Бебешката количка - цяла наука за второ висше №12

  • 64 300
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 891
Ето една камара американски сайтове.

# 451
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 761
Здравейте, виждам че обсъждате мутси. Аз в момента се колебая между:
1.Мутси транспортер
2.Мутси 4rider
3.Jane Nomad
Плюсовете и минусите горе-долу им ги видях, но и трите ми се струват добър избор спрямо критериите ми. Моля, помагайте с мнения   bouquet.

Здрасти,

Мутси 4rider е по-тежка ог транспортера и летния кош няма пълно легнало положение, той се завърта, но чупката не се изправя, ако ме разбираш. При транспортера това го няма, така че между двете ти препоръчвам транспортера, за третата нямам наблюдения. Аз самата съм се спряла също на транспортера и инглесина авио и все още се чудя, но надделява транспортера Laughing

# 452
  • Мнения: 33
jj okocha, много благодаря.Изненадана съм- цената е по-ниска от Стоки-то.Сега остава да разбера дали коша за новородено става за кола,тъй като другите столчета за кола ми се струват неудобни за гръбчето,а на моето бъдещо бебче му се очертава доста да пътува, и евентуално да разбера как да си я поръчам,т.к нямам голям опит в пазаруването през такива сайтове.

# 453
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Цоп и аз  Grinning връщам се да почета малко.

# 454
  • На село
  • Мнения: 873
Здравейте, виждам че обсъждате мутси. Аз в момента се колебая между:
1.Мутси транспортер
2.Мутси 4rider
3.Jane Nomad
Плюсовете и минусите горе-долу им ги видях, но и трите ми се струват добър избор спрямо критериите ми. Моля, помагайте с мнения   bouquet.

Здрасти,

Мутси 4rider е по-тежка ог транспортера и летния кош няма пълно легнало положение, той се завърта, но чупката не се изправя, ако ме разбираш. При транспортера това го няма, така че между двете ти препоръчвам транспортера, за третата нямам наблюдения. Аз самата съм се спряла също на транспортера и инглесина авио и все още се чудя, но надделява транспортера Laughing

За Мутсито: 4Rider-a има напълно легнало положение, Slider-a няма, а на Транспортъра летния кош "полягва" до около 80%. И аз мислех за Транспортер като компромисен вариант, но на допълнителните опции на 4райдъра не мога да устоя. И една до друга са като различни класове колички... Предимства на Транспортера - по-лека, леко по-малък габарит в сгънато положение, по-евтина.

# 455
  • Мнения: 9
здравейте мами! реших и аз да се включа в темата за бебешките колички, тъй като скоро и на мен ми предстои да купя такава. нашето бебче ще се почви началото на декември и с таткото вече започнахме обиколките по магазините. харесаха ни две - Inglesina avio, тъй като ми се стори доста лекичка, но малко ме притесняват малките колела; другата е Mamba на ABC Design, тя е по-тежичка но и по-стабилна. ще се радвам ако споделите вашето мение за тези колички или да ми препоръчате нещо друго, защото избора определено е голям  и труден. Simple Smile

# 456
  • Мнения: 3
Момичета, бяхме обсъждали преди Quinny Zapp Xtra и си спомням, че коментирахме напълно легналото положение, но поради обема информация в главата ми, не се сещам какво точно беше  newsm78 Дават стандартния кощ за подходящ за новородено, но не виждам той да пада напълно надолу. Нещо да споделите? Благодаря!

# 457
  • далечно
  • Мнения: 1 029

Здравейте, виждам че обсъждате мутси. Аз в момента се колебая между:
1.Мутси транспортер
2.Мутси 4rider
3.Jane Nomad
Плюсовете и минусите горе-долу им ги видях, но и трите ми се струват добър избор спрямо критериите ми. Моля, помагайте с мнения   bouquet.

аз да си похваля Мьтси траснпортер-a, която ползвам вече 2 месеца - писала сьм напред в темата, интервюираха ме потребителки, ако имаш вьпроси / питай. Кошьт за новородено не сьм ползвала, ты като в началото бяхме с друга количка

# 458
  • Мнения: 65
Нахълтвам и аз в темата с молба за съвет. След щателно проучване, съм се спряла на две колички, много различни една от друга, и не мога да се реша коя от двете да взема. Едната е Quinny Buzz 3. Виждала съм я, бутала съм я. Харесва ми като цяло. Нещата, които ме спират на 100 % да я искам е, че задните колелета са огромни. Иска ми се да не са чак толкова големи. Знам, че е по-маневрена и по-лесно минава през неравностите по пътя, но се притеснявам дали, когато детето поотрасне и натежи, няма да ми натежи. Всичкото това сгъване, разгъване, прибиране в колата и т. н. с тези големи колелета ми изглежда изнервящо в един момент, честно казано. Другото, което не ми харесва е, че летния кош ми се струва малък за едно по-голямо дете. Въобще мислите ми за тази количка са насочени по-скоро детето като порасне… Не ми се иска да си купувам още една количка за по-голямо дете. Когато обикалях по магазините, случайно попаднах на една мама с такава количка, която си търсеше по лека и по-широка, точно заради това, че детето е по-голямо и му е вече тясно в летния кош и количката й тежи.
Другата, която съм харесала, е Inglesina Avio. Харесва ми, че е лека, широка, материята също, цената, която е в момента, е доста приемлива. Недостатъците, които всъщност не мога да преценя до колко са „големи недостатъци”, са това че дръжката не се регулира и това че летният кош не може да се обръща към майката, а е само по посока на движението. Мноооого малките колелета не тръскат ли повече и не затрудняват ли лесното бутане? Въобще съм супер объркана. Лошото е, че разбираш недостатъците на количката едва, когато си я купиш и я ползваш известно време. Надявам се тук да получа адекватен съвет относно това коя количка да избера.

# 459
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 662
Loreley имаш ли възможност да измериш Транспонтера долу при гумите. Интересува ме дължината на количката с напълно прибрана дръжка, тъй като знам, че има разминаване с това което дават като размери по каталог.

Някой може ли да ме посъветва за сайт от който д поръчам Мутси на ниска цена (че хич ме няма в онлахн пазаруването).

# 460
  • на североизток
  • Мнения: 460
Caramel, а оглеждала ли си модела на Куини - Сенз? Тя е много по-лека, широка, гумите са доста добре като големина(нито големи, нито много малки), мнооого маневрена. Към нея се продава и кош за новоредно, а в комплекта влизат и адаптори за кошче за кола. Само не знам като цена колко излиза всичко, но знам, че ако я вземеш от чужбина ще ти излезе много по-евтино.
Казвам всичко това от опит. Само, че аз си я купих, когато бяхме вече на 9месеца, но с коша за новородено или пък само столчето ще може да я ползваш от самото начало. Зависи как точно ще ти е по-удобно. За цената, аз я взех от БГ магазин за 670лв с подветрениците, а една друга мама от тук си я поръча от чужбина и и излезе 350лв някъде с доставката Wink

# 461
  • Мнения: 1 043
И аз тук да следя за мненията за Quinny Buzz 3  Thinking

# 462
  • Мнения: 65
Caramel, а оглеждала ли си модела на Куини - Сенз? Тя е много по-лека, широка, гумите са доста добре като големина(нито големи, нито много малки), мнооого маневрена. Към нея се продава и кош за новоредно, а в комплекта влизат и адаптори за кошче за кола. Само не знам като цена колко излиза всичко, но знам, че ако я вземеш от чужбина ще ти излезе много по-евтино.
Казвам всичко това от опит. Само, че аз си я купих, когато бяхме вече на 9месеца, но с коша за новородено или пък само столчето ще може да я ползваш от самото начало. Зависи как точно ще ти е по-удобно. За цената, аз я взех от БГ магазин за 670лв с подветрениците, а една друга мама от тук си я поръча от чужбина и и излезе 350лв някъде с доставката Wink

Днес в "На кафе" Тереза Маринова беше гост и беше точно с такава. Харесва ми като цяло. Ще я разуча малко по-подробно. А на теб не ти ли беше странен отначало сенника  newsm78

# 463
  • Мнения: 2 891
Някой може ли да ме посъветва за сайт от който д поръчам Мутси на ниска цена (че хич ме няма в онлахн пазаруването).

Цените в БГ са същите като в чужбина, лично съм проверила Simple Smile или тимаш предвид БГ сайтове? Ако Лорелай не се включи до довечера, ще ти измеря каквото искаше, а то е от предната гума до кръглата сглобка на дръжката, където се чупи дръжката, нали?

*Caramell*, двете колички, които си харесала са висок клас и много хубави, но много различни. От Бъза ще намериш много отзиви, но за Авиото само една майка е рапортувала тук. Преди около 2-3 теми беше. Нямам спомен да е казала, че е недоволна. Колелата на Инглезината не са чак толкова малки според мен, а Бъза има лятна седалка XL, която е по-голяма опт стандартната. Попитай продавачките. Най-добре застани в магазина, разглердай и двете и прецени на момента. няма да сбъркаш така или иначе.
Що касае Senz-a, една майка от отчетната ми стартира с такава и не помня да е била във някакъв въсторг след пползването. Мога да пита, ако искаш.

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 16:39 от jj okocha

# 464
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 662
jj okocha точно този размер ми трябва, тъй като асансьорът ни е ужасно къс. Ти с този модел ли си? За сайтове в български гледах и излизаха цени с разлика около 100 лв. Мисълта ми беше ако някъде в чужбина е по-евтина да я поръчам от там.

Общи условия

Активация на акаунт