Къде в Пловдив???-24

  • 76 007
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 359
Ако на някой му се е налагало скоро, да ми препоръча в кой магазин има най-голямо разнообразие на матраци? Ако може и да ми препоръчате марка, насочила съм се към Магнифлекс, но бих искала да чуя повече мнения?Благодаря!
Скоро купувахме на Дон Алмохадон и единични и за спалня. Доволни сме засега. Предният ни матрак беше от пенолатекс на ЕКОН - Русе, но чух, че вече са ги развалили, затова сменихме фирмата. За други нямам наблюдения. Има тема, можеш да погледнеш  Wink

# 676
  • Мнения: 2 382
Е, стига паника за яслите. В 19-та и 30-та ясла няма върнато дете от кварталната групичка, а повечето майки подадоха молби едва преди няколко месеца.
Съвсем по канален ред и без никакво спонсорство Peace.

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
Кои са тия ясли, може ли повече инфо?

Намерих.  Peace

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ние също бяхме приети в две ясли по канален ред-без подкупи и т.н

но ако до момента не е подадена молба,а родителите бързат ще е проблем може би.30 ката е една от най-големите ясли Здравче питайте и там.предполагам ще ви вземат

# 679
  • Мнения: 38
ние също бяхме приети в две ясли по канален ред-без подкупи и т.н

но ако до момента не е подадена молба,а родителите бързат ще е проблем може би.30 ката е една от най-големите ясли Здравче питайте и там.предполагам ще ви вземат

Вие ме изумихте  Shocked Shocked Shocked
Шайн, утре ще се свържа с въпросните ясли, далече са ми но няма значение. От година и полвина съм подала заявления в 5 ясли, при които нямаме никъкъв шанс, предполагах , че в целия град стоят така нещата. Ако наистина сте прави ще почерпя  Heart Eyes

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

налиииииииииии.даже ни се наложи да избираме и ми беше много трудно да избера коя ясла

но има майки от компанията,които за момента са без място в ясла.но или са подали много късно или са ги викали два-три пъти да започват и те са отлагали под някакъв предтекст.
В кичука въпроса с местата е тегав.не е лесно по каналния ред

# 681
  • Мнения: 359
И аз съм изненадана, кажете сега, че има и детска градина, в която има места, че племенникът ми ще увисне май  Sad

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
И аз съм изненадана, кажете сега, че има и детска градина, в която има места, че племенникът ми ще увисне май  Sad

ами започвайте за звъните и да питате къде има места
или се обърнете към инспектора по образованието в общината май беше

щото тука едва ли някой има такова инфо

# 683
  • Мнения: 2 132
И аз съм изненадана, кажете сега, че има и детска градина, в която има места, че племенникът ми ще увисне май  Sad
Обадете се и в тази новата Рая. До скоро набираха молби за там.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 296
 Моля да ми препоръчате хладилен техник   bouquet

# 685
  • Мнения: 216
Качествена дамска чанта, семпъл модел, изчистена и не малка на размер, къде мога да намеря?

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 2 529
Момичета има ли в Пловдив представителен магазин на Кристиан оф Рома ? Преди беше до Джумаята, до фризьорските салони Леда. Преместили ли са го или работят само с дистрибутори вече ?

Има един с такова име на същата улица (Железарска) в посока Тунела срещу магазина за цветя.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета има ли в Пловдив представителен магазин на Кристиан оф Рома ? Преди беше до Джумаята, до фризьорските салони Леда. Преместили ли са го или работят само с дистрибутори вече ?


да,има до Новотела е в уличките
продават и на едро и на дребно-няма ограничения в количествата.цената е една и съща.може да си купиш и една маска например

тук има телефон и карта http://christian-of-roma.com/contactus.html

# 688
  • Мнения: 454
Привет! Днес минах покрай магазина за детски обувки,  за който онзи ден tandonova79 пита.
Имаше пантофки Беко по 10 лв. Не питах за номерация, но като десени имаше избор. Понеже бяхме с едно приятелско семейство, те много ми ги нахвалиха тия пантофи и следващия път, когато ми се наложи да купувам, ще взема да ги пробвам. Имаше доста обувки, маратонки и кецове, както за момчета, така и за момичета на много ниски цени. За качеството нищо не мога да кажа, но избора беше добър, така че все трябва да има нещо свястно. Малката получи подарък от нашите приятели, маратонки ягодов сладкиш, които за мен са леко кичозни, но пък детето много се зарадва. Струваха 10 лв, а на тях пише, че са Чипо в което не съм много сигурна, но на мен тази марка така или иначе не ми е позната, понеже обичайно и купувам обувки от Дайхман.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Благодаря за инфото   bouquet И аз тогава ще мина!
А ако са Чипо са Ок,аз поне съм супер доволна!Нямат мърдане-и сандали и маратонки,само такива купувам! Peace

Общи условия

Активация на акаунт