Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът свърши,но емоциите остават~ 66

  • 35 573
  • 733
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 371
И двамата,и двамата smile3508...този с брадата дневна смяна   Rolling Eyes:,а онзи с кОстУмчето нощна... Embarassed,но те защо си приличат толкова много #Crazy newsm78

Да не ги бъркаме , джанъм ! Wink

# 616
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Честито и тук на gospojata и всички които празнуват на този светъл ден!!!   bouquet  



dterziiska, радвам се че се завърна, добре дошла!   bouquet

И малко инфо и от мен:


Небахат си купила ново жилище в Етилер и отпрашила за Милано да си поръча мебели. Щяла да има време да разгледа и Рим ... Дай боже всекиму  Laughing http://www.setarkasi.com/yeni-evinin-mobilyalari-milanodan/



 Хазал с любимия Cahit Baha Pars "изловени" в Чешме ... Споменават за разликата от 18 години и че има бивша жена и дъщеря. http://www.gecce.com/haber/iste-hazal-kayanin-buyuk-aski-173729.html

10 – те най-амбициозни проекта п/з новия сезон:

1- Sensiz olmaz
2-İffet – с Дениз Чакър
3-Kuzey-Güney
4-Yalancı Bahar – с Фахрие Ежджен и  Джансел Елчин
5-Al Yazmalım – по романа на Ч. Айтматов
6-Yalan Dünya
7-Gün Akşam Oldu
8-Bir Çocuk Sevdim
9-Firar – с Джанер Джандорук
10-Keşanlı Ali Destan

останалите не съм ги проверявала

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 15:32 от tara_lezhka

# 617
  • Мнения: 3 371
 tara_lezhka ,  Hug!За сладкото ежче и за страхотната новина - Благодаря !  bouquet

Изключително съм доволна , че проекта на нашето момче и в топ 10 на най- амбициозните проекти за сезона , а дори и е сред първите три ! Party
Явно , както ние тръпнем в очакване на филма , така и там го чакат с нетърпение ! Това ще е доста важен проект за Къванч след дългото отсъствие от екран , но съм сигурна ,че той ще оправдае всички очаквания ! Peace

А за Небехат - какво да кажа ! Тази жена демонстрира класа и стил навсякъде ! Peace

# 618
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
То това не разбрах, дали е класация или са просто изброени 10-те, 'щото третото място, никак не ни приляга...  Laughing



След 5 дена снимки, работата по заснемането на промото е приключила (сега остава и да го излъчат). Всеобщ любимец е станал малкият Emir Berke Zincidi, изпълняващ ролята на Осман в сериала Öyle Bir Geçer Zaman ki (с Еркан Петеккая). Всички много са се забавлявали ...
http://www.setarkasi.com/kanal-d-tanitim-filminin-yildizi-osman-oldu/

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 18:08 от tara_lezhka

# 619
# 620
  • Мнения: 1 413
Всички ли сте  на купона на Госпожата? newsm78
Много ще ми липсвате  тази вечер! Hug
Пък и няма новини за Киво,Азра и Берен! #Crazy
Голяма скука ме очаква!
Относно класацията на новите проекти и третото място на Кузей-Гюней:
ще се запази до началото на филма и после ще видим как ще се забие на първото място!

# 621
  • Мнения: 12 009
shaane,хващай си Киво и....хич няма да си самотна Hug


От мен лека вечер!  bouquet

# 622
  • Мнения: 417
gospojata ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВИНАГИ ДА СИ ВСЕ ТАКА ПОЗИТИВНА Hug Hug

# 623
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 496
 Hug Hug Heart Eyes Heart EyesМилички ,здравейте! Честит празник на всички!
ГоспожатаДа ти е живо и здраво името! Всички най хубав неща на света ти пожелавам и те прегръщам най -сърдечно от Варна! На всички други именнички желая същото! Днес е ипразник на моя град-Денят на Варна! Всички съгражданки в темата -най-красивите жени в България- Peace Wink-Много любов и късмет! Hug Hug

Включвам се и по повод празник и повече да ви разкажа за съня ми от снощи! Може би е плод на пърхащите емоции ,които ме люлеят в момента Crazy Crazy Sunglasses Flutter Щото съм си заплюла един мъж,а аз рядко харесвам мой тип мъже,ма много съм махната ,казвам ви! И изведнъж от месец всяка сутрин на спирката чакаме заедно! И аз само погледи му пускам ама много така еротично го фиксирам! А,дайте идеи как да го заговоря. И разправям на колежките , и снощи сънувам ,че -ох,що не беше наяве,че имамм среща с него,обаче отивам ,а тя колежката ме изпреварила! и ааз се ядосвам страшно и бягам по един дълъг коридор ,отварям една врата и понечвам да я затворя ,обаче някой застава до мен и ме целуна толкова ,толкова нежнооооо...
Вдигам поглед- кой мислите- Бате Киво!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Laughing Sunglasses Crazy А може би знаете като сме обсъждали филма,че въобще не е мой тип мъж,ролите му и играта ги харесвам,но иначе не--Виж ,от мойта зодия е -Скорпион! Mr. Green Mr. Green
Абе не можа ли да ма целуни Онур или Кенан ,бе! Mr. Green Mr. Green Ама нищо и на туй съм доволна! Който знай да тълкува сънища да каже  туй какво значи, дано е хубаво, че таз седмица важни неща ме чакат,стискайте ми палци! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 624
  • Мнения: 417
redemi,говорили ли сте си досега?Може да го питаш до къде пътува...,къде работи и така.
Или да се спънеш в скута му неволно Mr. Green

# 625
  • Мнения: 1 413
....
 и ааз се ядосвам страшно и бягам по един дълъг коридор ,отварям една врата и понечвам да я затворя ,обаче някой застава до мен и ме целуна толкова ,толкова нежнооооо...
Вдигам поглед- кой мислите- Бате Киво!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Laughing Sunglasses Crazy А може би знаете като сме обсъждали филма,че въобще не е мой тип мъж,ролите му и играта ги харесвам,но иначе не--Виж ,от мойта зодия е -Скорпион! Mr. Green Mr. Green
Абе не можа ли да ма целуни Онур или Кенан ,бе! Mr. Green Mr. Green Ама нищо и на туй съм доволна! Който знай да тълкува сънища да каже  туй какво значи, дано е хубаво, че таз седмица важни неща ме чакат,стискайте ми палци! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Мила,redemi това твоето е нищо!Аз месеци наред преди да заспя вечер усещах присъствието в леглото си на Киво-дъхът,мирисът на тялото,меките коси,нежните ръце...Направо си бех луднала,не че сега не съм,ама страстите се поуспокоиха!Усещането е невероятно!Абе,щура работа!Една колежка пък казваше същото за един японски актьор по който е запалена!Жалко само,че в съня ти е бил неправилният за теб човек!

# 626
  • Мнения: 1 413
Цитат
Ако сънуваш бягство, означава, че бягаш от самия себе си, от личните си пробле­ми, които можеш да разрешиш само, ако се изправиш и преодолееш страховете си.

Това казва съновникът!Знаеш ли нещо повече за него-сем.положение,хоби,предпочитания,професия,кариера?
Стана ми интересно!Да търсим път към сърцето му заедно,а?

# 627
  • Мнения: 1 413
SORRY!

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 22:05 от shaane

# 628
# 629
  • Мнения: 1 413
 #2gunfireТук май акт му съставят!Как не ги е срам!
Няма вид на пиян момчето!Ама и как се подсмихва под мустак!
Знае ли някой какви са глобите за нарушение по пътищата в Турция? newsm78
Карат като бесни,изпреварват неправилно...

Общи условия

Активация на акаунт