Библиотека - на цялата стена

  • 4 415
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
другия вариант е на Икеа Еxpedit - ние имаме малка секция такава, но и аз си мечтая за голяма и да си наредя всички книги в нея

# 16
  • София
  • Мнения: 2 433
Благодаря на всички ви! Истината е, че много харесвам серията Експедит, но това, че няма вратички ме спира. А Беста е доста скъпа. Ще трябва обаче да се замисля сериозно за Били.

Особено много харесах две от снимките - на Дирабира и на Пав1.

За жалост все още не мога да разбера какъв е ценовият диапазон, в който ще се наложи да се самонакажа.

Някак все тая надежда, че цените на Икеа в България ще са по-ниски от тези в Гърция

Продължавам да събирам идеи и финансова информация.

А, по отношение на прахта - за мен е важно ако се насъбере по книгите - да си стои малко по-изолирано около тях, а не да си лети из стаята, затова ми се иска да е с вратички.

# 17
  • Мнения: 3 634
Някак все тая надежда, че цените на Икеа в България ще са по-ниски от тези в Гърция

По вътрешна информация от човек, на който вярвам ще са същите като в Гърция. Ще дойде и ще видим, но той ме предупреди във връзка с мои планове за покупки, че ще ми съдейства за доставка от Румъния.  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 433
Миналата година имаше интересен казус с цените в каталога в Румъния и инфлацията на леята, която правеше цените почти на половина, сега пак ли има нещо подобно?

Те всъщност са прави - Пловдив, Пазарджик, София, Перник, Враца, Стара Загора имат изгода да пазаруват от София на същите цени като Солун заради транспортните разходи

# 19
  • София
  • Мнения: 7 193
http://www.dnes.bg/sofia/2011/07/28/prez-septemvri-otvaria-vrati … u-nas-ikea.125073

Официлано твърдят, че щели да са по-ниски цените.

Били е ужасно евтина серия.

Миналата година исках да вземем за детската стая гардероб от Икеа (но не от детските серии, а Пакс, която пак е с 10 години гаранция). Оказа се, че ще излезе около 1800 лв.
За 1200 получих нещо в пъти по-качествено, по поръчка.
Иначе много харесвам Икеа, но не за корпусна мебел.

Последна редакция: сб, 13 авг 2011, 21:01 от Red

Общи условия

Активация на акаунт