Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 59

  • 39 036
  • 733
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Мнения: 44
Едно не можах да разбера ,защо БТВ си е сменила тотално програмата??? newsm78 newsm78 #Crazy
Що бе мила , какво и е на програмата  Thinking
Така като я гледам до края на седмицата всичко си е така както трябва , само днес и утре няма да се излъчват турски сериали заради празниците Peace
Много съм глупава! hahahaКак можах да забравя за 6-ти септември! ooooh! ooooh! Embarassed Embarassed Rolling Eyes

# 647
  • Мнения: 8 638
Добро утро. Hug Hug Hug



ЧЕСТИТО СЪЕДИНЕНИЕ НА ВСИЧКИ!




Желая ви хубав ден!  bouquet

# 648
  • Мнения: 44
Честит празник и от мен!
Един паметен ден!

# 649
  • Мнения: 1 311
Честит празник и от мен! Hug

Днес в няколко сайта са написали, че Чакър и приятелят и са се разделили, защото той ревнувал заради участието и в "Iffet". Thinking

Днес погледах отгоре отгоре и новият сериал с Фахрие, доста силно и добро начало. Който има желание и възможност може да му хвърли едно око, няма да сбърка! Peace

# 650
  • Мнения: 14 840
Доста е тихо в темичката ни.Да се надяваме че утре като ще има серии ще се оживи

# 651
  • Мнения: 1 685
 Peace Момичета,знам,че има лимкове на 1-ва страница,но тук торентите не мога да използвам,а в ютуб немога да намеря сериите от сегашния сезон.Може ли линк или ника на потребителя,който ги качва.Преди ползвах Елиханчо,но сега той писа,че сериалите се гледали през фейсбук-там пък къде  ooooh! ?

# 652
  • Мнения: 427
Peace Момичета,знам,че има лимкове на 1-ва страница,но тук торентите не мога да използвам,а в ютуб немога да намеря сериите от сегашния сезон.Може ли линк или ника на потребителя,който ги качва.Преди ползвах Елиханчо,но сега той писа,че сериалите се гледали през фейсбук-там пък къде  ooooh! ?
    http://www.dailymotion.com/video/xkuifr_yyyyyyyy-257-yyyyyy-yyyy-1
     http://www.elit-bg.com/index.php?page=torrents&search=Yaprak … ry=0&active=0
     За този тракер е необходима регистрация  Peace Дано съм помогнала . Peace

# 653
  • Мнения: 1 685
 newsm51 newsm51 newsm51 Много много БЛАГОДАРЯ с dailymotion-а става идеално и сериите са цели  Hug
А този сезон от 252-а  ли започва  Thinking ?

# 654
  • Мнения: 105
 Heart Eyes Добро утро и хубав ден!

# 655
  • Мнения: 8 638
Добро утро. Hug



СИНЬО МЕЧТАНИЕ Hug

Желая ви прекрасен ден!  bouquet

# 656
  • Мнения: 427
newsm51 newsm51 newsm51 Много много БЛАГОДАРЯ с dailymotion-а става идеално и сериите са цели  Hug
А този сезон от 252-а  ли започва  Thinking ?
    Мисля че от 252-а започна  Peace
   

# 657
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
·٠•Snejka•٠· отново се погрижи за нас, само че тез три кифли само на мен няма да ми стигнат  Twisted Evil!   bouquet
Ще ми се в този филм да видим Митхат щастлив, както видяхме Гюлшен.
Истинската булка на Оу(хл)з е "мани-бегай". А на сватбената снимка са точно като първи циркаджии! Grinning

# 658
  • Мнения: 6 733
Момичетааааа-здравейте!  Hug Отново съм тук след изтощително обикаляне по морета и балкани.Радвам се да ви "видя" всички до една-много ми липсвахте!  Hug Hug Heart Eyes
Имам няколко въпроса към филма-годеникът на Гюлшен сменен ли е ?  newsm78 Този артист не ми прилича на "миналият".......  Rolling Eyes
Второ-Оуз наистина ли се е оженил?Имам предвид-Толга.  Rolling Eyes Натъкнах се на снимката-сега пак ще я гледам, защото одеве ми заприлича на снимка от някаква пародия.Ако се е оженило момчето-наздраве за него! Mr. Green Mr. Green Laughing

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Момичетааааа-здравейте!  Hug Отново съм тук след изтощително обикаляне по морета и балкани.Радвам се да ви "видя" всички до една-много ми липсвахте!  Hug Hug Heart Eyes
Имам няколко въпроса към филма-годеникът на Гюлшен сменен ли е ?  newsm78 Този артист не ми прилича на "миналият".......  Rolling Eyes
Второ-Оуз наистина ли се е оженил?Имам предвид-Толга.  Rolling Eyes Натъкнах се на снимката-сега пак ще я гледам, защото одеве ми заприлича на снимка от някаква пародия.Ако се е оженило момчето-наздраве за него! Mr. Green Mr. Green Laughing
Оооо, Бискит! Hug
Добре дошла отново сред нас Flutter Вече щяхме да пращаме спец-отряда да те дири Mr. Green, ама разбирам, че си си прекарала едно страхотно лято!

Сердар не е сменен - все същия готин пич играе съпруга на Гюлшен Blush

Толга дойде в България (ТУК), хареса си мома и взе та наистина се ожени (ТУК). Само дето от много избиране си хареса крокодил  tooth Сори, ама на мен тази азербайджанка ми е повече от грозна и неестествена Crazy

И не забравяйте, че тази вечер ще има цели два епизода - 258 и 259  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт