Малки тайни (Küçük sırlar)- 3 - Всеки има своите малки тайни!

  • 67 105
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1 517
записче и от мен. Снощи нещо ми прекъсна интернета и не успях да изкоментирам  #Cussing out
Много строг този баща на Чет ей Crossing Arms. Майката я усещам, че крие нещо , но да видим. Според мен е някой син.Както сте и написали.
Сериите ги има в предната тема, някъде към 45 страница ги пейстнах всичките досега newsm10

# 32
  • Мнения: 14 835
 Явно бащата на Су и майката на Демир са имали връзка като ученици но се е намесил онзи цербер бабата и са се разделили . Биха били хубава двойка - мисля че бащата на Су има нужда точно от такава жена. Обаче бабата надали ще бъде съгласна

# 33
  • Мнения: 33 422


Предвид брадата на Четин, може да  са от последния епизод  newsm78 newsm78 newsm78

# 34
  • Мнения: 2


Предвид брадата на Четин, може да  са от последния епизод  newsm78 newsm78 newsm78
На тези снимки тялото на Айшегюл ми се струва някакси по-едро... Thinking

# 35
  • Мнения: 4 606
  bouquet


За анкетата, засега Арзу.

# 36
  • Мнения: 33 422
Sasy, специално за теб  Joy Joy
Shocked

# 37
# 38
  • Мнения: 33 422

Пише нещо за финала, ама  #Crazy #Crazy #Crazy

# 39
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
На тези снимки тялото на Айшегюл ми се струва някакси по-едро... Thinking

И на мен така ми се струва Mr. Green

Случката в килера май последици е оставила  Joy

# 40
  • Мнения: 2
На тези снимки тялото на Айшегюл ми се струва някакси по-едро... Thinking

И на мен така ми се струва Mr. Green

Случката в килера май последици е оставила  Joy
На мен май ми прилича на колаж,като гледам врата и на първата снимка... newsm78

# 41
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Дам нестествено изглежда тялото й  Laughing

# 42
  • Мнения: 33 422
Ама космите на Бурак са същите  Joy Joy Joy Joy
Не мисля,че е колаж, защото видях втората снимка на една статия  Peace

# 43
# 44
  • Мнения: 33 422
Още инфо:

Merve Boluğur
“AYŞEGÜL VE ÇETiN iÇiN KLASiK BiR SON OLMAYACAK”
Final sahnelerini çekiyorsunuz. Kendinizi nasıl hissediyorsunuz?‘Küçük Sırlar’ iki sezondur devam eden başarılı bir proje. Ben çok fazla olayları dramatize etmeyi sevmem. Güzel bir yerde noktaladığımızı düşünüyorum. Ama tabii ki sevdiğim oyuncu arkadaşlarımdan, ekipten ve rolümden ayrılacağım için ayrı bir üzgünüm.
 
Çetin’le Ayşegül sona yaklaşırken kavuştu.Seyircinin çok isteyerek beklediği bir kavuşmaydı. Sonrasında onları bekleyen ciddi sorunlar var. Finalleri nasıl olacak derseniz, çok fazla söylemek istemiyorum. Sadece klasik bir son olmadığını söyleyebilirim. Son sahneyi özellikle çok sevecekler.
 
Oynadığınız karakterin üzerinize yapışmasından korkuyor musunuz? Düşünmüyorum aslında. ‘Küçük Sırlar’da izleyicinin karşısına Ayşegül gibi farklı bir rolle çıkmam benim için avantaj oldu. Amacım her zaman farklı rollerde oynamak. Hem kendimi hem de seyirciyi şaşırtmak istiyorum.
 
Dilara Öztunç setteki en iyi arkadaşının siz olduğunu söyledi.Dilara’nın yeri ayrıdır. Onun dışında Enginay’ın (Gültekin) benim için çok özel, manevi annem durumu var.
 
Yeni projeleriniz var mı?Kısa bir ara vermeyi düşünüyorum. Biraz dinlenmeye, yenilenmeye ihtiyacım var. Biraz daha seyirciyi şaşırtan, yine farklı bir rol oynamak istiyorum.AcL

Общи условия

Активация на акаунт