Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 130

  • 49 902
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Макар по "първи петли", а може да са трети  Joy и аз съм в новата тема! Joy Joy

Ето за Ринка и за темата, и за Накиш,

и за всяка запленена почитателка по една червена роза. Има за всички !



Уси, Hug радвам се, че ми хареса премяната и тя е дело на чудесната ни и талантлива домакиня!

Фенче,   bouquet за филма на Онур!


# 16
  • Мнения: 4 535
 Добро утро! Попаднах пак на тази детска снимка на Джансел и се сетих:



Според съвременната тийнеджърска мисъл, за определението стар човек, се считало, ако първите ти снимки са черно/ бели, а не цифрови.  Grinning
Аз пък казвам, да сме живи и здрави, че доживяхме цифровото фото...,че даже и умеем да си служим с него Joy
Приятен ден на всички, сега кучето ще ме води на разходка  Heart Eyes и се връщам за кафето.

Предлагам ви един поглед към Париж, заедно с Катрин Деньов и музиката на Малкълм Мак Ларън от филма 'Париж, Париж":





Наоми Кембъл избира пещера за бракосъчетанието си, за да се скрие от досадните папараци Joy
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-08-14&article=378125

Тази Наоми, пари ли няма, фенове ли Rolling Eyes newsm78

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 09:26 от nadine1111

# 17
  • Мнения: 10 240
Добро утро!  Hug
Днес медиите са решили да изчислят загубите на Туба от решението и да роди бебетата.


Bebekleri Tuba'ya pahalıya patladı
14.08.2011
Meslektaşı Onur Saylak ile evlenen ve ikiz bebeklere hamile olan oyuncu Tuba Büyüküstün, yeni sezon için gelen teklifleri geri çeviriyor. Büyüküstün'ün bu kararından dolayı 750 bin liralık bir kazançtan olduğu söyleniyor


http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/08/14/bebekleri-tu … -pahaliya-patladi

Приятен неделен ден!

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 09:09 от rina-rina

# 18
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро !
След вчерашното ми отсъствие, днес бързам - първо да ви поздравя, а после ще прочета - как сте си провели времето във темата.  Hug
И понеже вчера бях на екскурзия в Румъния, до замъка на Дракула / подарък от близките ми за рождения ми ден  Blush /, то поздравът ми към вас е - една румънска почерпка с кафе и песен, звучала - и в нашия любим сериал . Heart Eyes
Желая ви лек и забавен неделен ден !

# 19
  • Мнения: 4 535
Ферхунде от “Листопад” е невинно момиче в нов сериал

Дванайсет премиерни сериала ще бъдат излъчени през новия сезон по турските телевизии, предаде Нахиде Дениз за БТА. Дениз Чакър, станала фаворитка на публиката като Ферхунде от "Листопад", е невинно момиче в "Иффет" по Стар тв. Името й означава целомъдрие, невинност, честност. Героинята е бедна девойка от крайните квартали на Истанбул. Баща й е деспот, но въпреки това тя тайно се среща с Джемал, таксиметров шофьор, в когото е лудо влюбена. Изневярата на Джемал обаче разрушава всичките й мечти и животът й се разбива. Иффет е принудена да заплати жестоко за любовта си, крепи я само мисълта за отмъщение. Тв канал АТВ ще предложи нова версия на легендарната повест на Чингиз Айтматов "Тополчице моя, с червена забрадка" - поетична творба за силата на страстта. По-възрастните турци още помнят едноименния филм, произведен през 1977 г. от студиата "Йешилчам" с актрисата Тюркан Шорай, наричана султанката на турското кино. Дамата гостува с този филм и в София през 1979-а. В новата тв версия играят Йъзге Йозпиринчи и Сечкин Йоздемир.  Бенну Йълдъръмлар, която българските зрители познават като голямата сестра Фикрет от "Листопад", ще изгрее в турската версия на американския сериал "Отчаяни съпруги". Продукцията е на "Мед Япъм" за канал Д. Пред камерите е още Джейда Дювенджи от "Хиляда и една нощ", която се връща на екрана след двегодишно прекъсване. Чаровницата роди момиченце и сега отново започва работа. Феновете ще се насладят още на Сонгюл Йоден, Инджи от "Перла", Йозде Йоздер - Джавидан от "Мелодията на сърцето". Сред мъжете е Серхат Тутумлуер, който беше Нихат от "Цвете от Изтока".
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-08-14&article=378152


 
Туркините според мен са на път да "отчаят" американските съпруги #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy


Срещнах една анкета за актьор на 2011г. Доста убедително води Енгин, партньор на Берен от "Каква е вината на Фатмагюл" Rolling Eyes Приема само едно гласуване.

http://www.sodahead.com/entertainment/who-is-the-best-turkish-ac … question-2076889/

 

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 10:37 от nadine1111

# 20
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ринка, извинявай  Blush, но от бързане тази сутрин, пропуснах да те поздравя -   bouquet за прекрасната нова тема.  Hug Какво повече би отивало на тази червена и наситена с любов, тема от този клип - Мурат и Хасрет / Lady in red



И нещо по-сериозно, разбрах за тъжната новина за Томрис и и желая - да се пребори с това заболяване, като за сетен път покаже, че е силна жена и знае да води битки !

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 10:41 от Cveti67

# 21
  • Мнения: 84
                                   Добър ден и от мен!

   Ринка,за пореден път-прекрасна нова тема - в червено!

   Сядам да изпия кафенцето си с Вас,гарнирано с хубава музика.

   Стресна ме обаче новината за Томрис.Дано  туморът да е открит и диагностициран навреме.

   Искрено и желая късмет и сили да се пребори и този път.Дано това да е поредната и спечелена битка.
  

# 22
  • Мнения: 0
Привет Hug
Тази сутрин проверих колко знае Гуглето за Томрис и вчерашната новина,
която се оказа, че е копирана само в 1 неважен сайт още newsm78
Нещо взех да се съмнявам в достоверността й. Нали писаха, че е била на
сватбата на Туба в Париж, което си е разстояние за нечувстващ се добре човек.
Дори и да не са знаели диагнозата, все пак си е път и риск...
------------------------------
Едно филмче по действителен случай изгледах по нощите Laughing
Беше ми интересно да науча за събитията в Босна от близкото минало
и присъствието на американците там. За пореден път си поплювках по тях Mr. Green
Чак се чудя как са го пуснали на екран да им разваля имиджа,
който си въобразяват, че имат Rolling Eyes
Има го в замунда с бг суб.

The Whistleblower / 2010

http://www.imdb.com/title/tt0896872/

Приятен ден  bouquet

# 23
  • Русе
  • Мнения: 6 503
След като, не можах да се включа навреме, а не искам да пропусна да споделя моето, макар и кратко мнение за героите ни от последните два дена - Джихан и Накие, то сега ще напиша няколко думи.  Hug И без това, днес май само аз съм - дежурна по тема, така - да компенсирам донякъде, мълчанието си !  Heart Eyes
 Като актьори - много ги харесвам и с ролите си, според мен се справиха - отлично !  Thinking За образите / Джихан и Накие / мога да кажа, че в първи сезон ми допаднаха повече, а имаха и нещо общо - и двамата бяха забавни, влюбени и се опитваха да спечелят своите избранници . Във втори сезон - повече ме дразнеха !  Докато в появата на Джихан виждах смисъл / да провокира Мурат / и я приех, въпреки че не одобрявах съвсем поведението му, то повечето действия на Накие - си бяха безсмислени и явно пълнеж за протакане / особено около анонимния обожател /.
И за да не е само изказване, а да добавя и малко от любимите ни образи - един клип / на Ети / от времето, на завръщането на Джихан и резултата от него !  Hug


# 24
  • Мнения: 4 535


 Стойката на Онур е правилна за мъж в смокинг, позиращ за официално събитие. Поза с ръце в джобовете, разтворени крака и разгърдено сако не ми се коментира.

# 25
  • Мнения: 4 535


Днес би трябвало да е ден на Бахар/Селин и актрисата Дилшат Челеби Grinning

Шапка свалям на актрисата, че ме накара с нежелание да си спомням за героинята и Grinning За Селин няма начин да знаем как е било, и в кого е вината за трагичния край. За Бахар...единственото хубаво е, че беше хубава. От останалото ме побиват тръпки. Даже сега, когато гледам повторения и знам щастливия край.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин, извинявай  Heart Eyes - писах, че съм сама, а ти също си тук !  Hug
Докато реша, какво точно да напиша за Бахар - искам да поздравя всички, които са тук в този момент, или ще се включат по-късно с една песен :
   Сара Брайтман и Андрея Бочели

# 27
  • Мнения: 1 056
Привет и от мен! Прочетох статията в Сабах. Интересно за какъв период от време са изчислили журналистите доходите на Туба и евентуалната загуба поради отсъствието и от снимачната площадка. Аз бих казала, че децата са безценни, дано само да се родят живи и здрави и бъдещата мама също да е добре. За Дилшад мога да кажа, че е добра актриса, след като през цялото време й се ядосвах заради героините й в сериала. Довечера ще дават втора серия на новия й сериал. Ако мога, ще гледам.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Аз също, смятам актрисата Дилшат за много добра - така, както ме дразнеше и ядосваше / и в двете роли в сериала /, успя да ме изненада и с новото си превъплъщение / с друга визия и маниери /, но сякаш това е всичко, което мога да напиша за нея / за мен ролята и актрисата - са най- "не"любимите ми от всички други, във филма /.  Peace
А, относно статията за загубите / в пари / на Туба - сигурно са прави, след като само за една серия - печели 30 000, за две години без сериал и без реклами, сумата става - огромна, но тя е осъзнала всичко това и е направила своя избор. Така тя, показва,колко са безценни децата, за нея и какво е готова да изгуби / че и повече /, защото и ние също сме  майки, знаем - как една бременност може да я промени / а, тя - не е обикновена жена /.

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 14:40 от Cveti67

# 29
  • Мнения: 4 535


Днешата статия за Туба, само подсили хубавото ми мнение за нея. Иначе показва, че и за турските  медии е суша откъм новини, и търсят какво да пишат. Защото това, че Туба губи финанси е ясно и на внуците ми.

Тук е същата статия, само снимката е друга:
http://www.haberler.com/tuba-buyuk-bir-servet-kaybetti-2929008-haberi/

Цвети, хубаво, че се появи днес, защото заради отпускарките съм превърнала темата в "Мило дневниче..." Joy.  Joy

 

Преди време, някой беше посочил прилика на Дилшат с Деси Добрева.

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 15:24 от nadine1111

Общи условия

Активация на акаунт