Бебешката количка - цяла наука за второ висше №12

  • 64 270
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 91
*Данита*,разликата между тази и Калистото са гумите.Аз имам Калистото и съм доволна.Маневрена е,голям сенник,голям багажник,пълно легнало положение.Това бяха нещата които търсех аз.Като недостатък мога да кажа,че когато гръбчето е в пълно легнало положение нямаш достъп до коша за багаж.Но аз там слагам чантите с покупките които съм купила докато сме били на разходка,така че това за мен не е проблем.Питай по-нещо конкретно ако те интересува.

# 76
  • Мнения: 3
Alex88 - Според теб Оникса или Калистото си заслужава повече като количка. Все пак ще я използвам близо 2години и искам да е хубава и удобна а парите нямат значение защото това е инвестиция в твоето дете.

# 77
  • Мнения: 307
И аз съм хвърлила око на калистото и много му се чудех. Ама щом казваш, че в Карлово си я буташ без проблем значи е здрава количка. (пояснявам за тези, които не знаят в Карлово повечето главни улици са с павета, и много друса)

# 78
  • Мнения: 91
*Danita* Аз харесвам единички гуми,затова си купих Калистото.Друга разлика като гледам е,че при тази която си показала няма борд и че сенника на Калистото пада почто до борда,а на тази е само толкова колкото е показано на снимката.  Peace
Sinapovaaya,да не си и т от Карлово или някъде от околността?Иначе,да бутам си я тук.Минава по павета,дупки,по всичко.Все пак това ми е само 4та количка - та мога да кажа,че този път съм доволна от избора си  Wink

# 79
  • Мнения: 307
От Карлово съм.  Ама живеем с мъжа ми в София. Но често си ходим.
А ти от началото ли си само с калистото или ти е Н та количка и на колко месеца си сложи детето в калистото?

# 80
  • Мнения: 31
Гледам и аз за лятна количка и ми дадаха да изпробвам въпросния Оникс Simple Smile
И тъй като се прибирам в Карлово за 2 дни, ще видя как е по улиците там... Щом там се справи добре, в София няма да имам проблем =)

Иначе си поръчах Inglesina Trip, но в случай че Onyx-a ми допадне повече, ще я заменя.

# 81
  • Мнения: 91
От Карлово съм.  Ама живеем с мъжа ми в София. Но често си ходим.
А ти от началото ли си само с калистото или ти е Н та количка и на колко месеца си сложи детето в калистото?

За жалост аз като избирах количка не бях наясно,ама никак.Нито знаех какво искам,нито какво да гледа и се бумнах на Маг Ингланд,да ама се оказа,че трябва да махаме задните седалки на колата за да я поберем.Продадох я и си купих Кангуру,но и тя не ми хареса.После последва едно Бертони.От него бях що годе доволна,но пак беше леко голямо за нашата кола и коша за след 6 месеца нямашее нито полулегнало,нито легнало.Получаваше се така,че от коша за новородено,трябва направо да е седнало детето и да спи седнало.Тогава чак открих тази тема  Hug Прочетох доста отзиви за Калистото и си я купихме.Малката беше на около 6 месеца.Но и до днес си спи често навън за по час-два.Затова се радвам,че има легнало поожение.
Оф.......много се отнесох  ooooh!
Ей...много хора от Карлово станахме изведнъж  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 2 231
Който о интресува матраче (дунапренено) за количка да дам инфо, особено ако й потрябва на Брадата  Mr. Green.
Днес понеже си поръчах легло в магазина на Дибо видях дунапреново матраче с малка възглавничка към него (дунапренена и под ъгъл) за 29 лв. Матрачето отгоре е с памучна калъфчица. Води се за количка. Размерите бяха от поядъка на 70/33/4 см.
После пак се мотах във Вис Виталис. Там имаше същото за 31 лв, както е едни по-големички и заоблени за дървените кошчета (но мисля че са доста подходящи и за по-големи кошове за новородено за количка. Цените не видях, но пак в тоя порядък са 30-40 лв.
Аз ще ходя днес или утре да гледам от къде да си взема количката и столчето и тогава ще мисля за чувалче. Wink

# 83
  • Мнения: 874
Здравейте първо Честит празник на всички ! Дано Света Богородица  помага на всички ни  и закриля близките ни !!!

Може ли да ви помоля за мнемине за това АBC  3 tec
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-OBABY-ABC-DESIGN-3TEC-3IN1-PUSHCHA … 12#ht_1831wt_1139

Какво ви е мнението за тази количка , а и цената ме учудва , защо е толкова ниска като знам в БГ колко са?

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Който о интресува матраче (дунапренено) за количка да дам инфо, особено ако й потрябва на Брадата  Mr. Green.
...
Копвам за всеки случай инфото, че може да потрябва  Hug Hug Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 1 395
Имам аналогичен модел зимно чувалче на Кайзер, като това на iv4i_79, в черно, поръчано от магазин във френсия амазон преди няколко седмици за 25 евро  Confused Shocked

Българските търговци са  #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out  Shocked

сори, ама не се сдържах  Embarassed
Кажете хубави ли са нистина тези чувалчета Кайзер, че и аз съм им хвърлила око, а сега мога да си поръчам изгодно ето това
http://www.baby-walz.fr/En-route/Poussettes/Chancelieres/group/7 … laire.a833.0.html

Всичко на всичко ще ми излезе 50 лв с дотавката, та моля за повече отзиви и да ме насочите за качество и цената заслужава ли си, да поръчвам ли  newsm78
И ако някой знае каква е разликата освен в двойната цена с това http://www.baby-walz.fr/En-route/Poussettes/Chancelieres/group/7 … Downy.a833.0.html

Преди 5 години купих от един немски онлайн магазине ето този чувал по спомен беше на промоция за около 15 евро. Ползвала съм го и с двете ми деца и съм го давала на приятелки, но не е мръднал. Също мога да се обзаложа, че дори да сложиш бебето в него без дрехи в люта зима пак ще му топли достатъчно.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 395
Здравейте! Чакам (живот и здраве!) дъщеричка в началото на ноември. Опитвам се да избера количка и се спрях на четири варианта. Можете ли да ми поогнете да изключа няколко от тях или да ме насочите към нещо различно? Изискванията ми (така мисля) са: големи гуми, комбинирана, пълно легнало положение на летния кош.
1. jane unlimit  - http://www.jane.es/en-en#/catalogo-jane/de-paseo/pushchairs/unli … trata-transporter
2. x-lander xa - http://www.x-lander.bg/detailsScrollers.php?model=xA
3. concord fusion - http://www.concord.de/en/#/products/moving/sets/quantum-travel-sets
4. easywalker qtro - http://www.easywalker.nl/bg-BG/product/id=5/qtro.html
Благодаря предварително!

Най-добре отиди някъде, където можеш да ги видиш на живо и да ги побуташ.  Може би ако прецизираш малко въпроса си, ще получиш по-добър резултат. Аз лично бих се спряла на easywalker-a, защото са по-малка фирма и предполагам, че тъй като предлагат само няколко разновидности, продуктът им е качествен и не такава "конфекция", но разбира се това е моето субективно мнение. Peace

# 87
  • Мнения: 2 369
а за чувалите от овча кожа какво мислите? аз имам такъв,но се чудех дали е подходящ за тази зима с новата ни количка  newsm78

# 88
  • Мнения: 18
Благодаря ти, Niandre! За easywalker моето впечатление е за страхотно широк летен кош. И е маневрена, и удобна. Но материята изглежда накак ... странно. А и не знам магазин, в който да има всички модели. В моя град има точно три по-големи магазина, в които има и колички. Или поне аз за толкова знам. Но и да си призная, чувствам, че ми е малко рано да обикалям по магазините (в 29 г.с. съм). Или по-скоро ми е странно.
Затова ми се искаше да чуя по-опитните, които вече са ползвали някоя от избраните от мен колички.

# 89
  • Мнения: 447
Благодаря ти, Niandre! За easywalker моето впечатление е за страхотно широк летен кош. И е маневрена, и удобна. Но материята изглежда накак ... странно. А и не знам магазин, в който да има всички модели. В моя град има точно три по-големи магазина, в които има и колички. Или поне аз за толкова знам. Но и да си призная, чувствам, че ми е малко рано да обикалям по магазините (в 29 г.с. съм). Или по-скоро ми е странно.
Затова ми се искаше да чуя по-опитните, които вече са ползвали някоя от избраните от мен колички.

novamamavt, въобще не ти е рано даже - имаш малко повече от два месеца, а изборът на количка си е сериозно упражнение. Иска доста проучване и разходки по магазините. Набележи си няколко модела, провери къде може да ги видиш (най-сигурният начин е чрез контакт с вносителя на съответната марка), след което грабвай половинката под ръка и тръгвайте! Имай предвид, че през месец август голяма част от производителите почиват, така че ако не успееш да намериш цвят, който да ти допада, ще трябва да поръчаш. Заради летните ваканции най-рано ще могат да ти пуснат поръчката в началото на месец септември, след което са ти нужни около две седмици минимум, за да пристигне количката до България.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт