Слънчев бряг 2012 год.

  • 34 491
  • 305
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 943
Да питам. Из целия Слънчев бряг ли е лудницата, която показват по тв и, с която се слави? Приятелка ми спомена, че по-северната част става за семейства с дечица. Бихте ли споделили впечатления?
Мерси!

# 91
  • Мнения: 768
Лудницата е около Кубан - центъра на Слънчев бряг. Иначе си е съвсем ок. Южната, северната, зад пътя (но зад пътя се отдалечава плажа) са подходящи за почивка.
Това, което се показва по тв-та е до голяма степен тендециозно и пресилено.

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Да се включа и аз с едно питане - за хотел Марвел.
Благодаря предварително да отзивите!

# 93
  • Мнения: 0
здравейте! И аз се включвам по темата. Ония ден в събота решихме да се разходим из Слънчев бряг (от Бургас съм) и какво беше изумлението ми за переден път в този курорт??? Повечето надписи са написани на английйски-за удобство на нашите ''СКЪПИ АНГЛОГОВОРЯЩИ'' гости, а нас българите кучета на яли newsm61-ние трябва едва ли не, задължени сме да знаем английски. Rolling Eyes Това едно на ръка,не ми направи кой знае какво впечатление, но минавайки покрай главните улички покрай хотелите друго нещо ме подразни много smile3515 Един от викачите на заведенията, минавайки по него и той не знаейки какви сме (аз и приятелят ми),на привика на английйски, след което аз му казах ''давай на български'' и ония наглец ми вика ''I speak only english''(интересно как ме разбра–беше си българин,ама се прави на шут). Значи това нещо много ме дразни как може аз в собсвената си държава,отивайки в един от нашите БЪЛГАРСКИ КУРОРТИ да не ми говорят на моят роден език ( членовете на персонал от някакъв тип заведение, магазин- не говоря за туристите) Срамота е това след като си установил че човекът е българин, този от персонала добре, хубаво че говори английйски, НО ДА ПРОДЪЛЖАВА ДА МУ ГОВОРИ НА ДРУГ ЕЗИК Sick Ноооооо така е за жалост Angry

# 94
  • Мнения: 768
Цитат
Един от викачите на заведенията, минавайки по него и той не знаейки какви сме (аз и приятелят ми),на привика на английйски

Зависи как го приемаш. Би могло да е част от веселбата. Като се сложа в преобладаващо бяло ме поздравяват на английски или немски, обаче ако сложа пола, се почва едно "здраствуйте". Със синковеца по времето когато любезно ходеше с нас си играехме на познай какви сме.
Че си попаднала на някой, дето много си е повярвал... ми случва се, хора всякакви, що се връзваш толкова  Whistling

# 95
  • Мнения: 2
Момичета, дайте мнение за апартмент хотел Блу Пърл? Много ни се е приходило в Сънито, защото сме го забравили и сме решили да направим един ластик в края на юни. Благодаря.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 299
Момичета, дайте мнение за апартмент хотел Блу Пърл? Много ни се е приходило в Сънито, защото сме го забравили и сме решили да направим един ластик в края на юни. Благодаря.


Блу Пърл е нов хотел. Отвори на 6.06  Party


# 97
  • Мнения: 2
Тенкс Перах,    bouquet

# 98
  • Мнения: 37
Ние резеревирахме в х-л Феникс...някакви отзиви?

# 99
  • Мнения: 116
Може ли  да споделите мнение за хотел Бургас Бийч?

# 100
  • Мнения: 574
хотел Бургас бийч е на хубаво място. На първа линия на самия плаж. От типа хотели които са доста високи. Цинтъра не е много далече. Хубав е хотела отвън. За вътре нямам наблюдения. Миналата година ако не бъркам бяха затворили басейна от някаква институция та питаите тази година как ще е. Но въпреки затворения басеин знам че много хора си почиваха там. Иначе Слънчев бряг си е супер курорт според мен. Навалицата е само на центъра. Ние ходим в южната част и е много спокойно. Дори и родителите ми който не са първа младост всяка година ходят там  и не се оплакват от бетона и навалицата. Въпрос на вкус.

# 101
  • Мнения: 3 993
И за мен е така, шума и навалицата са само в центъра. Преди 2 лета бяхме в хотел "Котва", той е по-близо до Несебър, отколкото до центъра на Слънчев бряг като разстояние, в този край на курорта е доста спокойно и тихо, няма шум и навалица, в това отношение локацията на този хотел, а и на околните, е много добра. Писала съм за "Котва" многократно, храната е лоша, извън нея всичко друго е окей. Ако не беше гадната храна, бих повторила там с удоволствие. За децата в "Котва"е рай заради аквапарка. 

# 102
  • Мнения: 303
Момичета, дайте мнение за апартмент хотел Блу Пърл? Много ни се е приходило в Сънито, защото сме го забравили и сме решили да направим един ластик в края на юни. Благодаря.


Блу Пърл е нов хотел. Отвори на 6.06  Party



А има ли сайт този хотел, нещо не намирам никаква информация за него! newsm78

# 103
# 104
  • Мнения: 529
Онзи ден се прибрахме от Слънчев бряг и съм възхитена от хотела в който бяхме.Казва се Бор и е точно в центъра,близо до Кубан на 150м от плажа.Храната беше превъзходна,обстановката и персонала -също,аниматорите забавляваха и децата и възрастните.Заобиколено беше с дървета,нямаше нужда да пускаме климатик,има басейн,детски кът,зеленина,игрище за волейбол,сцена за представления.Много сме доволни цялото семейство,това беше най-хубавата ни почивка до сега.

Общи условия

Активация на акаунт