ФЕВРУАРски дребосъци вече правят маймунджалъци - тема 18

  • 27 878
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 106
Честити зъбчета това вместо запис после пак! Peace

# 16
  • Мнения: 32
Запис и от мен

# 17
# 18
# 19
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Здравейте!
Аз не съм ви забравила, но напоследък не ми остава време да седна на компютъра въобще и признавам, че съм изпуснала някоя и друга тема  Rolling Eyes
Надявам се, че всички февруарчета са добре.
Аз едва сега започнах захранване с картоф и Денислав въобще не иска да яде купешко пюре, така че се налага да му приготвям обяда всеки ден. Днес хапна около 40-50 г картофено пюре + 150 мл мляко и в тази връзка искам да попитам колко грама е нормално да се хапне , за да се направи едно хранене? Иначе на 8 Август бяхме на консултация и е вече 70 см и 7400 г. Вече го поседяваме по малко, дори не иска да легне после след като е седял на дупето си Simple Smile
Започнах да го приучавам и на гърне по мъничко, естествено го придържам и съм плътно до него докато използва гърнето. За сега е успешно и винаги има резултат. С кака му процедирах така и не сбърках, за това сега и с него се надявам да се случи така и да привикне към гърнето така лесно и бързо , както Валентина.
Спокойна и лека вечер от нас   bouquet
Да не забравя, благодаря за темата и заглавието на Ади и Миленката

# 20
  • Мнения: 274
Пиша се. Благодаря за новата тема!  Hug   bouquet   bouquet   bouquet Ще се постарая да се завърна  Rolling Eyes
Миме м варицелата при нас изби без Т, но при доста деца е със. Просто наизскачаха големи червени пъпки с водно връхче и то първо по лицето. Да се оправя Любо  Hug
Бобчо, по каса ще го правя. Затова го чаках и борих толкова време, че ми куцат финансите. В интерес на истината ограничение наистина няма, само че май се трупат на сметката на лекаря и по този начин му ограничават парите от "сметката към касата" за останалите изследвания и затова толкова се дърпат и отлагат и преценяват момента. Моето го извадиха от днес следобяд за утре сутрин в 10. Просто се пише и звъни в касата. Вземеш ли направлението отиваш да го завериш в местната Здравна каса и си запазваш час за резонанс. В Свети Иван Рилски бяха с две седмици напред. В Пирогов, където е най-новия и модерен за страната ЯМР апарат не знам, но сигурно ще е почти месец. Ако те вълнува утре ще ходя и ще питам. Това е хамалогията. И аз се извинявам за спама.
Кристиян седи, много му харесва, но вече на мода е прав  Rolling Eyes. Хваща се за каквото успее и се вдига поне на колене, ако няма някоя услужлива душа да го държи да поскача ...Прав още не се е изправил. Не може обаче да пълзи като Пепи  Mr. Green  Peace
Благодаря на всички ви за подкрепата!   bouquet

# 21
  • Мнения: 17
Честита половин годинка на астралните ни близначета Владислав,Габриел и Георги! Да ни ратсат здрави и щастливи дечицата! Hug
Благодарим на всички,които ни поздравиха! Hug
И почерпката от Крис:

Хубава вечер мами и бебоци!

# 22
  • Мнения: 0
Здрасти банда    Hug  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Ние яко се изгубихме от хоризонта,ама вече честно полудявам с тези 2 хлапета Laughing
Момичета имам чувството,че някой ми е сменил бебето.От най-послушното дете се превърна в малко зверче.Няма вънка,няма вътре,няма легнал,седнал,прав,по корем,по очи,в колияка,в ръце-САМО МРЪНКАНЕ,ДРАНЕ И РЕВ.
Незнам от кака си ли се учи на тез мурафети,ама направо е ужас,зъби ли са,какво е-дано скоро да свърши че вече всяка сурин се настровам за дране и ревове.Пък то не стига и това,хайде бебе е ами и голямото е по-зле от малкото.Направо тва заглавие все едно за наш Атанас  писано.
Та как да се добера до компа в тая буря от чувства и капризи,само вечер сядам и то докато си чакам пералнята да изпере.Добре че на фона на тези негови кофти дни,поне нощите са спокойни и спим от 9:30 до 9 на другия ден със събуждане за ядене в 6.
Зъби нямаме още,ако от тях е дискомфорта да избиват по-бързо че и наче аз ще избия някой Grinning
Захранването ни е едно никакво-уж яде всичко каквото му предложа,но  малко след това иска да смуче,пък аз вече съм си втълпила(незнам и аз защо)че не ми стига кърмата и така всеки ден си викам че ще го дхранвам и всеки ден се отказвам щото като се туне вечер и заспи и си викам е то пък ако е гладно,няма да спи така и такива работи
И се бута да спи при мен на спалнята ,има някакви такива предпочитания,като се събуди понякога през нощта да го взема и заспи иначе ако го оставя в кошарата мрънка,сумти върти се и направо се изучи,дет вика баща му.Ама как няма да се изучи ,то такъв хубав пример има(каката)
Айде засега толкова,че и това е много и едва ли ще ви се чете толкова.

# 23
  • Мнения: 3
Записче набързо от мен Hug Мерси за темичката  bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТО НА ПОЛОВИНГОДИНКОВЦИТЕ!!!!!Да са най-щастливите деца на земята Heart Eyes Тони, тоз сладур като ме е зачерпил ще си взема, нищо, че точно си измих зъбките за лягане Mr. Green
Драйвърче ние имахме такъв период до преди 5 дни-около 2-3 седмици беше (забравих). И съм сигурна, че беше скок в разтежа, защото бебето ми изведнъж порастна  Crazy Момичета, не мога да повярвам колко неща взе да прави това човече последните няколко дни...2 зъбчета почти се показаха, изведнъж взе да седи супер стабилно, лазенето го вдигна на 4 крака почти, изведнъж почна да ломоти с всякакви срички. А играчките как ги надуши-коя как дрънка, коя как се пуска. Отделно каква мисъл се появи в погледа му Joy
Та...умре циганката щото Mr. Green
Булче, стискам палци!!!
Честити зъбки на всички!!!
Бягам да спинкам, лекаааа Heart Eyes

# 24
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
само се разписвам и отивам да спя  smile3524


БЛАГОДАРЯ ЗА ТЕМИЧКАТА  Hug Hug Hug   bouquet

# 25
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
честит рoжден ден, Ади.   bouquet

и по едно кафенце


# 26
  • Мнения: 115
Здравейте мили мами и сладки бебки! Помните ли ни? ние сме при баба и дядо вече почти два месеца и затова не сме писали Crazy, надявам се, че всички сте добре   Praynig. Росен има вече две зъбчета  bowuu, първия  се показа на първия ден на 5-я месец, после след някой  друг ден и втория.  Hug за всички, имам много теми да изчитам да наваксам, цунки и весело лято от нас Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте и в новата темичка  Hug!
Взимам си от кафето, защото умирам за сън. Снощи беболина ни разказа играта - два часа див плач, не искаше да лежи, не искаше по корем, едниственото, което я успокояваше малко беше разнасяне насам натам... Е, имам мускулна треска. Чудя се дали не е някаква реакция от синята слива, нещо не й понесе... Смятам да я спра за момент и искам да ви питам - ако има реакция към дадена храна за колко време се спира и после с какво се продължава - нова храна или нещо, което вече е въведено за ден-два?
И имам едно може би тъпо питане, ама... как се взема урина от бебе-момиченце? Тази седмица ни предстоят изследванията за 6 месеца. Също така - трябва ли да й вземат кръв на гладно, защото умът ми не го побира как ще устиска до 9 сутринта без храна.

# 28
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Честити месечинки  bouquet
Тони Криско голям сладур  Crazy
Аз днес мисля да се вихря в кухнята да правя торта пък да видим. Ако стане ще ви я покажа.
Tова за сега  Hug

# 29
  • Мнения: 227
Мерси за новата тема Hug
Ади, честит рожден ден!


Не съм ви чела, вчера бях заета- приготвях суши и крем Брюле. Почти цял ден ми отне+ храненето и разходките с детето Crazy
Мимоза, моя мъж ходи на риба навсякъде. Само някой да му каже и той тръгва. Направо ми е писнало с тая риба. Аз не ходя с него, защото той не стои на едно място, а само обикаля. Сега пак отиде Crazy
Лорис два дни не иска да яде зеленчуково пюре, а вчера си изяде пуешкото с голям апетит. Чувала съм, че има деца, които след като опитат месо, после не искат само зеленчуци.
Отивам да ви прочета Hug

Общи условия

Активация на акаунт