Серена резидънс

  • 2 316
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Писах и в темата за Созопол, но никой не ми отговори и за това си позволявам да пусна тема. Мои близки с малко дете имат резервация за Серена резидънс за края на август и началото на септември за там. От агенцията през която са резервирали, са ги уверили, че проблем с лагерници вече няма - били настанени в отделни блокове и се хранели отделно. Те са с малко дете и се чудят да се доверят ли на агенцията или да сменят резервацията. За съжаление им предлагат като алтернатива Саут бийч, който пък е с много лиши отзиви newsm78

# 1
  • Мнения: 1
Също мисля,че взимат и 12 лева комунална такса на човек,това ми направи голямо впечатление,защото не бях чувала преди за такава такса.

# 2
  • Мнения: 177
Никой ли не е почивал там newsm78

# 3
  • Мнения: 76
Почивахме  със семейството в този хотел... Добър хотел с изключително некадърен мениджмънт... Преди да отидете, питайте какво е положението с лагерниците... Има ли повече от 100, не препоръчвам... Персонала и готвача са страхотни, никакви забележки... Чистят редовно... Плажа на Каваци е много добър, на 500м е от хотела... За мен хотела е пример как едно страхотно място, добре поддържана база, може да отблъсне клиентите с лош мениджмънт...

# 4
  • Мнения: 177
NautilusPompilius благодаря за отговора. Моите познати почти се бяха отказали. Това с храната ще е успокоение за тях, че са с малко дете. А за лагрниците от агенцията ги уверчват че са настанени отделно и се хранят отделно. Какво не ти хареса в мениджмънта ?

# 5
  • Мнения: 1 292
Примамлива оферта има от хотел Серена Резиденс -Созопол. Но преди да им се доверя искам да попитам има ли почивали там това лято ? Нека да кажат как е.Благодаря на всички, които се вкючат независимо с какви отзиви.

# 6
  • Мнения: 177
Да побутна малко темата ! Има ли завърнали се от Серена ?

# 7
  • Мнения: 5 539
Споко. Лагерници има малко и не пре4ат. Места на басейна има бол. Интернетът е много зле. Апартаментите са широки и удобни, побират до 6 души.
Храната е вкусна, но не много разнообразна. Десертите са ужасни и има само по 1 вид на хранене.
Алкохолът е ка4ествен, на Савой и на Поморие.
Общо взето, има какво да се желае, но за тези пари е идеално. Персоналът се старае. Децата ми са много доволни.
Между другото, пълно е с малки деца.
Ако не сте супер претенциозни и не се вглеждате в подробностите, може да си изкарате супер по4ивка

# 8
  • Мнения: 6 301
А до плажа за колко минути се стига?

Общи условия

Активация на акаунт