Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 61

  • 43 815
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
# 61
# 62
# 63
# 64
# 65
# 66
  • Мнения: 267
Vanina777 , благодаря за 'специалните снимки "... Hug..Прекрасни са   bouquet  bouquet


eliNIM , на тези снимки , които си качила на стр.3 ....Берен е просто удивителна .....Ех, колко й отива такъв сериозен , балансиран , красив и харизматичен мъж като Мурат .....До онзи мухльо Бехлюл ...се губеше голяма част от неповторимият й чар .... newsm10

# 67
  • Мнения: 12 829
Vanina777 , благодаря за 'специалните снимки "... Hug..Прекрасни са   bouquet  bouquet


eliNIM , на тези снимки , които си качила на стр.3 ....Берен е просто удивителна .....Ех, колко й отива такъв сериозен , балансиран , красив и харизматичен мъж като Мурат .....До онзи мухльо Бехлюл ...се губеше голяма част от неповторимият й чар .... newsm10

а кой е Бехлюл?

# 68
  • Мнения: 267
Лигльото в моите очи Къванч Татлату ...В "Забраненият плод" ...Берен Саат направи една изключителна игра ......, но този до нея не го въприемах нито във иначе хубавия сериал /като Бехлюл/ нито го възприемам в реалния живот ...Тази снимка на Берен и Мурат ...просто ми изпълни погледа ......  bouquet

# 69
# 70
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Къвънч от "Забранена любов", както нашите го прекръстиха "Забранения плод".

# 71
# 72
  • Мнения: 12 829


Лигльото в моите очи Къванч Татлату ...В "Забраненият плод" ...Берен Саат направи една изключителна игра ......, но този до нея не го въприемах нито във иначе хубавия сериал /като Бехлюл/ нито го възприемам в реалния живот ...Тази снимка на Берен и Мурат ...просто ми изпълни погледа ......  bouquet


Къвънч от "Забранена любов", както нашите го прекръстиха "Забранения плод".


Благодаря, аз обаче харесвам как играе Къванч Peace

# 73
  • Мнения: 267
Прекръстиха го , първо защото са си зле по природа и второ , защото и съвпадението по Нова ТВ с българския идиотизъм "Забранена любов" ...........се получи голям цирк  Laughing



Къвънч от "Забранена любов", както нашите го прекръстиха "Забранения плод".

# 74
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ване, страхотни клипчета за Али и Зейнеп си ни пуснала.  Hug Hug HugИзгледах първите две току що. Връщам се да гледам и другите. Но в първите направо като че ли гледаш Мурат и Бурчин на живо. Добре са направени.  Heart Eyes Laughing Heart Eyes Laughing

Ени, това за съвместното интервю на Мурат и Берен е така, ама незнам все пак естеството на въпросите и отговорите. Харесва ми, че Мурат с всичките си основни партньори запазва дружески отношения и след приключване на снимките. Виждали сме го на снимки в приятелски или поне добри колегиални отношения с актьори, за което по форумите се твърди, че бил едва ли не в конфликт. Само тази истерия от феновете на Туба, които смесват игра и реалност явно го принуди да запазва дистанция както към нея, така и към някои други лица от екипа на Аси.

Ей, Къванч в Езел ме убеди, че може да бъде актьор в съвсем различно амплоа. Много запаметяващ се образ направи там.

Общи условия

Активация на акаунт