ЛУННА ДИЕТА - 13.08.2011, събота, 21:58 ч, фазата е ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 4 414
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз днес съм на диня, че ми е супер тясно роклето за сватбата и да изпраскам плосък корем Flutter, утре мисля почти да не сядам от танцуване и в неделя, когато стана  Crazy Whistling Laughing- продължавам на диня.
Обаче от тортата ще опитам, да не си помислите нещо Mr. Green...

Сетих се нещо - ако има желаещи - мога като мине цялата дандания да ви покажа снимки преди/сега - за мотивация ...

# 16
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Аз, аз искам снимки!!! За мотивация Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 877
И аз мога да покажа Simple Smile)) Но моите резултати са основно от 90-дневната. Луната ми помага да задържам.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 482
И аз се записвам, от една седмица съм на почивка и не съм се теглила. Ще видим като се прибера в неделя какво ще покаже кантара. Peace

# 19
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Кхъм, кхъм, след два резена диня и 1 л вода коремчето ми е плоско още тази вечер, а утреее  Blush bowuu Crazy...

И аз мога да покажа Simple Smile)) Но моите резултати са основно от 90-дневната. Луната ми помага да задържам.

И аз така, но от моя си режим + малко Дюкан + редовно лунуване.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 1 877
И аз мога да покажа Simple Smile)) Но моите резултати са основно от 90-дневната. Луната ми помага да задържам.
И аз така, но от моя си режим + малко Дюкан + редовно лунуване.
Искамее снимки и аз ще покажа, обещавам Hug.

# 22
  • Мнения: 11
И аз се присъединявам   Hug За днес съм си подсигурила диня и пъпеш, а утре ще се опитам да съм на водичка и може някой фреш да врътна... както не съм спазвала режими никакви близо 3 седмици (заради отпуските  Blush) нямах търпение да дойде тази луна и да си вляза в нормален ритъм. Между другото, аз мисля че истинското гладуване се пада в неделния ден като цяло.

Хайде успех на всички   bouquet

# 23
# 24
  • Мнения: 3 423
И аз с вас  Simple Smile
Случайно го нацелвам пълнолунието.
В четвъртък бях само на плодове .
Вчера цял ден само на вода и привечер една салата с рукола и чери домати, че бях на ресторант и не вървеше нищо да не ям.
Днес само вода.
Утре се надявам също.
Чувствам се ок  Peace
Успех момичета и много минуси   bouquet
Eiphnh  Hug

# 25
  • Мнения: 16
И аз съм с вас момичета . Днес ще съм на пъпеш,по-късно някакъв фреш.

Успех на всички  Hug

# 26
  • BG
  • Мнения: 390
Тука съм, че съм като самоходно кюфтенце. Ще хапна тази вечер малко ленено семе и пшенични трици с 1/2 кофичка кисело мляко и утре само чайчета, водичка и кафенце (немога без него).

# 27
  • Мнения: 40
uhuuu, hvanah poslednia vlak i az. S vas sam za 24 chasa (sorry za latinicata, no ne mi raboti drugata Simple Smile

# 28
  • Мнения: 0
Добро утро.
Днес мисля да съм на пъпеш (на вода и чай ми е трудно),но плодовете ми помагат и свалям кг.
Успех на всички лунуващи .

# 29
  • Мнения: 3 423
Привет, лунички Simple Smile
Вчера не издържах само на вода и хапнах шепа стафиди, че ми падна кръвното и исках нещо много сладко.
За целият период от Четвъртък засега съм минус 1.5 кг.
Днес трябва да удържа само на течности, че искам поне още 1.5 кг да махна!
Успех и на вас   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт