ЗА или ПРОТИВ червеното червило?!

  • 9 590
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
Аз преди седмица поръчах едно червено червило, но още го чакам  Flutter



Много години ползвах само глосове с молив. Да допълня и че тези хубавите червила не могат да се разтекат или поне на мен не ми се е случвало

Аз съм повече от доволна от това, но моето е друг цвят. Бих взела и червено от същия вид, устните ми изглеждат невероятно, няма нищо общо с евтините червила, за първи път взимам по-скъпо червило, разликата е огромна.



Това на Герлен също е много добро, по-естествено стои, може и да е от цвета


Последна редакция: пт, 12 авг 2011, 08:41 от Люляковa

# 16
  • Мнения: 0
Мноого харесвам червено червило Heart Eyes Класическо, стилно, изискано, разбира се, съчетано с подходящите дрехи и аксесоари. И да, всичко, писано до тук - за зъбите, устните и кожата, е вярно. Червеното червило ще подчертае и извади още повече несъвършенствата, ако има такива, затова не е за всеки. Аз въпреки че много го харесвам, все не се престрашавам да нося, а и си мисля, че не ми отива. Страшно много отива на жени със зелени очи.
Мисля да си взема някакво класическо червено червило, не скъпо като за начало, да го понося и тогава да реша дали има смисъл да инвестирам повече пари въобще в червено червило.
Бихте ли казали кои марки от средния клас козметика имат хубави червени червила Simple Smile

Искам такова червено:

http://www.pinkvilla.com/node/67618

Това, което съм ползвала от средния клас е Lipfinity 120 на Max Factor... струва около 23 лв. То е дота дълготрайно и е от 2 стъпки, можеби се сещаш - първо цвят, после балсам. Аз го използвах без молив, защото самото червило е дълготрайно.
Поздрави и сподели впечатления...

# 17
  • Мнения: 4 428
Аз съм повече от доволна от това, но моето е друг цвят. Бих взела и червено от същия вид, устните ми изглеждат невероятно, няма нищо общо с евтините червила, за първи път взимам по-скъпо червило, разликата е огромна.


Аз съм решила да си направя подарък и да си купя точно това червено червило  Flutter До сега не съм купувала толкова скъпо червило, но това страшно ми харесва. Ще видим само кога ще стане  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 601
Определено ЗА!!! Според мен за всяка жена има нюанс на червеното, което може да носи! Много рядко слагам червено червило,но го обожавам! Особено при блондинки да подчертае устните, а гримът на очите да е леко загатнат!  Party

# 19
  • Мнения: 3 641
Харесва ми много, но досега не съм се осмелила да си сложа. С черна дълга коса съм, бяла кожа и сини очи. Просто незнам на сините ми очи дали ще отива? Rolling Eyes
Мон, може ли номер1е на червилото на Буржоа Praynig За сега мисля да го пробвам,в случай,че се харесам ще си поръчам показаното от Люлякова Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Мон, може ли номер1е на червилото на Буржоа Praynig

Sweet Kiss lipstick - Bourjois, 77 Rouge Casual

# 21
  • София
  • Мнения: 38 530
Много ми харесва червено червило, обаче на друг.

Като излезе отново модата му /преди около две години/ се чудих, чудих, обикалях и пак не си купих.
Май ще трябва да запълня този пропуск.

Ох, да бях бяла със сини очи, слагам веднага червено червило!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И на черни очи и бяла кожа стои добре  Sunglasses Wink

# 23
  • Мнения: 35 971
Ох, да бях бяла със сини очи, слагам веднага червено червило!


аз съм + чернокоса, но не ми отива  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 31 208
Нося червено червило, но не ярко. Мирише на рози и е Монте Карло на Шанел. Много го харесвам. Имам и едно разкошно на ЕЛ, но е прекалено ярко и става само за вечерен ретро грим.

# 25
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз съм в издирване на "моето" червено червило.Ще ви следя .  Heart Eyes

п.п С черна коса съм,бяла кожа и зеленикави(пъстри очи) ,идеалния вариант за да ми отива червено червило,но не ... Кожата ми не е перфектна,устните ми не са плътни и зъбите не са идеално бели... Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 38 530
Днес пробвах на Манхатън червени матови червила.
Много са хубави, обаче аз не мога и не мога да се възприема с тях.
И са на поносима цена.

# 27
  • Мнения: 790
Винаги ЗА! Не си спомням момент , в който да не съм имала червено червило.  Обличам се основно в бяло и черно, затова ми е лесно да го съчетавам само с чанта, примерно, или с червени кецове.  Но факт е, че трябва на първо място да пасва на тена на лицето и на косата.

# 28
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Нямам от  много отдавна толкова , 4е  дори не помня дали съм ималала...
Може и да ми стои добре..., така поне казват, но аз не споделям това мнение
Обикновено слагам акцент на о4ите,  и  за устните остава само с глос
За статистиката брюнетка  светла кожа  и светли о4и(за съжаление нямат определен цвят Embarassed според зависи За хората са сини, за мен са зелени...)

Последна редакция: пт, 12 авг 2011, 21:29 от sl

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Грешка е да се мисли, че червеното червило не отива на някой цветотип. Това не е вярно. Червеното червило отива на всяка жена. Просто трябва да се подбере правилния полутон и текстура. Ако кожата е по-скоро розова със син подтон, по-добре ще стои червено, клонящо към сливово; при жълтеникав подтон - коралово или червено с кафяв нюанс.
А също и да не се прекалява с останалия грим. Най-изискано стои при полупрозрачен грим и прибрана коса.

Общи условия

Активация на акаунт