Дали в мен се заражда нов живот ...

  • 5 111
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Относно овулацията...точно няколко дни след цикъла и малко преди овулацията,ми се появяват остри болки в левият яйчник,и зърната на гърдите ми страшно много ме болят.Нямам доказана овулация,понеже не правим сериозни опити за бебе все още,но според моя доктор е много възможно именно това да са симптоми за овулация.Имам редовен цикъл,с дължина около 30 дни  smile3502 newsm68 newsm03

# 16
  • Мнения: 32
Няма да е този месец при мен, вчера ме нагостиха  Sad

# 17
  • Мнения: 7 987
Е, не може да очакваш от първия път да стане. Това би било гоям късмет.

# 18
  • Мнения: 16

celika за мен ли става дума? newsm03
По принцип наистина е така,но аз пия дуфастон доста дълго време,преди това бях и на Клостилбегт за стимулиране на яйчниците(не с цел забременяване,а просто имах нередовен цикъл).Все още не правим опити за бебенце,но пък ще се радваме ако е станало Simple Smile Дано всички сме мамчета някой ден Misc Baby Bottle pregnant 1stroller preggo

# 19
  • София
  • Мнения: 1 946
Май celika имаше предвид AngelHeart или поне аз така го разбрах...  Rolling Eyes

AngelHeart, дано пък септември е вашия месец  Hug Успех и на всички други бебеправещи, дано си гушкате прекрасни бебоци през 2012г Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 987
Май celika имаше предвид AngelHeart или поне аз така го разбрах...  Rolling Eyes


Точно така.

# 21
  • Мнения: 3 242
Защо да не става от веднъж ? Познавам много жени които забременяха буквално след първия си опит .

# 22
  • София
  • Мнения: 1 946
Става и от веднъж, но не е правило и не бива да се отчайваме, ако не се получи от първия, втория или третия опит...  За съжаление аз пък познавам много жени, на които им е отнело повече от година, даже няколко години.
Рецептата, според мен, е спокойствие, любов и вяра в успеха, като след година неуспешни опити все пак е разумно да се провери има ли някаква медицинска причина.  Peace

# 23
  • Мнения: 32
Ами ако не е и септември, пак октомври ще е  Laughing няма да се отказваме. Ние минали месец от посредата някъде бяхме почнали. Първия път го направихме ако ни е късмет, втория път - добре дошло ни е ако се случи, и така решихме че наистина го искаме и ще продължаваме с опитите  Grinning. Та след като прочетох доста от тукашните истории на майчиците celika е права че късметлии трябва да сме, за да се е получило.  След няколко дни почваме на чисто пак  Laughing

# 24
  • Мнения: 16
Няма страшно.Другият месец може и да стане!!!Няма място за притеснение.Пожелавам ти скоро да се похвалиш с  EFP Two Hearts .А дотогава,хващай мъжа ти за ушите и  luvbed .Дано скоро станеш  pregnant Misc Baby Bottle smile3504 Пожелавам ти го миличка  1stroller Two Hearts Когато вярваме в нещо-то се сбъдва.И това,че нещо не се получава сега,не значи,че никога няма да стане  babydust7

# 25
  • Мнения: 32
Мерси за милите думи, доста обнадеждаващо звучат. Само да питам, вярно ли е че ако го правим всеки ден и шансовете намаляват. И освен че трябва да пия фолиева киселина и да ми седат след тва вирнати краката 10-15 мин ( едва ли не в поза "свещ"  Laughing ) , друго има ли което трябва да правя?

# 26
  • Мнения: 16
Ние все още не правим опити за бебенце,първо искам  да стана булка  newsm03 но имам приятелки,от които знам някои съвети.Не е хубаво всеки ден-качеството на спермата намалявало.Поне така знам.Хубаво е да кажем през ден.И най-добре отиди на фоликулометрия два поредни месеца-поне да знаеш със сигурност на коя дата ти е овуто,и през тези дни да наблягате на  luvbed Two Hearts newsm35.
Това за краката май е вярно.Всеки сам си преценя.Може и да е от полза,знам ли.Но е хубаво поне половин 1ч да си полежиш преди да идеш до банята,и съ, чувала.че някои дами си слагат и тампони отдолу за да не излиза спермата навън.
Но пак казвам-незная.Казвам това,което знам от приятелки.Надявам се да съм ти била полезна.Вярвай в мечтата си,и ще се сбъднеее,ще видиш. newsm51 newsm18 EFP newsm30

# 27
  • Мнения: 32
Хаха тва със тампона ме развесели, да няма къде да бягат ли  Laughing Мерси отново Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 946
това с тампона ми се струва пресилено, но за краката има логика. аз лично съм го правила.
момичета, обаче внимавайте с това, защото, ако матката е обърната, като в моя случай, тази поза с вирнати крака не само, че не е от полза, ами тъкмо обратното. тогава се лежи по корем.

# 29
  • Мнения: 693
То това с тампона е от хигиенична гледна точка, за да не си цапаш бельото.. иначе попиването на войниците в тампона едва ли ще доведе до забременяване  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт