Велико Търново и региона

  • 76 122
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 41
Знаете ли колко струва прането на килим на автомивка? Можете ли да препоръчате автомивка , която сте ползвали?  Hug
Моя е малък 1.30 м на 1.80 м  clean

Знам, че Мартеничка скоро пра на автомивката на Картала и беше супер доволна и за 2 огромни килима й бяха взели, дано не греша, 20 лева. Пиши й на лични, ако искаш или я чакай да се включи да каже подробностите Simple Smile

# 76
  • Мнения: 8
Много благодаря  Hug

# 77
  • велико търново
  • Мнения: 588
На перало на Килифарвският манастир пишеше цена 40 ст.  за 1кг.
На с. Русаля на перало цената е 30 ст. за 1 кг  .Имат си и центрофуги и греди са сушене на килимите.
Момичета имам си отдавнашен проблем с човекът който живее  на долният етаж какво бихте ме посъветвали да се оплача ли от неговият всекидневен  тормоз ?

# 78
  • Мнения: 477
Усмивчице, каква е ситуацията със сеседа? ( мисля, че нещо бях чела, но позабравих)

# 79
  • велико търново
  • Мнения: 588
Всекидневно ме чака да се прибера с децата от разходка и започва да се кара с мен , убиди ,но днес дори сви в ръка юмрук да ми посяга.Да съм му покажела ,,акт за собственост ,, защото сме  с общ вход .Децата ми го дразнят пенсионера и много други .Отговорих му ,че е никой за да му показвам акта си за собственост на него ,а ще извикам полиция и ще се оплача.

# 80
  • Мнения: 477
Аууу простак с простак!Оплачи се бе мила.Дано има резултат.
Аххх как не ги обичак тея гадни пенсии (пък като сипредставя, че и аз някога такава ще стана...поне дано не съм чак такава сврака")
 Peace

# 81
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Всекидневно ме чака да се прибера с децата от разходка и започва да се кара с мен , убиди ,но днес дори сви в ръка юмрук да ми посяга.Да съм му покажела ,,акт за собственост ,, защото сме  с общ вход .Децата ми го дразнят пенсионера и много други .Отговорих му ,че е никой за да му показвам акта си за собственост на него ,а ще извикам полиция и ще се оплача.

Жалба в полицията за психически натиск и тормоз и заплаха за физическа разправа от негова страна!

# 82
  • велико търново
  • Мнения: 588
Благодаря ви момичета за подкрепата.  bouquet
А сега ще си стегна багажчето и право към Несебър за да се разтоваря от хорската ,,лудост,,.
Приятен ден на всички !
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 83
  • Мнения: 11
Здравейте мамчета! Някой на ясно ли е кога се пускат по картите парите от борсата .Ако си регистриран на 13.07.2011г.като безработен, не трябва ли около 20 , този месец да има превод Thinking

# 84
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Здравейте мамчета! Някой на ясно ли е кога се пускат по картите парите от борсата .Ако си регистриран на 13.07.2011г.като безработен, не трябва ли около 20 , този месец да има превод Thinking
Май вървяха с един месец назад.Например в края на август вземаш за юли,в края на септември вземаш за август и така.

# 85
  • Мнения: 263
мама на мадама, правилно ти е казала, Моник Simple Smile Много съм доволна от момчетата на автомивката на Картала - само им ги закарах, те си ги (раз)товариха, мериха (на кв. метър е цената), изпрани са перфектно. Само че килимите ми не бяха 2, а 4, единия от които с размери 3,5 х 4 м  Embarassed И за всичко това цената беше 20тина лева (плюс минус някоя стотинка).  Peace

Усмивчица, ама твоят съсед вече наистина минава всички граници. Директно пускай жалба в полицията, пък дано се стресне, като дойдат униформени да си поприказват с него.  Пък сега не мисли за него и се наслаждавай на моренце Hug


Мммммморето... още 3 дни и нашият ред идва  sun  grinning039
Вече съм много морски настроена и ви поздравявам с едно любимо апокрифно парче

# 86
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Здравейте,
как и кога се ходи на свиждане в нашето родилно? Пускат ли с цветя?

# 87
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Ако не се лъжа посещенията бяха от 17 до 18 ч или от 18 до 19/но май бе първото/, може с цветя, те просто обаче не стоят при родилките, затова по-добре цветята на изписването, а на свиждането кисело мляко, бисквитки, плодове, ей такива работи/. Ако имате и тел на родилката да и звъннете да излезе /свижданията са във фоайето, има масичка и диванчета/ иначе молите някой да я извика, най-лесно става ако знаете и в коя стая е настанена. Нали бебчетата са при родилките, може да се наложи да изчакате, ако успокоява малкото съкровище. 

# 88
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Благодаря, Tsv. Преди години съм идвала на свиждане и влизах в стаята при родилката. Сега не може, нали?

# 89
  • Мнения: 276
Някой може ли да ми даде номера на Митко Върбанов.Преди го имах но нещо съм го поизтрила.

Общи условия

Активация на акаунт