Бебешката количка - цяла наука за второ висше №12

  • 64 303
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 696
дайте мнение-silver cross sufr или quinny zapp q design?

# 421
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Марита, повдигаш ли първо ръчката, която е в средата? После натискаш педалчето и се сгъва супер лесно, поне моята де..  newsm78 Гледах демото, сгъването на ХТ и XLR е едно и също. Аз първите няколко дни не можех да схвана как точно става номера, но като уцелиш веднъж как да я повдигнеш с крак, после нямаш проблем  Peace

Допълвам се, ето едно демо, където е показано добре.

Последна редакция: нд, 11 сеп 2011, 16:11 от lammah

# 422
  • Мнения: 2 590
Една красота с фар  Mr. Green

# 423
  • Мнения: 2 369
мерси лама! не повдигах средното:)

# 424
  • Мнения: 74
Бенджолина, тази съм я виждала на живо:) Не знам доколко трябва фар, аз само няколко пъти съм я бутала в тъмница, но иначе е идейно

# 425
  • Мнения: 2 590
Бенджолина, тази съм я виждала на живо:) Не знам доколко трябва фар, аз само няколко пъти съм я бутала в тъмница, но иначе е идейно
Как е на живо? Аз не съм я виждала, но поне от клипчетата много ми харесва. Много ли е нисичка?

# 426
  • Мнения: 74
Изобщо не е ниска, може би е като Куини Спиди. Иначе материалите са супер и изглежда много добре:)))

# 427
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Може ли един индиански въпрос лекинко извън темата, но все пак за колички Rolling Eyes На кош за новородено слага ли се чадър? Че аз като пробвам нещо не ми се получава - не мога да го изкривя толкова много, че да пази от по-ниското вече слънце в определена посока като се движим, а за да пази наистина, то трябва да закрия абсолютно изцяло отвора на коша и тогава кел файда, че е с лице към мен, като не мога да видя бебко newsm78 Не видях в парка друга количка с такъв кош и с чадър - само на летните кошове виждам забучени такива, та да питам Embarassed

П.С. За Jane Nomad с Capazo става въпрос.

# 428
  • на североизток
  • Мнения: 460
Бенджолина, тази съм я виждала на живо:) Не знам доколко трябва фар, аз само няколко пъти съм я бутала в тъмница, но иначе е идейно
Как е на живо? Аз не съм я виждала, но поне от клипчетата много ми харесва. Много ли е нисичка?
Много си е готина даже Heart Eyes Това е една от любимите ми колички. Не само заради фара, ами и като дизайн и компактност при сгъването. И на живо я гледах във Варна, много е добре откъм изработка и материали и въобще не ниска Wink
Ако бяха сложили и един клаксон, още по-добре Joy Шегата настрана, но много пъти ми се е налагало да се движим в тъмното и един фар наистина добре би дошъл, най-малкото за да не затънеш в някоя дупка и още повече, за да те виждат колите. А пък за клаксона, колко народ съм побутвала леко с гумите, за да се сетят да мръднат и да направят път Laughing Е, това се случи като бяхме на панаир-то такава лудница и шум, че и да ги моля учтиво никой няма да ме чуе, затова като ги подпра отзад с количката и да видиш как си пробивам път hahaha  hahaha  hahaha

# 429
  • Мнения: 1 677
Аз пък вече почти съм сигурна в избора си: ABC Design mamba

Много се бях навила за Espiro, но току-що интервюирах една ползвателка на мамбата и 99% реших, че ще е тя!

# 430
  • Мнения: 723
Току що видях, че в сайта на Mothercare са намалили Стокето от 900 паунда на 600 паунда!  Crazy
Та мисля да го поръчвам. Това е цената само с лятното столче като коша за новородено струва още 250лв, т.е. целия комплект излиза около 1580лв, което си е супер цена според мен.
Единствения проблем е, че доставят само в рамките на Англия, та исках да ви попитам за контакти на някоя проверена фирма за доставяне до БГ.
Имах една преди време, която доставяше до БГ за 1 паунд на 1кг, но й търся контактите още, че съм ги затрила някъде.  Hug

# 431
  • Мнения: 447
Току що видях, че в сайта на Mothercare са намалили Стокето от 900 паунда на 600 паунда!  Crazy
Та мисля да го поръчвам. Това е цената само с лятното столче като коша за новородено струва още 250лв, т.е. целия комплект излиза около 1580лв, което си е супер цена според мен.
Единствения проблем е, че доставят само в рамките на Англия, та исках да ви попитам за контакти на някоя проверена фирма за доставяне до БГ.
Имах една преди време, която доставяше до БГ за 1 паунд на 1кг, но й търся контактите още, че съм ги затрила някъде.  Hug

Виж в темата за пазаруването от UK: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=602667.0  Peace
Има няколко посредника, които возят на тарифи, дори по-ниски от споменатите от теб.
Аз ползвах Easy2buy за доставката на бебешката ни кошарка. Излезе ми 36 лева.

# 432
  • Мнения: 723
Страхотно! Мерси много за бързия отговор!   bouquet

# 433
  • Мнения: 3
Вярно са ги намалили доста! Момичета, а Silver Cross обсъждани ли са? Тази хич не е лоша http://www.mothercare.com/Silver-Cross-Pop-Stroller-Butterflies/ … mp;qid=1315837705

# 434
  • Мнения: X
Аз също много залитнах по Stokke последната седмица. Единственото, което ме разколебава, е, че една приятелка твърди, че дръжката на количката минава между краката на бебето по много неприятен начин. Някой може ли да сподели опит?
Другите 2 марки, към които клоня са Teutonia (мерси на Lumia, че ме насочи към нея) и Bugaboo. Ще съм много благодарна на всякакви мнения. Ако някой знае откъде се пазаруват колички в Лондон и дали е по-изгодно, отколкото в София, също много ще ми помогне.

Общи условия

Активация на акаунт