накрая гладът намалява, за да не се изразходват сили в преработка на храна, а да се пестят за раждането. Ей това с глада искам да го видя smile3502
Хайде хубав ден от мен, момичета newsm03

# 21
  • Мнения: 104
Мами от Варна - ще имаме срещичка днес от 12 ч. в Гранд Мол, в сладкарница Крамер. Дори и някой да закъснее да не се притеснява  Simple Smile няма да бързаме.  Hug


Аз да ви се оплача. Днес бях на доктор и ми откри гъбички поне така мисли. Взе ми секрет за изследване, но не ми изписа нищо да се мажа. Някои има ли опит с това. Трябва ли да се вземат някакви мерки  newsm78. Утре ще ходя на видеозон най-накрая  Hug и ще видя бебо. Иначе ми каза че е с главата надолу и е слязъл ниско  Hug
Дано всичко да е наред с тези пусти гъбички   Praynig

Не го ли пита какъв вид са гъбичките? Появата им е нормална за бременноста, защото се променя киселинността на влагалището, НО  Naughty трябва да се лекуват. В зависимост от вида им ще ти изпишат нужното лекарство. Иначе можеш да си вземеш някакъв гел за интимната хигиена, който помага за нормализиране на киселинността. Аз наскоро си взех Сафорел и съм много доволна. Другото безвредно, даже полезно нещо са пробиотиците.

Не се шашкай, като гледам имаш време да се справиш преди раждането с гъбите. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 940
jaded , аз бих взела и някакво боди за отдолу - без ръкав или с късо ръкавче. В Майчин дом в София през май обличаха децата само с пижамки, с нищо друго отдолу, без шапки, без ръкавици. Пижамките бяха на мечета, още си спомням Simple Smile
Евита, залъгалката изискване ли е в Шейново? Аз не съм носила за Иво, но вече две приятелки ми казаха, че в Тина Киркова са им искали.
Lileto Ya, аз също съм голям любтел на лютите чушки. Това всъщност е единственото нещо, което много ми се е прияждало по време на бременност, включително и вчера. По-конкретно кисели в буркан, изядох седем Laughing Болките са възможни, особено за непривикнали стомаси.
Вече въобще не мога да спя от притеснение. А уж болките отминаха... Имам чувството, че с първото раждане бях далеч по-спокойна.

# 23
  • Мнения: 2
Ето,познах!
Тъкмо онзи ден се шегувах ,че по две бебенца на ден ще започнат и то взе че стана.
МИМОЗЕТКА,БОРЯНА!ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ПРИНЦЕСИТЕ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ,А НА ВАС БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.
Темата е прекрасна. Hug Hug HugРазбрах,че на Ренка е заслугата.Тя затова няма време за срещи Grinning Grinning Grinning
Хубав ден на всички.

# 24
  • Мнения: 2
На нас ни искат за бебето боди тип потник, пижамка или боди с дълъг ръкав и крачол, шапка ,ръкавици и чорапки . По 3 такива комплекта. Мокри кърпи , сухи , шише с преварена вода и залъгалка,пелена, а да............и памперси.

# 25
  • Мнения: 191
Здравейте мами!
Аз съм се объркала явно да се корегирам, благодарности на Ренката за хубавата тема и заглавие.
Валъри аз по принцип много люто ям, но през тази бременност не ми се ядеше люто и солено което по принцип ми е присъщо, а наблягах повече на сладичко, но онзи ден като ги видях и се изкуших. На мен са ми любими тези печени и белени в оцет и олио с чесън умирам за тях. Само че тези бяха убиец люти. Добре че се спрах на втората, че незнам. На мен ми премина неразположението със сигурност е било от чушките Blush
На мен нищо не ми искат в болницата единствено ръкавички ще си нося, защото си спомням от предния път че им бяха малко и предупреждаваха майките ако искат да си носят иначе в деня на изписването таткото освен за мен трябва да носи дрешките на бебето за изписването.
Хубав ден мами Hug

# 26
  • Мнения: 2 169
Добро утро Simple Smile Днес ми е последния работен ден, от утре излизам в 45 - дневния болничен Simple Smile
Кобо, това с глада верно ли е? Последните дни имам чувството че мога да изям слон без проблем, такъв апетит ме гони. Дано да намалее по някое време, че не ми се мисли после как ще се свалят килцата  Crazy

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте мамита, и аз да се запиша в новата страхотна темичка
[color=magenta]Честити бебки на всички родили мамита! Да са живи и здрави бебоците и много много послушни. Да наддават бързо грамчета, а на мамите бързо и леко възстановяване[/color]
Аз днес мисля да посетя фризьорката си и да се разкрася за срещата с бебка Simple Smile и да се поглезя малко.
хубав ден и усмивки  Simple Smile Grinning

# 28
  • Мнения: 0
Честити бебки на мами Мимозета и Боряна. Да са ви живи и здрави и много да ви радват

# 29
  • София
  • Мнения: 553
Добро утро !  Simple Smile

Хлад, хлад, хлад  newsm35

И аз благодаря за новата темичка с хубаво заглавие  Simple Smile

Честита двойна радост на Боряна ! Да са й живи и здрави малките госпожици !

Аз също пия желязо на ампули за ниския хемоглобин, като почнах вчера и изпих ампулата на гладно /само 1 чай бях пила преди това/ и  Sick Днес я изпих по време на ядене и като че ли засега съм ОК.

Ние още нищо не сме купували за бебето. То и няма кой знае какво да купуваме, че имаме от каките някои неща за първо време, но първо съм запланувала едно по-основно почистване с майка ми другата седмица и после да ми останат по-дребните и приятни неща, като покупки, пране и гладене за бебето  Heart Eyes
Освен това и на конкретно име не сме се спряли  Laughing Ама поне имаме няколко фаворита.

Иначе внимавайте с лютото, че нали знаете,че на финала именно лютото, ананаса, секса и стълбите ги препоръчват за тези, които преносват, за уж по-бързо предизвикване на раждането  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт